Şimdi Ara

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
40
Favori
149.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezmoce

https://youtu.be/a-xa3pc0QZY

maç görüntüsünü ektedir.

siteden yuklemeye çalıştım hata verdi yotube den yükledim inş işimizi görürü :)

Kardesim video biraz kısa geldi anlamak zor.
    Sanki takılmalar mevcut gibi görüntüde zamanın olursa daha uzun trumotion açik-kapalı
    bi video çekebilirmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhammet5252 M kullanıcısına yanıt
    takılma kesinlikle yok diyebilirim, normalde videoları ben de bilgisayarda izleyince videoda takılma oluyor nedenini anlayamadım ama.

yakın zmanda uzun video yayınların istediğiniz gibi
  • Acikcasi eksi tv ler cok iyi bilmem ama magazalarda inceledigim kadariyla girdugum hareketli haraketsiz obje etrafi kararmalari bunda gormedim. Takilma olaylarini onlarda da gormemistim

Ayrica bu trt 4k ya bayildim diyebilirim :)

• ezmoce E kullanıcısına yanıt
    Tmm kardesim bkliyoruz simdiden sağol
    Bu arada tv nin görüntüsü ve renkleri nasıl buldun ?

• Ben de bu modeli almayı düşünüyorum. Tek kafamı kurcalayan A tüketim sınıfında olması oldu. Aynı modelin 55" olanı dahi A+ olarak belirtilmiş ancak bu model A olarak nasıl geçer?

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/50593-50598/lg-55uh850v_lg-49uh850v/
  • muhammet5252 M kullanıcısına yanıt
    açıkçası 650v, 750v ve 850v yi tv nin görüntü ve kasa açısından iyice incelemiştim magazada,

görüntü olarak 750v ile 850v arasında pek fark görememiştim, 650v bunlara göre vasat

kasa olarak 850v tek geçilir, 750v plastik görünümünde, 650vzaten çok kalın o yuzden vasat,

ses olarak 650v ile 750v arasında çok fark göremedim, ama 850v gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim
  • motherannorthe kullanıcısına yanıt
    inceelme de 49 --- A ve 84 w tüketim varken
    55--- A+ ve 85w tüketim göünüyor

yani hiç bir fark yok, sadece boyuttan dolayı fark ı "+" ile dengelemişler, oyle olmasada faturayı pek fark ettirmeyecek 5-10w oynardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezmoce -- 25 Nisan 2016; 16:15:50 >
  • ezmoce siz tv yi nereden ne kadara aldınız?
  • yamajan_2950 Y kullanıcısına yanıt
    Lg magazasindan aldim
    Suan benim aldigim fiyatin altinda alabilirsiniz

• Bu marketteki teşhir ürünün ses seviyesini 55'e kadar yükselttiğimde ciddi derecede cızırtı sesi vardı. Ses alt sol tarafındaki hoparlörün içinden geliyordu. İleride böyle bir sorunla karşılaşabilir miyiz?

• http://4k.com/tv/lg-uh8500-4k-smart-led-tv-review-55uh8500-60uh8500-65uh8500/

Bu sitede herkonuda çok detaylı ve güzel bir inceleme yapılmış. Tüm yazıyı cevirerek okudum ama tabi tam türkçeye %70 ceviyor malesef
    Ama anladığm kadarıyla sonuç olarak
    ARTILARI
    Çok yüksek bir renk kalitesi ve net görüntüsün olduğundan ve ıps ekranın diğer tvlere gör iyi bir görüş açısının olduğunu
    Hareketli ve hızlı sahnelerde çok iyi bir performansı olduğu
    True-motion la beraber 240 hz çıkabildiği çok iyi titreşimsiz görüntüler elde edilebildiğinden
    Kasasının full paslanmaz metal olduğnu
    Hdr10 teknolojisinin tv de kullanıldığı ancak piyasada o teknoliyle çekilmiş uygun filmlerin ve videolarında pek fazla olmadığı belirtiyor

