Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.996
Cevap
55
Favori
284.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f_circle

05.05.35 olan son Güncelleme'yi yükleyen arkadaşlar, değişiklik var mı tvde? Olumlu ya da olumsuz...

Güncellemenin en olumlu yanı tv hâlâ çalışıyor, diğer kalan herşey olumsuz 👎

Dediklerimi deneme, yapma şansın oldu mu? Sırasıyla yaparsan daha iyi olur, senden haber bekliyorum.

Bu arada herkese mutlu yıllar...

Hocam her gün bitmek bilmeyen elektirik kesintileri yüzünden hiçbir şey yapamadım, İstanbul berbat vaziyette. Tümünü yapıp sonucu paylaşacağım. Bu arada sizin ve tüm forumdaslarimin yeni yılını kutlarım.

Yazılım yüklerken elektrik falan giderse servisle uğraşırsın. Dikkat et dostum. Beklesin biraz daha, şu soğuklar geçsin elektrik de kendine gelsin, yapar durumu söylersin bana da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f_circle

05.05.35 olan son Güncelleme'yi yükleyen arkadaşlar, değişiklik var mı tvde? Olumlu ya da olumsuz...

Güncellemenin en olumlu yanı tv hâlâ çalışıyor, diğer kalan herşey olumsuz 👎

Nasıl yani "diğer kalan her şey olumsuz" ??? Lafın gelişi mi söyledin bunu? O denli bir bozulma olacağını sanmıyorum çünkü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutluluk Terliği

quote:

Hocam tekrar teşekkür ederim ilgin ve alakan için. Dediğiniz tüm şıkları tek tek deneyeceğim fakat inanın hiç mi hiç umudum yok. Deneyelim bakalım sonuç ne olacak, sonucu buradan paylaşacağım yine.

Tam olarak sorun ne soyleyebilir misin? Yardimci olmaya calisacagim, aksine ben cok memnunum da tvden

YouTube ve LG store çalışmıyor. Konum değiştirip youtube güncellemesi yaptım fakat sadece 4 gün çalıştı, sonrasında durum yine aynı. Youtube açmaya çalıştığınızda lg store giriş sayfa logosu çıkıyor ve tekrar tv kanalına dönüyor.

Tekrar youtube un eski haline dönmesinin sebebi youtube a tekrar guncelleme gelmesidir. Istersen tekrar konum yonteminden youtube u guncelleyebilirsin. Hayret yukarıda konum degistirince kanallar gitti demissin, bende gitmemisti.

Benim yaptigim sey ise tv yi baslangic ayarlarina dondurmek oldu, lg store a artik rahatca girebiliyorum ve diger her uygulamaya, bunda kanallar zaten gidecektir, yapacaksan bunu yapmani tavsiye ederim cok daha temel bir cozum olacaktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tv nin 05.05.35 güncellemesini zorla yaptık, açtığımda ekranda bildirim gelip duruyordu, bi değişiklik tabii ki yok, mkvod 9 çalışıyor. Tepki hızlarında da bi değişiklik görmedim. Tarayicidan film açmadığım için çöküp cokmedigini bilemicem.
  • Merhaba arkadaşlar lb670 tv de aynı anda 2 tv kanali izleme sansimiz varmi?

• Hayır

• mr 600 sihirli kumanda kullanıcılarına bir şey danışmak istiyorum. üzerinde pause-play tuşları göremedim standart kumanda da bu tuşlar var.

usb den film izlerken nasıl play pause ff rw yapıyorsunuz? kısayolu var mı yoksa fare hareketiyle mi?
  • quote:

Tv nin 05.05.35 güncellemesini zorla yaptık, açtığımda ekranda bildirim gelip duruyordu, bi değişiklik tabii ki yok, mkvod 9 çalışıyor. Tepki hızlarında da bi değişiklik görmedim. Tarayicidan film açmadığım için çöküp cokmedigini bilemicem.

