Şimdi Ara

LG 47LA660S mi SAMSUNG UE-46F6470 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2sinin de fiyat seviyesi 2450-2490 seviyesinde. Karar veremedim özelliklerine bakarak da. Ne dersiniz? "Samsung iyidir hocam"dan ziyade daha ayağı yere basan yorumlar rica ediyorum.

• 40f6470 ve 42la620 karşılaştırması yapayım.
    okuldaki odamıza 40f6470 alındı. smart hariç diğer özelliklerini denedim. yanında touchpadli kumanda çıkıyor.
    1- kumandayı kullanmak tam bir eziyet. more tuşuna basınca sol altta küçücük bir menü açılıyor. sağ sol yapmak çok zor vs. sesle komut iyi. wireless mouse bağladım, ekranda kesik kesik çalışıyor.
    2- kutudan iki adet gözlük çıktı. 3d denedik. gözü yoruyor.
    3- görüntü sd ve hd yayınlarda çok güzel.

ben tercihimi 42la620 den yana kullandım. kutudan 4 gözlük ve normal kumanda çıktı.
    1- kumanda normal olmasına rağmen, samsungun touchpadli kumandasından daha kullanışlı.zaten internet için wireless mouse bağladım, süper oldu.
    2-samsungda denediğim 3d kısa filmleri bunda denedim, arada bariz fark var. lg daha iyi.
    3- görüntü sd ve hd yayınlarda çok güzel.
    4-smartı çok iyi. internetten online film izledim 2 kere hiç kesinti vs. olmadı.

bunlar benim deneyimlerim umarım işinize yarar. (bu arada kesinlikle marka takıntım yok, uzun araştırmalar sonucu bu tv yi aldım.) saygılar

• vatandas30 V kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.