Şimdi Ara

LG 47 LM 640s nasıldır? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
41.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tteknokurdu

Merhaba Arkadaşlar 47lm660s Fiyatı 2099 TL LG Türkiye Garantili ve ücretsiz kargo almak isteyen arkadaslar kaçırmasın Firma yerindede teslim ediyor ;

http://www.teknokurdu.com/asp/product/1690/LG-47LM660S-120cm-FULL-HD-3D-LED-TV-LG-TURKIYE-GARANTILI-4-GOZLUK-VE-SIHIRLI-KUMANDA-HEDIYELI

Hayırlı işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: tteknokurdu

Merhaba Arkadaşlar 47lm660s Fiyatı 2099 TL LG Türkiye Garantili ve ücretsiz kargo almak isteyen arkadaslar kaçırmasın Firma yerindede teslim ediyor ;

http://www.teknokurdu.com/asp/product/1690/LG-47LM660S-120cm-FULL-HD-3D-LED-TV-LG-TURKIYE-GARANTILI-4-GOZLUK-VE-SIHIRLI-KUMANDA-HEDIYELI

Hayırlı işler.

• lg 47lm640 modelini kullanan arkadaşlar, olumlu- olumsuz özelliklerini test etme imkanı buldunuz, yeni alacak arkadaşlara ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

Metro Gross Markette şuan 1.999TL, alıp almama konusunda çok kararsızım
  • slm ben evimde kullanıyorum
    tavsiye ederim.
    gayet iyi bir cihaz
    400 hz görüntü on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLGUNYASAR

slm ben evimde kullanıyorum
    tavsiye ederim.
    gayet iyi bir cihaz
    400 hz görüntü on numara

Kardeş futbol maçlarında falan takılmalar, karelenmeler yaşıyor musun?
  • günaydın;
    hiç öyle bir şey le karşılaşmadım
    lig tv den yayın alıyorum gayet iyi hd olarak bir de 3d mükemmel karelenme donma öyle bir şey yaşamadım.
    arayüz gayet iyi internet olsun app ler olsun
    tv den alınca kullanmaya başlayınca anlayacaksın.
    herşeyden öte 3d derinlik ayarı var bazı tv lerde yok
    ayrıca 400 hz olması çok net bire görüntü sağlamakta
    kafana takılan soruların var ise lütfen ilet yardımcı olmak isterim.
    iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender31

Ben aldım, LG SERVİS ÇOK BERBAT, ADAMLAR SADECE GELİP TV'yi duvara monte ettiler, kanal listesi güncelledi sonra çıkıp gittiler, ne 3d ayarını yaptılar ne kayıt nasıl yapılır, özellikleri nedir hiç birşey söylemeden gittiler, kanal geçişleri yavaş, kanal silme özelliği yok, kanal yer değiştiremiyorum. ben böyle boktan ürün görmedim açıkçası, 3d fonksiyonuna gelince görüntü üzerinize doğru gelmeye başlayınca bir insanın 3 tane gözü varmış gibi görünüyor. kimseye tavsiye etmiyorum...

bu sadece lg servisiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. bende samsung almıştım 1 sene önce adamlar sadece kutusundan çıkardı. bir iki düzenleme o kadar yoksa kalıp bir saat seninle uğraşmıyorlar zaten. bende bu tv yi almayı düşünüyorum araştırıyorum burada yazılanları okudum aklıma takılan bir kaç soru vardı burada okuduğum kadarıyla az çok şekillenmeye başladı soruların cevapları.

1- bazı sitelerde dahili hd uydu alıcısı var bazılarında yok diyo sanırım var,
    2- akıllı kumanda yok sanırım,
    3- dahili uydu alıcısı olduğundan kanal geçişleri yawaş deniyo peki yawaşlık ne kadar? bide mesela samsung olanlar varsa uydu alıcısı dahil olan onlarda nasıl geçişler?
    4- laptopla bağlantı kuran var kuramayan var sanırım kuruluyo en azından bir iki düzenlemeyle herhalde

onun haricinde başka düşüncleri olan varsa tabi daha yararlı olur incelemeleri bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

tavsiye ederim.
    gayet iyi bir cihaz
    400 hz görüntü on numara

Bende bu sıkıntı var hocam siz nasıl çözdünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

tavsiye ederim.
    gayet iyi bir cihaz
    400 hz görüntü on numara

Bende bu sıkıntı var hocam siz nasıl çözdünüz ?

çözülecek bir şey yok maalesef, tv'nin donanımsal özelliği düşük
  • Bende uygun bulunca 1 yıl kadar önce almıştım, şimdiye kadar olan izlenimlerimi kısaca aktarayım. Sorusu olan yazabilir, cevaplamaya çalışırım.

1- Ekran parlak ve net.
    2- Renk dağılımı bir çok led tv ye göre orantılı.
    3- Lig TV HD izlemekteyim, bazılarının yazdıkları gibi gölgelenme yada karelenme gibi sorunlar fark etmedim. Ancak 2 mt den daha yakından bakıldığında hızlı geçişleri rahatsız etmeyen bir karelenme dikkatimi çekti. Lakin 120cm led tv de zaten en az 3.5mt mesafeden izlenmeli bilgisini aldım.
    4- Akıllı kumandası yok ancak android yazılımı ile cep telefonundan smart tv oluyor. Boşuna fark ödemeye kesinlikle değmez.
    5- Dahili full hd kullanmıyorum ancak deneme imkanım oldu, kanal geçişleri bir D800'e göre biraz yavaş olsada rahatsız edici değil kesinlikle.
    6- 3D özelliği yeni çıkan ve emsalen çok daha fiyatlı led tv lere taş çıkarabilecek nitelikte olduğunu bir çok mukayese ile gördüm. Derinlik ve açı ayarı ile keyifle 3D izlenebiliyor.
    7- SD yayını 3D dönüştürmeyi pek başarılı bulmadım lakin bu özellik yeni jenerasyon da dahi aynı,derinlik tatmin edici değil. Zaten SD yayın kalitesi uygun olmadığından mantıklı bir fonksiyon değil. Ancak 2D olan Blueray ve HD filmler için kullanıldığında izlenebilirliği oluyor.
    8- USB üzerinden gayet başarılı Media oynatıyor.
    9- Laptop üzerinden kablosuz bağlantı ile Media oynatımı ayrıca çok kullanışlı. Arada müzik pc den tv ye yönlendirip, surround dinliyorum çok hoş bir özellik.
    10- Dahili WIFI doğrudan Modem üzerinden Internete erişiyor ve Smart Ekranın Internet browserı üzerinden akıcı bir şekilde dizi izlenebiliyorum, tabi internet yavaş olduğunda bazen takılma da yapıyor. Ayrıca flash desteklediğinden dizi film yayını yapan kaliteli ve hızlı internet sitelerinden doğrudan izlemek gayet fonksiyonel.

Soruları olan ayrıca sorabilir. Şimdilik kalın sağlıcakla ilâ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ara sıra internet üzerinden yazılım güncellemesi yapayım mı diye soruyor. Cesaret edemediğimden hayır deyip geçiştiriyorum. Güncelleme yaptırıp sorun yaşayan oldu mu hiç?
  • barak hp kullanıcısına yanıt
    Yaniti biraz geç oldu ama yapın güncellemeleri.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.