Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

LG 42LF2500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
107
Cevap
2
Favori
22.508
Tıklama
Giriş
      246 Mesaj
      11 Ekim 2009 21:46:53 Konu Sahibi
      mustafa kardeş
      http://forum.donanimhaber.com/m_33183177/mpage_1/key_/tm.htm bu adresteki ilk mesajda ayrıntılarıyla anlatılmış. versiyonun 3.15 olduğundan anlatılanları sıkıntı olmadan uygulayabilirsin

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaberkcan

quote:

Orijinalden alıntı: akcacakir

arkadaşlar 42 lf2500 ü bugün sipariş ettim, muhtemelen salı günü elimde olacak mümkün oldukça ürünle
      ilgili tecrübelerimi paylaşmaya çalışacam. satın alan başka arkadaşlar varsa bu başlık altında
      tecrübelerimizi paylaşmayı öneriyorum

CUMARTESİ GÜNÜ BENDE 42LF2500 LG ALDIM.AMA USB SİNİ AKTİF EDEMEDİM.SİZ ETTİYSENİZ BANA YARDIMCI OLABİLİRİMİSİNİZ?ÜRÜNÜNÜ SÜRÜMÜ3.15
      |
      |

2003 STILO DYNAMIC 5D ALEV KIRMIZI - güvenlik paketi - konfor paketi

• Teğmen
      246 Mesaj
      11 Ekim 2009 21:49:16 Konu Sahibi
      Lcd nin sag tarafında bulunan ok düğmesine ve lcd nin kumandasındaki ok düğmesine aynı anda birkaç saniye basılı tutuyoruz.
      Sonra karşımıza bir parola ekranı çıkıyor ve buraya 0000 ( dört adet sıfır ) degerini giriyoruz.
      Ve servis menüsü ile karşı karşıyayız.
      Karşımıza çıkan menüden tool options 3 e giriyoruz.
      Divx yazan seçeneğe girip off durumdan HD durumuna getiriyoruz.
      Yine tool options 3 menüsünde yer alan fotograf ve muzik degerlerinide 0 ( sıfır ) dan 1 e getiriyoruz.
      Return tuşu ile servis menüsünden çıkıyoruz.
      Televizyonumuz şu an service usb girişinden video,fotograf ve müzik oynatmaya hazır.
      |
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      11 Ekim 2009 21:54:46 Konu Sahibi
      mustafa arkadaşım senden birşey rica edeyim tool options3 altındaki başlıkları ve değerlerini değişim yapmadan önceki haliyle girebilir misin? ya da değişikliği yapmadan bi foto çekip koysan çok makbule geçer.
      |
      |

• Yüzbaşı
      666 Mesaj
      13 Ekim 2009 16:52:00
      Lg nin hiç bir sitesinde bu cihazın bilgilerini bulamıyorum nedendir. Yaklaşık olarak n zaman çıktı bu ürün piyasaya.
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      16 Ekim 2009 09:02:59
      Ürünü yeni alan arkadaşlar fiyatını yazabilirmi? Aynı ürünü ben de almayı düşünüyorum...Teşekkürler...
      |
      |

Nobody is Perfect and I'm Nobody!
    • Er
      8 Mesaj
      16 Ekim 2009 17:12:06
      bu piyasada ki en ucuz ürünlerden biri. hem en ucuz hem de en iyi olan bi tv var mıdır?,
      |
      |

• Binbaşı
      1294 Mesaj
      20 Ekim 2009 14:11:44
      selam arkadasler,

42LF2500 lcd tv olup evinde kablo yayini olan arkadaslar . Teledunya ya abone olup dijital
      yayinlarini izliyebilirler.dvb-c ozellgi var bu modelde.

Neotion marka modul ile test edilmistir hem sd hem hd yayinlarini sorunsuz izleniyor.

not: Neotion Conax modül ilk 100 kisiye 100 TL kdv+ kargo dahil.2 yil garantili.ilgilenen

arkadaslar bana pm atsinlar.

saygılar,
      coldasice73
      |
      |

Gitronik Hologramlı Neotion Conax Modül benden teknik destek alabilirsiniz. Paralel ithalat ve/veya kaçak,Gitronik Hologram olmayan ürünlere kesinlikle destek ve garanti vermiyorum.
    • Binbaşı
      1408 Mesaj
      24 Ekim 2009 22:11:48
      samsung 40b530 ile Lg 42lf2500 arasında kaldım hangisini seçmeliyim
      |
      |

• Yarbay
      9392 Mesaj
      02 Kasım 2009 21:48:24
      1699 tl ye gördüm bu ürünü. Kullananlar memnun mu ? Bana izledigim yerde biraz pikselli gibi geldi görüntü. Yan tarafta duran toshiba 42lv685 daha tüplü tvye yakındı sanki..
      |
      |

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      03 Kasım 2009 20:50:07
      42lh3010 ile bu ürün arasında ciddi bir fark var mı? Teknik detaylar hdmi çıkış sayısı hariç aynı görünüyor ama lf ve lh serileri arasında ne fark var onu merak ediyorum. Bilgisi olan var mı?
      |
      |

"LG 42LH5000"
      "SAMSUNG R620 JS01TR P8700 4G 500G 16 WIN7P HD4650 4+1Diana Microsoft Wireless Desktop WD500gb 3.2'' Samsung1tb 3.2'' Air5020 WRT54GH"
      "10.1" Grundig 1010"
      "Dreambox"
    • Binbaşı
      1134 Mesaj
      03 Kasım 2009 21:16:43
      quote:

Orijinalden alıntı: choko

42lh3010 ile bu ürün arasında ciddi bir fark var mı? Teknik detaylar hdmi çıkış sayısı hariç aynı görünüyor ama lf ve lh serileri arasında ne fark var onu merak ediyorum. Bilgisi olan var mı?

