Şimdi Ara

LG 43UH610N 43' 109 Ekran 4K UHD Smart ihtiyacı olanlar için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
10.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG 43UH610N 43" 109 Ekran 4K UHD Smart HDR PRO (WEBOS 3.0) Led Ekran
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-43uh610n-43-109-ekran-4k-uhd-smart-hdr-pro-webos-3-0-led-ekran-244011576

1789 tl <<<< visa kartlara %5 indirim =1699 tl
    1789 tl <<<< 50,00 TL bonus Hediye =1739 tl
    1789 t <<<< %5 indirim çeki bulursanız bunlarla birleştirirseniz harika olur ;;)
    ihtiyacı olanlar için KESİNLİKLE sıcak bir fiyat

link
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_n95

LG 43UH610N 43" 109 Ekran 4K UHD Smart HDR PRO (WEBOS 3.0) Led Ekran
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-43uh610n-43-109-ekran-4k-uhd-smart-hdr-pro-webos-3-0-led-ekran-244011576?gclid=CIna8ejtys8CFdMK0wodGQANKA&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324024167*58375875687*pla**pla-79003444287&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

1789 tl <<<< visa kartlara %5 indirim =1699 tl
    1789 tl <<<< 50,00 TL bonus Hediye =1739 tl
    1789 t <<<< %5 indirim çeki bulursanız bunlarla birleştirirseniz harika olur ;;)
    ihtiyacı olanlar için KESİNLİKLE sıcak bir fiyat

link

LG webos 2 aldım kullandım
    USB den film açması bile 5 dk sürüyordu
    zaten smart kullanmak neredeyse imkansızdı
    artık benim şamsıma mı kötü geldi yoksa genelimi böyle bilmiyorum. iade ettim hemen

• Yune72 kullanıcısına yanıt
    --hocam ilk smart alırken çok araştırmıştım böyle şikayetlerle çok karşılaşmıştım ben yinede WebOS 2 aldım ama ben aksine memnun kaldım hatta çok hoşuma gitti ;;)
    --- belkide şans işi yeni bir işletim sistem eksikleri vardır muhakkak-- bu WebOS 3 işletim sistemi bi üst sürümü bence kullanıcıları muhakkak memnun edicektir hele de bu fiyatlarda
    smart tvler bazen yazılımdan dolayı sorunlar çıkartıyor anakart değişimiyle halledilebiliyor belkide sizinkide o türden bir sorundu
  • bonus kampanyası başka kampanyalarla birleştirlemez diye yazıyor.
  • Bonus flaştan katılırsanız 100 tl bonus var. Ben de tv alacağım fakat bekliyorum bence çok müthiş bir indirim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel 43ua8900 almak daha mantıklı... (ücretsiz kurulum+duvar asma aparatı+3 yıl garanti)
    Hem daha ucuz hem puanı daha yüksek.
     LG 43UH610N 43' 109 Ekran 4K UHD Smart  ihtiyacı olanlar için

1 hafta oldu vestel kullanıyorum gayet iyi.
    Şuan için sorun yok
    Ben ilgili kredi kartı olmadığı için sadece %5 indirimle ve başka bir kredi kartı ile 1509 tl ye aldım.

Siz ilgili kredi kartını kullanarak 50 tl daha indirim yapıp, 1460 tl ye alabilirsiniz indirimlerle.
    Yok ben LG den vazgeçmem derseniz siz bilirsiniz.

• HeroMan999 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu karşılaştırmayı hangi siteden yapıyorsun? Link atar mısın...
  • LG alıp arızalı çıkarsa yandınız servis denen bişey yok nerdeyse...1 ay kullandığım tv m bozuldu 1,5 ayda zor muhatap bulup tvnin ne aşama olduğunu öğrenebildim. Sıfır profesyonellik sıfır kalite.. LG eski LG kalitesinde değil artık. TV mi yenisiyle değiştirmek istediler baktım bu sefer de 4K olan eski tvmin yerine fullhd veriyorlar. Ücret iadesi talebinde bulunup yerli malı Vestel aldım süper fiyat ve servis kalitesiyle. İnş ücret iadesi yaparlar.

• ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    KARŞILAŞTIRMA LİNKİ
  • <<<<vestelin 8900 serisine bende sahibim fiyat performans olarak kesinlikle harika süper bir tv bende tavsiye ediyorum
    >>>> lg karşılaştırma yaparsanız lg paneli vestelin panelinden daha kaliteli görüntü renk canlılık bakımından gözle görülür bir şekilde fark ediliyor
    >>>>lg yeni nesil işletim sistemi mevcut vatanbilgisayarda deneme imkanınız var hız bakımından fark edilir bir fark var
    <<<<servis olarak kurulumu yapmak basit ama vestelin servisi ben kötüleyen görmedim herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ne olur bilmiyorum ;;)
    >>>> arkadaşn dedigi gibi müthiş bir fırsat yok ama ihtiyacı olan varsa LG
  • 43" den 4k yı herhalde 1 metreden izleyeceksiniz?
    43" ve 4K oxymoron gibi bişi. Ha alıp monitör yapacaksanız orası ayrı.
    3 metre mesafeden 43" gibi ufacık ekranda 4k içerik izlerseniz full hd den farkını görmeniz imkansız.
  • Bu monitör mu yoksa tv mi? Dahili uydu alıcı var mı yani

• muratai kullanıcısına yanıt
    Bencede zaten smart tv alacaksanız android destekli olanları alın ben samsungun smart televizyonunu kullanıyorum resmen işkence. Smart düşünenler bence 43* inç te 4k yı aramaktansa android özellik aramalılar.
  • LG Kaliteyi Bozdu Resmen
  • Kesinlikle LG'ye bulaşmayın derim. 1 aydır Webos işletim sistemli tv ile uğraşmakla meşgulum, müşteri temsilcilerinin umrunda değil, teknik servis desen ayakbastı parası alırızdan başlıyorlar konuşmaya. Ayrıca çok yavaş, sırf kanal geçişleri bile hayattan bezdirir.
  • tv almayı düşünüyorum
    tv fırsat ana konusu var mıydı?
  • HeroMan999 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam bende 1300kusure mal ettim yakin zamanda. Fakat size sormak istiyorum TRT 4k izleyebiliyor musunuz? Birde cihazin arkasindan cok az bi tissss sesi gekiyor kapaliyken bile sizde de mevcut mu bu durum?

• Bu tv de dahili hd uydu alıcı var mı?
  • mustafa982 kullanıcısına yanıt
    vestelde var uydu alıcı
    llg uydu alıcı yok diye biliyorum
  • Ben de monitör özellikli olduğu için uydu alıcısı yok diye duydum. Fiyatı biraz da o yüzden uygun olabilir. Kendim kullanmadığım için kesin konuşamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.