Tarayıcıda film izlemek mümkün değil son sürümde. Eskiden de bu sorun vardı, kimi zaman yeniden başlardı tarayıcı bellek yok diyerek, şu an bir saattir 20 dklık diziyi seyretmeye uğraşıyorum. Durmadan bellek hatası veriyor. Ekrana İçerik yansıtma da daha uzun sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

quote:

Tv nin 05.05.35 güncellemesini zorla yaptık, açtığımda ekranda bildirim gelip duruyordu, bi değişiklik tabii ki yok, mkvod 9 çalışıyor. Tepki hızlarında da bi değişiklik görmedim. Tarayicidan film açmadığım için çöküp cokmedigini bilemicem.

Tarayıcıda film izlemek mümkün değil son sürümde. Eskiden de bu sorun vardı, kimi zaman yeniden başlardı tarayıcı bellek yok diyerek, şu an bir saattir 20 dklık diziyi seyretmeye uğraşıyorum. Durmadan bellek hatası veriyor. Ekrana İçerik yansıtma da daha uzun sürüyor

her siteye desteği yok ne yazık ki. bazı sitelerin site tabanları ağır oluyor reklamlardan dolayı, hata veriyor doğal olarak.. mkvod kullanın yada laptop varsa bilgisayarınızı hdmi ile bağlayın, daha rahat edersiniz. tarayıcı atmaları gerçekten kanser ediyor adamı..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki siteyi cumartesi günü keşfettim.Filimleri hiç atmıyor ve görüntüler kaliteli
    sizde deneyin isterseniz.

http://www.ilkfullfilmizle.com/transformers-1-turkce-dublaj-720p-full-hd-izle.html
  • mr.fusion kullanıcısına yanıt
    Doner topa iki kere basarak goruntuyu durdurabiliyorsun. Doner topun yanindaki ok tuslariyla videoyu 10sn ileri/geri atabilirsin. Akilli kumandanin mouse ozelligni cikarip playerdaki ileri geri sarma veya durdurma ozelliklerini kullanabilir veya videonun playerdaki zaman cizelgesi uzerinden istedigin noktaya direk mouse ile tiklayarak gidebilirsin

• arkadaşlar selamlar,

downgrade için anlatılan yöntemde çalıştırılması gereken batch dosyaları çalışmıyor. başka bir download yöntemi var mıdır bildiğiniz?

05.10.01 sürümünden kurtulmam gerekiyor. aslında gayet stabil ama bu test sürümünü yüklemeseydim sürekli güncelleme alıyor olacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memrengin

arkadaşlar selamlar,

downgrade için anlatılan yöntemde çalıştırılması gereken batch dosyaları çalışmıyor. başka bir download yöntemi var mıdır bildiğiniz?

05.10.01 sürümünden kurtulmam gerekiyor. aslında gayet stabil ama bu test sürümünü yüklemeseydim sürekli güncelleme alıyor olacaktım.

downgrade bölümüne ben yazmıştım, benim yazımı inceleyebilirsin, elimde o çalışmayan dosya yok fakat, dns yi değiştir, antivirüsü kapat, siteden tekrar indirip bir dene bakalım..
  • Nasıl arkadaslar memnun musunuz aldiginizdan beri ?

Ben film izlerken videodan atması dışında memnunum sizlerin de ayni sorun devam ediyor mu yoksa guncellemeyle falan duzeldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Nasıl arkadaslar memnun musunuz aldiginizdan beri ?

Ben film izlerken videodan atması dışında memnunum sizlerin de ayni sorun devam ediyor mu yoksa guncellemeyle falan duzeldi mi?

Ben cok memnunum. Aldigimizdandan beri. Ilk alindiginda kanal gecisleri yavasti , tarayici atiyodu vs . Guncellemeyle duzelttiler. Taraciyi yine arada atiyor ama genel olarak goruntu kalitesi ve muhtesem bence. Youtube cok kullandigim icin bana iyi oluyor tasarim falan da iyi. Baska odaya webos3 tv almistik onun isletim sistemi super cok hizli +tarayicida cok hizli ama goruntu kalitesi 47lb670 in ezip geciyor

• Mutluluk Terliği M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle cok iyi bir görüntü kalitesi var. Webos un ilk versiyonu oldugundan ötürü de bazi aksakliklar mevcut isletim sisteminde ama genel olarak bende cok memnunum.

