Şimdi Ara

lg 492h mı ? toshiba ep-30 hd mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir hafta önce ev halkına kıyak geçip lg 42" lh 3000 lcd tv aldım. malumunuz sd yayında pek bir anlıyamıyorsunuz farkı. bende şöyle canavar gibi film izlemek için bir dvd player almaya karar verdim. piyasadaki hd dvd sayısı az olduğundan bu iki alet arasında kaldım. öncelikle aradığım özellikleri sıralayayım.

- usb den takılmadan hızlı bir şekilde film izlemek
    - upscale özelliği olması
    - alt yazıda sorun çıkmaması
    - hdmi bağlantısıyla lcd 'ye bağlamak
    - kopya dvd'lerde veya internet'ten indirdiğim filmleri izlerken sorun yaşamamak.
    - görüntü ve ses olarak tatmin edici olması.

önerilerinizi şiddetle ve ivediyle bekliyorum. iki gün içinde satın almayı düşünüyorum. şimdiden çok teşekkür ederim.

• Şu saatten sonra sana tavsiyem hd film oyanatan aletlerden alman olacak.Bende de 32 lh3000 var.WD live medya oynatıcı aldım.WD 1 tb hdd aldım.indirdiğim filmleri bu hdd ye yükleyiı seyrediyorum.Gayet güzel.Hele 720p ve 1080p lik hd filmler muhteşem.Egreat,popcorn gibi nmt lerde var.WD live fiat olarak bu ıkı markaya göre biraz daha ii.Ben 270 tl civarınd abuldum.İstersen bunları bi araştır.Sitede arkadaşların gayet guzel incelemeleri var.Kararını ona göre verirsin..Sorularına gelince...
    1-Takılmadan film izlenıyor..hd dahil..
    2-Bunu tam bilmiyorum.Belkı film başlayınca otomatık yapıyordur.WD livenin menülerinde böyle bir kısım göremedim.Ama pcdekı aviler,mp4ler sankı daha güzel gösteriyor..
    3-Sorun yok..
    4-Hdmı ile bağlanılıyor.
    5-Ben sorun yaşamadım.Ama filmden kaynaklanan sorunlar olabilir.Bununda aletle bi ilgisi yok.:)
    6-Bence gayet memnunum.Bende 5+1 ses sistemı var.Everest ismi..Piyasada artık yok.Optık,coaxiyel ses çıkışlı.Sana da tavsiyem optık ses çıkışı olan ses sistemı alman.
    Allah kolaylık versin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave34 -- 2 Mart 2010; 9:52:20 >

• vallahi şimdi kafam karıştı asıl . cvbın için çok teşekkür ederim bu aletlere bakıcam bende.
    görüş ve önerilerinizi halen sabırsızlıkla bekliyorum
  • rica ederim..
  • Şimdi şöyle bakın..HD DVD Formatı öldü savaşı Bluray kazandı hay böyle olunca bu saaten onra alacağımız -Toshiba HD-EP 30 Player ile ya bugüne kadar çıkmış HD DVD Leri alıp+ülkemizde çok sıkıntı yada play-asia gibi amazon.com gibi sitelerden temin edip elimizde tutmak.yada bu aletin marifeti ? DVD Leri upscale edip ekrana yaymak yani 1080p 24 Hz ayarlı iken player-- HDTV'Deki özelliğide aktif ederek Bu şekilde DVD Filmlerde iyileşme görüceksiniz ne kadar gerek var orası size kalmış ama ,bu saatten sonra ölü bir yatırım olur benim görüşümce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

vallahi şimdi kafam karıştı asıl . cvbın için çok teşekkür ederim bu aletlere bakıcam bende.
    görüş ve önerilerinizi halen sabırsızlıkla bekliyorum

Doğrusunu söylemişler bu sattten sonra upscale hikayesine kanma... divx --dvd seyredeceksen philips , lG tercih et... yüksek çözünürlülük için... WD, Egreat vb... al...
  • sayenizde dvd playerdan vazgeçip sapıp media player'lara bakmaya çalıştım. fakat bende internet olarak uydunet'in kablolu modemi var bu modem ile media player'a bağlanmak sorun olur mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.