Şimdi Ara

LG 42LS575S İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
20.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • smart tv'nin güzellikleri çıkıyor yavaş yavaş; daha önce android telefonu kumanda gibi kullanmaya yarayan programı belirtmiştim, şimdi de android yüklü telefonunuzda youtube uygulamasının en son sürümü var ise aynı kablosuz ağ üstünden telefon ile tv'yi birbirine gösterip telefondaki youtube uygulamasından açtığınız bir videoyu tv ekranına aktarabiliyorsunuz ekstra bir donanım veya yazılım kullanmadan...

ihtiyacınız olan aynı kablosuz ağ içindeki bir android destekli en son versiyon youtube uygulaması (gün itibarı ile 4.1.47) yüklü bir telefon ile 42ls575s televizyon...
  • güzel inceleme olmuş eline sağlık
  • güzel güle güle kullan bu model 1335 lirahttp://www.netsiparis.com/detay/33391180120/LG-42LS575S-42-FULL-HD-LED-TV-UYDULU ama bu fiyata buda modelde alınabilirmiş
    40ES5500 2side çok iyi modeller bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdemirs -- 17 Kasım 2012; 11:30:24 >

• kardeş bu modelin 32 si var bende seninde ekranda panelle kasa arasında esneme varmı sağ ve üst köşelerinde hafif parmağınla dokundugun zaman esneme oluyormu servisi aradım bu konuda bazı modellerin fabrikadan böyle üretıldıgını söyledıler normal bir durum dediler sende bi bakıp yazabilirsen memnun olurum
  • Bu tvnin fiyati daha fazla duser mi acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar,
    tv parlak ekran mi yoksa mat mi? mac gibi hareketli sahnelerde performansi nasil acaba? 3d kullanmayacagiz, 42" olarak fiyatina gore performansli bir cihaz ariyoruz. sizce baska olumsuz bir yani.var mi cihazin? arastirdigim ve yorumlarinizdan okudugum kadariyla aklima yatan bir model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu tvdeki uydu alicisinin kart girisi varmi.yani digiturku kullanabilirmiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • digiturk kartlarını kendi verdikleri uydu alıcısına tanımlyorlar o uydudan başkasında çalışmaz..
    lg nin kampanyası vardı dt birlikde tv nin içinde digiturk.... onlara bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

digiturk kartlarını kendi verdikleri uydu alıcısına tanımlyorlar o uydudan başkasında çalışmaz..
    lg nin kampanyası vardı dt birlikde tv nin içinde digiturk.... onlara bakabilirsiniz

cevabın için teşekkür ederim.o dediğin modeli de gördüm aam benim bütçeyi aşıyo.ben kendimi zorlayarak isteklerimi karşılayacak en iyi tvyi almak istiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende 42 LS575S almak istiyorum.Kullanan arkadaşlar memnunlar mı.Klavye-mouse bağlanabiliyor mu?
    Bu modelin harıcınde birde philips PFL4007 modeli var.fiyatları ve özellikleri asağı yukarı aynı.acaba hangisini almalıyım
  • Bunda Web Tarayıcı özelliği var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzantirik_

Bunda Web Tarayıcı özelliği var mı arkadaşlar.

Bunu ben de merak ediyorum. Bir de en uygun fiyat nerede acaba bilen var mı ?
  • Yılbaşında büyük indirimler olacağina inanıyorum o zamana kadar bekleyeceğim ben o zamana kadar model fiyat araştırması yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Bende daha iki gün önce aldım bu televizyonu tarayıcı özelliği var en uygun fiyat taksit seçenegi kliksa'da 1319,00 TL

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900369383

Ayrıca
    World ile %10 Worldpuan kampanyası, 4 - 17 Aralık 2012 tarihleri arasındawww.kliksa.com 'dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılacak Worldpuan tutarı en fazla 200 TL olacaktır. %10 Worldpuan kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir. Kazanılan Worldpuan'lar 22 Aralık 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 2 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 3 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir.

Ben bu şekilde aldım daha uygunu şu an başka hiçbir yerde yok alacaklar kaçırmasın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bekirkaymak

quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Bende daha iki gün önce aldım bu televizyonu tarayıcı özelliği var en uygun fiyat taksit seçenegi kliksa'da 1319,00 TL

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900369383

Ayrıca
    World ile %10 Worldpuan kampanyası, 4 - 17 Aralık 2012 tarihleri arasındawww.kliksa.com 'dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılacak Worldpuan tutarı en fazla 200 TL olacaktır. %10 Worldpuan kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir. Kazanılan Worldpuan'lar 22 Aralık 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 2 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 3 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir.

Ben bu şekilde aldım daha uygunu şu an başka hiçbir yerde yok alacaklar kaçırmasın derim.

Tükenmiş...

• televizyon çok güzel güncelleme tv'den yapmıyor usb ile manual yaptım son versiyonu 04.10.43 buradan takip edebilirsiniz

sizlere bi sorum olacak tv'nin kendi uydusunu kullanıyorum trt hd ve ntv spor şifreye geçtiği zaman izleyemiyorum bunu nasıl çözeriz??
  • Güncelleme kendisi de yapabiliyor ama sadece bir kere yeni sürüm gördü, son sürümü görmüyo. Bu model lg'nin TR sayfasında hala yok niyeyse.
    En yakın bu var UK sayfasında:http://www.lg.com/uk/support-product/lg-42LS575T
    Software_File(Version_04.10.43).zip

Bunu mu yüklediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netwrok

Güncelleme kendisi de yapabiliyor ama sadece bir kere yeni sürüm gördü, son sürümü görmüyo. Bu model lg'nin TR sayfasında hala yok niyeyse.
    En yakın bu var UK sayfasında:http://www.lg.com/uk/support-product/lg-42LS575T
    Software_File(Version_04.10.43).zip

Bunu mu yüklediniz?

evet yükledim usb ile yükledim.Ayrıca tr sitesinde güncelleme var

http://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-42LS570S çoğu modeli kapsıyor zaten

• bu televizyonda input lag sorunu var mı? ps3 ve pc için ayrı ayrı tecrübe edenler varsa yazarsa çok iyi olur. bu serinin 5600 modelinde sorun olmadığına ait bilgiler var ama bu tvde ekstra özellikler var işlemci aynıysa lag olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.