• Mutluluk Terliği M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam lb670 hangi model lg yi görüntü kalitesinde ezip geçiyor. Bende 49uh770 almayı düşünüyorum ayrıca abimde 47lb670 var ama fazla seyredemedim güle güle kullan

• 43uh650v

++usb bluray film izlerken cok iyi kaliteli, uydu yayin zayif diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutluluk Terliği -- 19 Mayıs 2017; 11:01:36 >
  • Sorunlar sorunlar.... 05.05.35 versiyonuna sahip 47 lb 670 sahibiyim. LG store ve youtube a ne yaptıysam giremiyorum. Yaptıklarım bölgeyi almanya yaptım yeniden başlattım sonra lg store a youtube girmeyi denedim giremedim. Sonra yeniden Türkiye bölge ayarlarından yaptım denedim ve yine giremedim. Fabrika ayarlarına döndürdüm yeniden denedim kesinlikle lg store ve youtube a giremedim. Bu aşamaları yaparken kayıtlı kanal liste siliniyor bende flash disk ile kanalları usb den geri yüklüyorum ama malesef uygulama olarak kesinlikle girilmiyor . Çözüm olarak onerileriniz nedir lg böyle yazılımsal bir sorunu bunca zaman neden güncelleme ile çözemedi anlamadım. Ben mi yapamıyorum yardimlarinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sessiz_avci

Sorunlar sorunlar.... 05.05.35 versiyonuna sahip 47 lb 670 sahibiyim. LG store ve youtube a ne yaptıysam giremiyorum. Yaptıklarım bölgeyi almanya yaptım yeniden başlattım sonra lg store a youtube girmeyi denedim giremedim. Sonra yeniden Türkiye bölge ayarlarından yaptım denedim ve yine giremedim. Fabrika ayarlarına döndürdüm yeniden denedim kesinlikle lg store ve youtube a giremedim. Bu aşamaları yaparken kayıtlı kanal liste siliniyor bende flash disk ile kanalları usb den geri yüklüyorum ama malesef uygulama olarak kesinlikle girilmiyor . Çözüm olarak onerileriniz nedir lg böyle yazılımsal bir sorunu bunca zaman neden güncelleme ile çözemedi anlamadım. Ben mi yapamıyorum yardimlarinizi bekliyorum.

internet ayarlarınızda sorun olabilir
    modeminize port falan açmak gerekebilir (eski modellerde böyleydi)
    tv nizin saat tarih ayarını kontrol edin (ben bu sorundan çok çekmiştim)
    lg storedan youtube u güncelleyin.
    internet hızınızı marketten uygulama indirerek test edin. (modem sinyali çok zayıfsa kopuyor olabilir)
    kanal yüklemesi yapmadan youtube u deneyin (yedek alınan kanallar bazen sorun çıkarıyor)
    ethernet kablosuyla deneme yapmaya çalışın (tv yi modemin yanına taşıyın yada tam tersi de olabilir)
    tv de dns girildiyse kaldırınız, eğer yoksa 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 yapıp deneyiniz
    lg hesabı oluşturunuz. (sanırım hesap bölümünden oluşturuluyordu)

eğer bunları denediniz yine bir çözüm bulamadıysanız internet sağlayınıcınızla bir konuşun derim, modemi resetleyebilirler, yada arkasındaki reset tuşundan sizde resetleyebilirsiniz fakat modem isim ve şifre değişikliği için ethernet kablosuyla bağlanmanız gerekiyor, bilmiyorsanız bilen birinden destek alın.

eğer tüm bu çözümleri deneyip yine de çare bulamadıysanız lg müşteri hizmetleriyle bir görüşün.

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.