Bildiğim kadarıyla lh3000 serisinde ışık sensörü bulunuyor. lf2500 de ise bu özellik bulunmamakta. Diğer yönlerden herşeyiyle aynı ürünler.
      |
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      04 Kasım 2009 17:23:12 Konu Sahibi
      lf2500 de ışık sensörü var.
      |
      |

• Çavuş
      82 Mesaj
      02 Aralık 2009 13:13:45
      Arkadaşlar merhaba.
      42LF2500 LCD mı aldım. Kablo TV de analog kanalları buluyorum fakat teledünya kanallarını bulamıyorum. TV da henuz modül takılı degil. Teledünya ya başvurdum o da teledünyanın web sayfasında "hizmet durumu: basvuru" şeklinde görülüyor.
      Tv dan yaptığım arama ise şu şekilde:
      Ayar>Oto Ayar>Kablo> (Pencerinin üstündeki varsayılan TAM oalrak değiştirildi)Başlat
      Bu seçimden sonra yaklaşık 5 dk arama yaptı sonuçta 0 DTV ve radyo bulundu dedi.
      Aynı ayarlamayı manuel modda Freq:121000 Sembol Hızı:6900 Modülasyon:64QAM olacak şekilde yeniden yaptım değişen birşey olmadı.
      Bu arada ülke olarak isveç seçili.
      |
      |

• Binbaşı
      1515 Mesaj
      02 Aralık 2009 20:45:31
      quote:

Orijinalden alıntı: dogus06

Arkadaşlar merhaba.
      42LF2500 LCD mı aldım. Kablo TV de analog kanalları buluyorum fakat teledünya kanallarını bulamıyorum. TV da henuz modül takılı degil. Teledünya ya başvurdum o da teledünyanın web sayfasında "hizmet durumu: basvuru" şeklinde görülüyor.
      Tv dan yaptığım arama ise şu şekilde:
      Ayar>Oto Ayar>Kablo> (Pencerinin üstündeki varsayılan TAM oalrak değiştirildi)Başlat
      Bu seçimden sonra yaklaşık 5 dk arama yaptı sonuçta 0 DTV ve radyo bulundu dedi.
      Aynı ayarlamayı manuel modda Freq:121000 Sembol Hızı:6900 Modülasyon:64QAM olacak şekilde yeniden yaptım değişen birşey olmadı.
      Bu arada ülke olarak isveç seçili.

modül takılı değilken dijital kanalları bulamıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
      |
      |

97 COROLLA 1.6 XEI SW ATIKER FAST

• Yüzbaşı
      583 Mesaj
      11 Aralık 2009 12:26:24
      Yaw bu LG 42 LH2500 de akıllı mod yokmu...sd yayın izlerken kullanmak için...
      |
      |

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır...
    • Yüzbaşı
      272 Mesaj
      12 Aralık 2009 18:45:47
      bende geçen hafta aldım sırf ps3 için şimdilik memnunum.fiyat-performans olarak alınabilir bir ürün..
      |
      |

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      18 Aralık 2009 21:10:19
      bugün migrosta gördüm indirim yapmışlar 1649 tl 10 veya 12 taksit taksit nasıl sizce bu ürüne bu fiyat .
      bende 42 inc lcd arayışındayım başka bi marka ya da model önerisi olan var mı?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      18 Aralık 2009 22:30:12
      evet insertlerde gördüm ben de. 42'' için fiyat çok iyi ama 37'' ekranlarda teknolojik olarak daha iyi durumda olan lcd ler de var. ben de kararsız kaldım. daha teknolojik olan mı daha büyük olan mı diye ? :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      19 Aralık 2009 00:34:30
      quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

evet insertlerde gördüm ben de. 42'' için fiyat çok iyi ama 37'' ekranlarda teknolojik olarak daha iyi durumda olan lcd ler de var. ben de kararsız kaldım. daha teknolojik olan mı daha büyük olan mı diye ? :)

bahsettiğiniz 37" hangi model acaba çok vaktim yok araştıracak kadar 37" de olabilir illa 42" olsun demiyorum ama çok nadir ihtiyaç duyabileceğim gibi küçük yeni bi teknolojiyede çok para vermek istemiyorum
      |
      |
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      19 Aralık 2009 18:58:21
      quote:

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

bahsettiğiniz 37" hangi model acaba çok vaktim yok araştıracak kadar 37" de olabilir illa 42" olsun demiyorum ama çok nadir ihtiyaç duyabileceğim gibi küçük yeni bi teknolojiyede çok para vermek istemiyorum

Mersin MediaMarkt'ta Philips 37pfl5604 1699 TL (Worldcard 10 taksit). Teknosa Mersin Forum Mağazası Mağazaya özel indirim ile lg 37lh4000 1769 TL. Bu iki 37'' de daha kaliteli olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Ama 42'' farkı var 42lf2500'ün. Hangisini alsam ki?
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.