Şimdi Ara

LG 49SJ800V kullanan var mı? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
31
Favori
92.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    49MU8000'e 3800 TL üstünde kuruş verilmez zaten, bahsettiğiniz rakamlara çıkılacak olsa farklı marka ve modellere bakılabilir. Ben 49MU8000'i yanlış hatırlamıyorsam eğer 3700 TL ödeyerek almıştım.

Kafanızı karıştırmak istemem ama, aceleniz yoksa bir müddet daha bekleyin derim. Önümüzdeki seçimlerden sonra piyasalar biraz sakinleşirse bu durum fiyatlara yansıyabilir. Şu an ki fiyatlara ürün satılmadığının herkes farkında, 2018 modeller biraz daha yaygınlaşınca 2017'lerin fiyatlarında düşüş olacaktır.

Satın aldıysanız eğer hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 19 Haziran 2018; 14:25:49 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Mart ayinda vatanda 3700TL idi. Benim icin cok erken ve baska odemeler var idi. Nisan sonu Mayis ortasi alcaktim indirim gelmeyince baska seyleri aldim. ama artik almam gerekiyordu kartlar bosaldi ve aradan cikmasi gerekiyor. En son erteledigim zaman bu zamandi.

Secimde ters etkide olabilir, iyi etkide. Bunu kestirmek suan cok zor. Ben altin yaptigim zaman yarisini yaptim ve suan keske hepsini yapsaydim diyorum. Dolar ve Altin Kasim-Aralik ayi fiyatina asla gerilecegini dusunmuyorum.

Cok fazla telasem olacak bu vakitten sonra hem zaman hemde risk olarak atamayacagim icin aldim.

Zaten cihazi benden cok hatun kullanicak o yuzden cokta fazla dert etmiyorum.
  • Güzel fiyat bence

LG 49SJ800V kullanan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BMW 116d kullanıcısına yanıt
    Adamına göre indirim yapıyorlar demekki bize %7 yaptılar patlattık ki şuan 52 adet ürün satılmış sabahtan beri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun çok memnun kalacaksınız inanın 4K maç keyfi inanılmaz

Eyw, kargo da şuan. yarın elimde olur fakat evde kimse olmayacak. Ertesi gün kontrol edip teslim alırım sonrada kurulum için servisi ararım. Hayırlısı bakalım. 1-2 test yapıp kenara kaldırıcam geri.

• Daha önce almış tecrübesi olan arkadaşlar servis geldiğinde nelere dikkat edelim bende aldım yarın servis gelecek
  • myctapha kullanıcısına yanıt
    Kutunun üzerinde olması gereken Bant bir tane olmalı ve düzgün şekilde bantlanıp sökülmemiş zarar görmemiş olmalı. Kutu darbe görmemiş olmalı. Televizyonun üzerinde bundan jelatinler kabarcıksız tozsuz Daha önce yapıştırılmış izlenimi uyandırmamalı servis kumandası ndan televizyonun kullanım saatine bakılarak sıfır olduğunun görülmesi gerekli. Zaten servis elemanlarına Sorduğunuzda televizyonun sıfır olup olmadığı hususunda size gerekli kolaylığı ve yardımı sağlıyorlar. Tekrar hayırlı olsun çok güzel bir seçim 4Kde maç izlemek bambaşka ses sistemi Türkçe destekli akıllı kumandası İşletim sistemi pointer özelliği bambaşka

Teşekkür ederim inşallah ölü pixel ışık sızması vs de çıkmazda uğraşmayız
  • Arkadaşlar bu üründen aldım. 2 sorum var.

1. Sadece trt4k yayında ekran kenarlarından yüzde 25lik bölümü rastgele kaplayan bi karartı oluyor 2 sn süresince sonra kendisi geçiyor. Diğer kanallarda öyle bi sorun yok. Tv kaynaklı mu yoksa yayın mi acaba?

2. Tavsiye edeceğiniz örnek bi grafik ayarları var mı genel yayın için? Fazlaca ayarlar var çünkü:)

Pek çıkacağını zannetmiyorum artık kontroller tam anlamıyla yapılıyor çıkarsa da çok nadir olacak şeyler

• Yarın akşam 17.00 dan sonra inş. Kurulum için gelecekler.

Görüntü ayar önerisi olan var ise bende deniyeyim.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Benim Tv'de teslim edilmis. Teslim alan arkadas kontrol ederek teslim almis. Ben onayi verdim ama ancak 10 gun sonra kavusacagiz
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Umarım içide sağlamdır. Benim kurulacak bugün ondan sonra onay vericem.

• Bugün tv kuruldu ve 3 yada 4 saattir kurcaladim test vs yaptım normal tv kullanıcısı olarak gördüklerim sunlar;
    Işık sızması hiç yok
    Webos3.5 iyi kumanda güzel sesli komut çok guzel (Türkçe)
    Trt4k da kapanınca açılmama sorunundan bahşedilmiş önceleri bende öyle bişey olmadı
    Ekran görüntüsü güzel
    Kanal geçişleri iyi
    Tek olumsuz yönü ips panele özgü olan dikey isiklar(ışık sızması testinden nokta hareket ederken geçtiği bölgelerde alttan üstte aydınlatma olması tam siyah olmaması aynı şey kanal geçişlerinde kanal numaralarının yazdığı kısımlarda ve sihirli kumanda imlecinin geçtiği noktalarda da) benim gibi genel tv izleyicisi iseniz ve her açıdan renk kaybı olmasın diyorsanız bu durum dert etmenize gerek yok sadece karanlık odada tv izlerken fark ediliyor
    Mac performansına ise süper beni rahatsız eden hiç bişey olmadı
    Aldım memnunum

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın.

Benimde yarın kurulum yapılacak inş. Bulınduğum bölgeye Çarş ve Cmts günü servis varmış.

En büyük kısmı atlatmışsınız. Beğendiğinizd sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 22 Haziran 2018; 12:19:51 >
  • sesli komutu nasıl yapıyoruz? onu beceremedim. hangi komutları verebiliyoruz?
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Resimde işaretlediğim tuşa basıyorsunuz ekranda arama çubugu çıkıyor ilk açıkldıgında onay vermek yada sözleşme kabul etmek gibi şeyler çıkabiliyor.
    5.kanal aç
    sesi azalt
    sesi yükselt
    tv kapat
    veya ne söylersen youtube da arama yapıyor
    gibi komutları kullanabiliyoesun bende gayet iyi çalışıyor artık yazmaya son:)gerçi oda kolay:)

LG 49SJ800V kullanan var mı?

• Merhaba arkadaşlar bluetooth kulaklık bağladım ancak kulaklık bağlıyken sesi artırıp azaltamiyorum çözümü nedir kulaklığımı desteklemiyor acaba bilgisi olan varsa rica edecem LG 49SJ800V kullanan var mı? LG 49SJ800V kullanan var mı?

• Servis gelip kanal taraması yapıyor ancak 4k TRT cikmiyor
    Trt4k nin da olduğu kanal listesi isteyenler kullanabilir.
    http://dosya.co/5nhvt1wyspkw/GlobalClone00001.TLL.html

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.