Şimdi Ara

LG 42LA740S ALACAKLAR & DÜŞÜNENLER DİKKAT (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
7
Favori
27.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosada 2.500'den 2.200'e düstü nette de 2.100 civalarında riske girmeden teknosadan almak istiyorum ama nette 3 ay bedava hd lig tv hediyesi var üstelik 100 tl de puan veriyo
    Bir de islemcisi mtk mi cortex a9 mu bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur-_

Teknosada 2.500'den 2.200'e düstü nette de 2.100 civalarında riske girmeden teknosadan almak istiyorum ama nette 3 ay bedava hd lig tv hediyesi var üstelik 100 tl de puan veriyo

Bence daha da inicek biraz daha sabretsek iyimi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiha35

quote:

Teknosada 2.500'den 2.200'e düstü nette de 2.100 civalarında riske girmeden teknosadan almak istiyorum ama nette 3 ay bedava hd lig tv hediyesi var üstelik 100 tl de puan veriyo

Mayıs ilk hafta dügünüm var

• quote:

quote:

quote:

Acele etmekte haklısın o zman kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Acele etmekte haklısın o zman kolay gelsin

Netten mi alsam birkaç küçük etken var ama teknosadan alırsam yakın ve hızlı bir muhatabım olur kararsızım

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-42la740s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-tv-109631534

• bazıları halen samsung fanatizanlıgı yapıyor yahu IPS panel teknolojisi bulutlanma yok işik patlaması sızması yok renkler gerçek tonlarında göz yormadan geliyor bakış açısı full kodek desteği açamadığı neredeyse dosya türü yok, ısınma derdi yok 1 tb hard diski 30 sn de açıyor kumandası süper bu arada 2000 tl seyirlerinde bırakın artık fanatikligi markaya para ödemekten vazgeçin, flash player 11 cortex işlemci pasif 3d Hd samsungcular hd değil 540 p diyorlar ama yalan 1080p sertifikalıdır. Miss gibi cihaz ohh be :d
  • arkadaşlar bu tv kaç tb harddiski destekliyor.bende 2 tb var.usbden çalıştırır mı.ayrıca hdd içinde bluray filmler var.bunları sorunsuz oynatırmı.hangi formatta olması lazım bluray filmlerin.660s ile aralırında çok fark var mı.ben zaten harici uydu alıcı kullanacağım.ve tv yi yanlızca film izleme için kullanacağım.internetle işim yok.kendi ses sistemim de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 11 Nisan 2014; 12:14:56 >
  • quote:

quote:

quote:

benim nisanın son haftası napıcaz bu tv işini

• Arkadaşlar bende 1 hafta önce cihazı aldım.Vatanda 2000 e düşmüştü o fırsatı kaçırmıştım.2079 a istanbul bilişimden aldım iyikide almışım cihaz 2300 oldu :) 3D yi çok beğendim cihaz çok şık duruyor evde bilgisayarı kapatıp tv de geziniyorum artık.Bir kaç yorum dikkatımı çekti cihazı update etmek için flashbellek kullanılmış.Cihazın üzerinde ayarlardan otomatik güncellemeden başka extradan bir güncel sürümü mevcutmudur.? En azından harf çizerek kanal geçiş vs olayına daha hiç denk gelemedim gerçi cihaza uydu için kablo takılı değil ondan olabilir sanırım.Bir kere browser dan gezindim facebook u açtım cihaz dondu bende direk kapattım sanırım browser çok etkin değil.Bu arada filmleri kimden rica ediyoruz :D

edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnc_erdem -- 11 Nisan 2014; 14:48:11 >
  • Ben teknosa'dan aldım deli ettiler beni 3 iş günü dediklerini 5 günde teslim ettiler.
    Digiturk nerden alırsan al O LG'nin hediyesi onu dert etme.

Ama ben Yinede Teknosa sitesini hergün takip etmeni öneririm. Ben mart ayı sonuna doğru 1899 TL rakamını bile gördüm sonra bir daha göremeyince 1999 TL aldım .
    Teknosa hergün fiyat güncelliyor. bir süre takip edin Vatan'dan da takip edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar öncelikle şunu unutmamak gerekiyor ki LG 42la740s serili televizyon süper ötesi, güzel ve temiz bir cihaz. Ben 31.03.2014 tarihinde Kliksa.com da 1989 tl, 9 taksit artı 100 lira word puanla yani 1889 liraya almış oldum. Diyeceksiniz ki ne güzel ucuza aldınız, ama ben kaçırdım, çünkü 29.03.2014 tarihinde Kliksa.com da 1949 liraydı, 30.03.2014 tarihinde 1979 lira oldu, en sonunda dayanamadım 31.03.2014 tarihinde saat gece 23:00 sularında 1989 liradan 9 taksitli aldım ama yine 40 lira zarara girdim. Akabinde 01.04.2014 tarihinde bütün güvenilir siteler ve mağazaların %95'i bize nisan 1 şakası yaptı ben öyle algıladım ve hepsi anlaşmalı bir şekilde LG 42la740s serili cihazı 2499 liraya çıkardılar sonra cihaz bana 1889 liraya gelince bir oh çektim ula iyi ucuza aldın dedim kendi kendime :D
    Öncelikle bu televizyonu aldığım için Allah'ıma şükrediyorum. Çünkü televizyon çok güzel, her şey düşünülmüş ve görüntü kalitesi inanılmaz güzel. Televizyonun ses kalitesi de güzel, ayrı bir ses sistemi almanıza gerek kalmaz. 3D sistemi LG'nin vazgeçilmez bir ustalığı, herkes aldığı ürünle konuşur. Bende aldığım ürünle konuşuyorum. Kimisi samsung der, kimisi philips der bense üstüne basa basa LG diyorum. Neden mi çünkü televizyonu aldım ve ben kullanıyorum. Kimisi diyebilir LG televizyon konusunda fazla usta değil ama ben üstüne basa basa söylüyorum ki o derece çok usta ve güzel bir televizyon üretilmiş. Artı görüntü kalitesi güzel, sanki içindeki insanlar gerçek gibi. Renk parlaklığı muazzam derece de temiz ve canlı.
    Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum. Televizyona ait sihirli kumanda da ayrı bir eğlence kaynağı.
    SONUÇ: Ben bir LG kullanıcısı olarak, televizyon araştırması yaptım ve tercihimi LG konusunda yaptım.