EKSILERI
    Tv nin karanlıklık ve mat ortamlarda siyah kalitesinin pek iyi olmadığı gri ve silik bir siyah sunduğundan bahsediyor
    Ses kalitesinin beklenenden kötü olduğunu vurguluyor
    Hdr teknolojisinin ileri dönük bir teknoliği olduğunu abartılacak bir özellik olmadığı söylüyor

Benim anladıklarım bunlar yanlış birşeyler söylediysem affola
    Tk amacm biraz yardmcı olabilmek
    Sonuç size kalmış bnde alacağm için takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet5252 -- 26 Nisan 2016; 0:38:12 >

• Sakarya Adapazarı Agora Alışveriş Merkezi Teknosa mağazasından 17.04.2016 tarihinde lg 49uh850v model tv yi süpürge olayı öncesinde %10 indirinle 3.599 tl'ye stoklarında olmadığını bile bile satın almıştım. ancak bu güne kadar çağrı merkezi, genel müdürlük, satış müdürü ile verdiğim savaş sonucunda ürünün 15 mayısa kadar stoklarına gireceği bilgisine ulaştım. bu geçen süreç ve kalan süre bilgisi beni üründen tam anlamıyla soğuttu. iptal işlemi için kayıt oluşturdum ve yarın izmir optimumdaki teknosa mağazasından iptal işlemi gerçekleştirebileceğim beyan edildi. 47 la640s ile başladığım lg serüveninde 4k ya geçme kararını 49uf8507 ile vermiştim ancak tvyi almadan özellikle sizlerin bilgi ve yorumlarıyla vazgeçtim ve uh yi bekledim. Şimdi bilenler ve öngörenler olarak sizlere danışmak istiyorum Sizce iptal edeyim mi yoksa bu fiyatı bir daha bulamam deyip 15 mayısı bekleyeyim mi.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum... biraz uzun oldu ama kusura bakmayın 10 günde verdiğim savaşdan dolayı çok yıprandım...

• quote:

Orijinalden alıntı: yamajan_2950

Sakarya Adapazarı Agora Alışveriş Merkezi Teknosa mağazasından 17.04.2016 tarihinde lg 49uh850v model tv yi süpürge olayı öncesinde %10 indirinle 3.599 tl'ye stoklarında olmadığını bile bile satın almıştım. ancak bu güne kadar çağrı merkezi, genel müdürlük, satış müdürü ile verdiğim savaş sonucunda ürünün 15 mayısa kadar stoklarına gireceği bilgisine ulaştım. bu geçen süreç ve kalan süre bilgisi beni üründen tam anlamıyla soğuttu. iptal işlemi için kayıt oluşturdum ve yarın izmir optimumdaki teknosa mağazasından iptal işlemi gerçekleştirebileceğim beyan edildi. 47 la640s ile başladığım lg serüveninde 4k ya geçme kararını 49uf8507 ile vermiştim ancak tvyi almadan özellikle sizlerin bilgi ve yorumlarıyla vazgeçtim ve uh yi bekledim. Şimdi bilenler ve öngörenler olarak sizlere danışmak istiyorum Sizce iptal edeyim mi yoksa bu fiyatı bir daha bulamam deyip 15 mayısı bekleyeyim mi.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum... biraz uzun oldu ama kusura bakmayın 10 günde verdiğim savaşdan dolayı çok yıprandım...

