Şimdi Ara

LG 42LW4500 2,500,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır almayı düşündüğüm lg 42lw4500 led tv yi öz şanaldan 2500 tl ye 22 ay vadeli veriyorlar açık elden senetli ay içinde istediğim zaman ödeme yapabiliyorum. sizce bu fiyat kredi kartsız bir alışveriş için normalmi yanında da ps3 320 gb ı 900 tl ye 22 ay vadeli almayı düşünüyorum kredi kartım yok sizce bu vade ile fiyat bu alışveriş için cazip mi ?

• Hocam hizlialda fiyat buhttp://www.hizlial.com/u05.011.1165.0093/LG-42LW4500-42-400Hz-UsbMovie-FULL-HD-LED-TV-3D-7-Gozluk Artı bonus kart ile şimdi al eylül ayında ödemeye başlıyabilirsin artı 12 taksit ile peşin fiyatına alabilirsin.
  • kredi kartım yok hocam ondan bu topici açtım zaten ...
  • kredi kartı ile alırsan 1850+650=2500tl
    bu şekilde vadeli alırsan 2500+900=3400tl
    900tl fark çok fazla kredi kartı alabiliyorsan çok daha hesaplı olur senin için
    ama kredi kartı olmazsa peşinde alamıyorsan 3400tl den daha ucuza alman zor gibi
  • Fiyat yüksek ama senetli alışverişin gerekliliğini çok iyi anlıyorum. 22 ay senetle taksit için düşünebilirsiniz bence.
  • tşk.ederim arkadaşlar kredi kartının da ödemsi yüksek geliyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raperhuLe -- 22 Mayıs 2012; 12:00:50 >
  • Haklısınız, elbette kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz. Senetli taksitlendirmede her zaman vade farkı yüksektir ama kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler için cazip olabilir.

Şunu bilin yalnız, 42LW4500 için gerçekten yüksek bir fiyat piyasaya göre ama siz zaten bu durumun farkındasınız.
  • Vadeli alıcağın için bence fiyatı gayet normal ama bi evkur'a ugra ordada kredi kartsız taksit yapıyorlarmış belki daha ucuzunu bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.PAŞALI -- 22 Mayıs 2012; 14:15:44 >
  • Evkur'da daha pahalı bile olabilir. Orası da vade farklı taksit mantığıyla çalışıyor. En azından esnaf kazansın diyorum ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.