Şimdi Ara

LG 42LF2500 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
24.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz zaten full hd.. yani 1080lik videoları rahatlıkla açması lazım.. bu cihazdan bende almayı düşünüyorum.. bugün alırsam alıcam.. kullananlar tam olarak menmun mu??
  • Bu lcd yi ben yeni aldım

LG yi aradım ve DVB-C özelliği varmı dedim hyr bizim türkiyeye getirdiklerimizin hiçbir modelimizde yok dediler.

ama sen var diyorsun test ettim diyorsun şimdi bizde modül alsak oluyrmu acaba nedir durum kafam karıştı

quote:

Orijinalden alıntı: coldasice73

selam arkadasler,

42LF2500 lcd tv olup evinde kablo yayini olan arkadaslar . Teledunya ya abone olup dijital
    yayinlarini izliyebilirler.dvb-c ozellgi var bu modelde.

Neotion marka modul ile test edilmistir hem sd hem hd yayinlarini sorunsuz izleniyor.

not: Neotion Conax modül ilk 100 kisiye 100 TL kdv+ kargo dahil.2 yil garantili.ilgilenen

arkadaslar bana pm atsinlar.

saygılar,
    coldasice73

• quote:

Bu lcd yi ben yeni aldım

PS3 ile denedin mi hiç Tv yi?
  • kablo yayınından kastınız nedir??
  • teknosada gördüm tvyi blu-ray film vardı fena değildi ama blu-ray kusurları örtüyor sd yayında nasıl acaba pastel boya gibi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: biteme

Bu lcd yi ben yeni aldım

LG yi aradım ve DVB-C özelliği varmı dedim hyr bizim türkiyeye getirdiklerimizin hiçbir modelimizde yok dediler.

ama sen var diyorsun test ettim diyorsun şimdi bizde modül alsak oluyrmu acaba nedir durum kafam karıştı

Hocam yetkili satıcılar ne malı sattıklarından habersiz Türkiye'de. Türkiye'ye getirdikleri hiçbir modelde yok ne demek ya. Sanki mallar Türkiye ye gelirken içinden DVB-C modül sökülüpte mi geliyor. LG'nin, Samsung'un ve Philips'in 2009 model tvlerinin hepsinde var DVB-C tuner. Mesela Samsung 2008 model A serilerinde sadece DVB-T varken, 2009 yılında satılan B serilerinin hemen hemen tamamında (Sadece 32B350 vb. modellerden emin değilim) bu tuner bulunmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: dalkhanas

teknosada gördüm tvyi blu-ray film vardı fena değildi ama blu-ray kusurları örtüyor sd yayında nasıl acaba pastel boya gibi mi

sd yayın idare eder. maçlar da sıkıtnı var görüntüde. klasik lcd sorun. bende normal uydu var var. altın uçlu scartla bağlı. atv kamnal d bunlar hiç fena değil görüntü olarak. 720p ve 1080 ler ise muhteşem. zatern bu cihaz sırf usb olayı için bile alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 15 Mart 2010; 16:34:33 >
  • ürünü alan arkadaşların imkanı varsa resim çekip koyabilirler mi
  • maçlarda sıkıntı var derken?? ne gibi sorun oluyor ki??
  • Bence de şöyle detaylı birkaç resim konulsa hiç fena olmaz.
    Bluray, SD yayın ve maçların ayrı ayrı çekilmiş fotoları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: densiz1905

ben dee dün aldım ürünü kablo tv deki default görüntüsü çok iyi degil ince ayarlarını nasıl yapabilirim?
    örnegin ekran çözünürlüğüne nereden bakabilrim?

yardım edebilecek yok mu ?
    kablo tv deki anten ucunu scarta falan dönüştürsem görüntü düzelir mi ya da nasıl bir aparatla en güzel görüntüyü alırım?
  • maçlardaki görüntülerde ne gibi sorun var arkadaslar?
    Bende almayı düşünüorum genlde karasal yayın izlicem görüntü kalitesi nasıl normal yayınlarda?
    YArdımıcı olursanız sevinirim
  • maçlarda her lcd de sıkıntı olur. hareketli görüntülerde. bunda da var. ama izletmeyecek kadar değil.
    kablo tv içni soran arkadaş. kablo tv yayını normalde zatern yavan olduğu için 42 inç de tam çamur olacaktır bu normal. bsen en iyisi telednya ya falan geç onun daha iyi diyoalr yayını. yiner kablolu üstünden o da
  • arkadaşlar, bu tv'ye pc'den bağlantı yapılabiliyor mu? yapılıyorsa görüntüsü ve çözünürlüğü nasıl oluyor?
    cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • yapılıyor pc girişi var
  • Pc bağlantısında ekranın tam oturmadığı söyleniyor? Var mı böyle birşey. Kullanan arkadaşlar açıklık getirebilir mi şu konuya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisecolt

Pc bağlantısında ekranın tam oturmadığı söyleniyor? Var mı böyle birşey. Kullanan arkadaşlar açıklık getirebilir mi şu konuya?

evet bu konuya açıklık getirilmesini rica ediyorum ben de. bir de 5.1 ses sistemi takılabiliyor mu?
  • arkadaşlar, istanbul bilişime pc bağlantısını ve 5.1 ses sistemi takabilme özelliğini sordum. şöyle bir cevap geldi:

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ 5.1 BAGLANILABİLİNİR FAKAT 5.1 SES GELMEZ PC SİNYAL ALGILAMA İSE 1080 P DİR SAYGILARIMLA
  • iyi de neresine bağlaaycaksınız 5 + 1 öyle bi çıkışı yok ki
  • valla ben de anlamadım öyle demişler.
    genel olarak araştırdım da lcd tvlerin çoğunda sanırım 5.1 takılabilitesi yok...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.