Şimdi Ara

LG 49uf6807'den Daha İyi Bulabilceğim TV Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bi araştırma yaptık evde ve lg 49uf6807 de karar verdik

fiyatı 2800 tl

kafamıza takılan soru acaba ortalama bu fiyata daha iyi bulabilceğimiz bir versiyon varmıdır lg'nin

en önce istediklerimiz, 4k olcak, 3d istemiyoz, Enerji sınıfı az tüketen olacak

dediğim gibi lg 49uf6807 markadan daha iyi bulabilceğimiz var mı lg'nin? ortalama bu fiyatlarda biraz daha fazla olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mıaaa -- 23 Şubat 2016; 0:20:07 >

• Mıaaa kullanıcısına yanıt
    Truemotion özelliğinin olmayışı haricinde tam bi f/p ürünü ancak ben benim aldığım fiyat için diyorum bunu
  • iyidir
  • Geçtiğimiz haftasonu LG 49UF7787 vatan bilgisayarda 2.800 tl ye düşmüştü. Buna bir bakın derim, yeniden düşebilir fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolian27

Geçtiğimiz haftasonu LG 49UF7787 vatan bilgisayarda 2.800 tl ye düşmüştü. Buna bir bakın derim, yeniden düşebilir fiyat.

hocam inceledim önerdiğini ve karşılaştırma yaptım benimkinle

cidden televizyondan anlıyormuşsunuz, seninkisi ezdi benimkini. özellikle ekran yenileme hızı baya fark var bide usb3

önerdiğini alacam inş yakında, heralde bu fiyata daha iyisi yoktur

fiyatlar her sitede değişiyo ama önemli değil, 300-400tl fazla olsun daha iyi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mıaaa -- 23 Şubat 2016; 17:23:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.