Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.995
Cevap
55
Favori
284.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslanuque

Öneri için teşekkür ederim, en kısa zamanda bir tane alacağım. İşin kötü tarafı Hdmi1 e soundbar bağlıyordum. Diğer portlarda soundbar çalışmıyor. Ya optik kablo kullanacağım ya da kablosuz bağlantı ile devam edeceğim.

Optik kablo her zaman daha iyidir. Kablo kirliliği olmasin dersen kablosuz da bağlanır tabii. Elektronikcilere bi sorun, yeni hdmi lehimleyebilirler.. Cok bişi istemezler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Catida cift canak var tek kablo uzerinde.turksat kanallarini ayarliyorum hortbirt kanallari gidiyor.hortbirti taratiyorum turksat gidiyor.uydular arasi gecis yok mu ya da tv listesinde neden ikisi birlikte yok anlamadim.surekli tarama mi yapacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 7 Eylül 2017; 12:55:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

Catida cift canak var tek kablo uzerinde.turksat kanallarini ayarliyorum hortbirt kanallari gidiyor.hortbirti taratiyorum turksat gidiyor.uydular arasi gecis yok mu ya da tv listesinde neden ikisi birlikte yok anlamadim.surekli tarama mi yapacagim

yanlış hatırlamıosam ilk kurulumda uyduları ayarlıyorsun. çanak kullanıdğım zamanlarda türksatı seçip astra yı ayrıca bir yerlerden girip seçiyorduk, tarama yapmadan önce ekranda seçilen uyduların gözükür olması lazım, türksat ve hotbird e tik atılmış olmalı. kendi taramaları yapıyor. tüm kanalları ana listeye atıyordu..

nette birkaç resim buldum.

yazılım sürümünü kontrol edip, varsa güncelleyip tv yi baştan kurulum yapmanız lazım.
    https://tvadam.com/webos3otomatikkanaltarama/ formatlayıp baştan kurmak daha iyidir, fakat uğraşamam derseniz bu sitedeki resimlere bakarak yapabilirsiniz, hemen hemen aynı menüler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 13 Eylül 2017; 18:36:29 >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hallettim👍

• H-265 video oynatmanın bir yolunu bulan var mı?
  • Arkadaşlar

Merkezi uydu sistemi olan binaya taşındım. Ancak tv de trt kanalları hariç tüm kanallarda CI modülü yok uyarısı veriyor. Bu sorunu nasıl çözerim

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Arkadaşlar

Merkezi uydu sistemi olan binaya taşındım. Ancak tv de trt kanalları hariç tüm kanallarda CI modülü yok uyarısı veriyor. Bu sorunu nasıl çözerim

tv yi başlangıç ayarlarına döndür, dolayısıyla tüm kanallar silinecek, en baştan kurulum ve kanal tarama yaptır.. sinyal seviyesinde 70in altına düşme olmazsa izlersin kanalları..
  • ya arkadaşlar sesli komut yapamıyorum kumandadan sesimi algılamıyor sebebi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

ya arkadaşlar sesli komut yapamıyorum kumandadan sesimi algılamıyor sebebi nedir

Sesli komutu sihirli kumandayla yapabiliyoruz diye biliyorum.. 1 2 kere denemiştim sonrası da hiç ihtiyacım olmadı..

• Bein sports haber kanalının frekansını girdim 421 yeni kanal eklendi fakat beinsports yok. Nasıl bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Valiyan

Bein sports haber kanalının frekansını girdim 421 yeni kanal eklendi fakat beinsports yok. Nasıl bulabilirim?

Turksat uydusundan otomatik olarak aratin o zaman bulabilir, kanal listenizi de saklayın, yoksa tekrarda kanal sıralaması yapmanız gerekir (ki bu tv de kanal ayarlaması cok zor)

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Arkadaşlar

tv yi başlangıç ayarlarına döndür, dolayısıyla tüm kanallar silinecek, en baştan kurulum ve kanal tarama yaptır.. sinyal seviyesinde 70in altına düşme olmazsa izlersin kanalları..

Bir haftadır denemediğim frekans ve yöntem kalmadı ama sonuç sıfır. Trt kanalları hariç ci modülü yok hatası devam etmekte acaba tv ile merkezi uyduya yaptığım bağlantıda mı sorun var?

Normal çanakta kullandığım kabloyu aynı şekilde tvye ve duvardaki girişe bağlıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Arkadaşlar

Bir haftadır denemediğim frekans ve yöntem kalmadı ama sonuç sıfır. Trt kanalları hariç ci modülü yok hatası devam etmekte acaba tv ile merkezi uyduya yaptığım bağlantıda mı sorun var?

Normal çanakta kullandığım kabloyu aynı şekilde tvye ve duvardaki girişe bağlıyorum.

Bir uyducu getirtip sinyal seviyesini kontrol ettirmen gerekiyor. Gelmişken de kana kurulumunu yaptirirsan güzel olur

• Arkadaşlar merhabalar. Daha önce konusu oldu mu bilmiyorum ama 47lb670 model numaralı tvnın yanında aldığım sihirli kumandayı kullanırken yaklaşık bir haftadır sorun alıyorum. Sorun ekran üzerindeki fare işareti diyebileceğim kırmızı işaret çok yavaş hareket ediyor ve tv ekranının sağ üst köşesinde sihirli kumandanızın sinyali kararlı durumda değil uyarısı alıyorum. Böylesi bir sorunla karşılaştığınız oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: daimona

Arkadaşlar merhabalar. Daha önce konusu oldu mu bilmiyorum ama 47lb670 model numaralı tvnın yanında aldığım sihirli kumandayı kullanırken yaklaşık bir haftadır sorun alıyorum. Sorun ekran üzerindeki fare işareti diyebileceğim kırmızı işaret çok yavaş hareket ediyor ve tv ekranının sağ üst köşesinde sihirli kumandanızın sinyali kararlı durumda değil uyarısı alıyorum. Böylesi bir sorunla karşılaştığınız oldu mu acaba?

merhaba, kumandanızın pili bitmek üzere o yüzden bu sorun oluyor
  • Yanıtınız için teşekkür ediyorum. Ancak sorun malesef pılden kaynaklanmıyor. İşin ilginç tarafı servise sorunu ifade ettiğimde daha önce böylesi bir problemle karsılasmadıklarını söylediler. Türkiyede bir tek benim başıma geldıyse sanırım kendimi çok şanslı hıssetmelıyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: daimona

Yanıtınız için teşekkür ediyorum. Ancak sorun malesef pılden kaynaklanmıyor. İşin ilginç tarafı servise sorunu ifade ettiğimde daha önce böylesi bir problemle karsılasmadıklarını söylediler. Türkiyede bir tek benim başıma geldıyse sanırım kendimi çok şanslı hıssetmelıyim :)

anladım, sihirli kumanda sinyali kararlı değil uyarısı bende de çıktı, pili değiştirince düzelmişti o sebepten yazdım...
  • Merhaba bunda son sürümü yukleyince puhu TV geldi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zidan650

Merhaba bunda son sürümü yukleyince puhu TV geldi mi ?

Son sürümle alakalı değil ki, marketten indirebilirsiniz varsa eğer.. Zaten skype face twitter spotify gibi programlar çekildi artık.. Umarım YouTube a birsey olmaz..

• bu televizyonda ortama göre ışığı kısıp açmaya yarayan sensörün yeri nerede bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.