Fiyat çok iyi bence iptal etmemelisin. 49UF8507'ye göre kat kat üstün bir cihaz. Forumdan bir kaç arkadaş daha alıp detaylı özellik paylaşımı yaptıktan sonra, Dünya kupası maçlarını bu TV de izlemek istiyorum bende

• Dün akşam bir umut Teknosaya gittim belki ürün gelmiştir de indirimli alırız diye . Şansıma teknosa görevlisi değilde Lg satış yetkilisi denk geldi . Aynı adamı 1 kaç hafta önce vatanda da görmüştüm. Ürünü sorduğumda adamın yüzü düştü sabahtan beri aynı ürünü belki 20 kişi sordu dedi. Vatanda var şuan oradan alabilirsin dedi. Sonra 770v elimizde var ses sistemi ile birlkte 3599 a alabilirsin dedi. kafaya 850v yi koyduğum için istemedim. Belki çok ciddi büyük farklar yok aralarında ama aklım 850 v de kalacaktı . Sonra uf8507 yi gösterip bak bu tv de var elimde ama bu tv yi hiç göstermiyorum bile dedi çünkü bunu alırsan büyük pişmanlık yaşarsın 2015 modeli ile 2016 modeli arasında çok büyük fark var dedi. Zaten daha önce aldım 8507 yi iade ettim dedim. Bir bakıma adam satış mantığıyla değilde doğruları söylüyordu .
    Şuan uh serilerine çok büyük talep var Teknosa aptallık yaptı şu bir haftada ekmek peynir gibi satardı ama geç kaldılar dedi. Önümüzdeki 1-1,5 ay içinde zaten euro 2016 oldugundan ve tv stoğu fazla olacağından güzel indirimler gelecek acelen yoksa bekle dedi. o yüzden pusuya geçtik bakalım güzel indirimleri bekliyoruz

Şuan en uygun

Gitti gidiyor da
    3670 TL

LG 49UH850V 4K Nasıldır ?

http://www.epey.com/televizyon/lg-49uh850v-fiyati.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 27 Nisan 2016; 16:09:00 >

• biliyorum hocam çok üstün bi cihaz özellikle günde 10 defa epey gibi yerlerden takip ediyorum ve bu gün itibariyle fiyat 3686 görülüyor.
    Acaba euro 2016 3000 lere çeker mi diye de korkmuyor değilim.
    Bilemedim. başka öngörüsü olan var mı? bekliyorum.
  • Tv sağlam özellikleride iyi fiyatıda özelliklerine göre gayet iyi, ama güvenilir yerden almak gerek. vatanbilgisayar bu konuda en iyisi. Vatandan şaşmam.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-49uh850v-49-123cm-4k-suhd-3d-webos-3-0-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html
  • ilimdar.terzi İ kullanıcısına yanıt
    Ben suan sesi 100 e kadar cikardim , dinledim hicbir cizirti yok, siz hariciden dinlemis olabilir misiniz

Ayrica ev sartlarinda 10 20 arasinda sinlersiniz, ama dedigim gibi isterseniz 100 de dinleyin yine bir cizirti yok

• 55 inc i bugün suadiye minibus yolu üzerindeki bayiden ( güvener ) 4750 tl nakite aldım. hafta sonu teslim. ilgilenlere duyurmak istedim.
  • ezmoce E kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim durum sorun olmaktan ziyade bariz bir arızadır. Arızalanmış belli ki. Ses sorunu değil. Bahsettiğim ses sol alt tarafındaki hoparlörün içinden geliyordu. Bir şey bir şeye çarpar ya öyle bir ses. Arabanın içinde sesi yükselttiğiniz zaman caz caz diye plastik sesler gelir ya buda öyle bir şey. Bursada bulunan arkasaşlar Nilpark Mediamarkt'daki ürünü incelerlerse ne demek istediğimi tecrübe ederler. Dediğim gibi bu bir ses sorunu değil arızadır. İnşallah kronik bir arıza olmaz ilerde baş ağırtmaz.

• Bugün saat 10 da media markt'ın gece kuşu kampanyası var. Ürün yeni ancak bir ihtimal olabilir . Artı olarak Büyükşehir'de yaşayıp televizyonu deneyimleme şansı olan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırlarsa iyi olur. Her ne kadar kağıt üstünde iyi bi televizyon olsa da kronik sorun olup olmadığı önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.