Dün itibariyle yine LG 42la740s serili cihazlarda biraz ucuzlama oldu, 2499 lira iken şuan Teknosa.com da: 2199, Kliksa.com da: 2199, İstanbulbilişim.com da: 2179, Vatancomputer.com da: 2199, Bimeks.com da: 2199.

Arkadaşlar ben size bu ürünü öneriyorum. Şüpheleriniz olabilir, kimi arkadaşlar samsung diyebilirler, ben onlara yine LG televizyon öneriyorum. Herkese iyi akşamlar.

• Bugün teknosadan aldım ben de 2.200 tl insallah sorunsuz bir üründür tasarıma hayranım yahu televizyonu açmadan oturup izleyesim var tipe bak tipe
  • quote:

Bugün teknosadan aldım ben de 2.200 tl insallah sorunsuz bir üründür tasarıma hayranım yahu televizyonu açmadan oturup izleyesim var tipe bak tipe

Aynisini bende yaptim hocam oturdum karsisina aldim cayimi 10 dk izledim cok şık bir cihaz Allah utandirmasin :)
  • Amin saolasın hocam teslim alsak bile servise kurdurmak için mobilyaların gelmesini bekleyecez artık yeni eve dügünden daha çok heycanlandırdı beni
    Ses kalitesini çok merak ediyorum 12+12+10w subwoofer yazıyo bir de kendi uydu alıcısında görüntüler nasıl sd yayınlarda kötü görüntü olmuyodur umarım
  • quote:

Amin saolasın hocam teslim alsak bile servise kurdurmak için mobilyaların gelmesini bekleyecez artık yeni eve dügünden daha çok heycanlandırdı beni
    Ses kalitesini çok merak ediyorum 12+12+10w subwoofer yazıyo bir de kendi uydu alıcısında görüntüler nasıl sd yayınlarda kötü görüntü olmuyodur umarım

Hocam ben bilgisayarda kullaniyorum görüntü gayet guzel açık konuşmak gerekir ise ses sisteminden birsey bekleme ses olarak net sesi var ama subwoofer çok dandik muzik dinliyosun diyelim yırtık bas gibi tv nin kasasindan ses geliyo kismasinida bulamadim ses netligini aciyorum da biraz öyle diniyo sesi...

• Geçen haftasonu LG 42la740s aldım vatandan.2000 tl haftasonu indirimiyle..kanal geçişleri çok yavaş 5 san. Kanal liste görünümüne ulaşmak için 3 tık yapmanız gerekiyor. Menüsü kullanışsız.en önemlisi 4 köşesine ampül yerleştirmişler gibi ışık sızması var.ayrıca üst köşede 3 ayrı yerde ekranla çerçeve arasından ışık geliyor.bir de dikey halde çizgiler var.bugün servisi çağırdım gelip bakacaklar.bu modeli google den arttığınızda aynı sorunları görüyorsunuz.ben bu biraz şans işi diye düşünüp aldım.aynı sorun bende olmaz diye düşündüm.ama sanırım yüzde 90 ı böyle.servisi aradığımda yetkili bu modellerde bu sorunun çok yaşandığını söyledi.bir an ağzından kaçırdı.sonra da pardon 660 modelinde bu sorun yaşanıyor dedi.şimdi soruyorum koskoca LG bu tvlerde sorun olduğunu biliyor da neden hala bu tv ler satışta? Neden acaba fiyatı birden 2500 den 2000 e hata bazı sitelerde 1900 e çektiler.şimdi 200 tl tekrar yükseltmişler.LG tüketiciyle oyun oynuyor resmen! İade almazlarsa mahkemeye gideceğim.şunu da söyleyim LG benşm için bitmiştir.panel üretiyormuş fln beni ilgilendirmez.ben markanın satış politikasına ve ürününe sahip çıkıp çıkmadığına bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfklc -- 12 Nisan 2014; 13:35:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mfklc

Geçen haftasonu LG 42la740s aldım vatandan.2000 tl haftasonu indirimiyle..kanal geçişleri çok yavaş 5 san. Kanal liste görünümüne ulaşmak için 3 tık yapmanız gerekiyor. Menüsü kullanışsız.en önemlisi 4 köşesine ampül yerleştirmişler gibi ışık sızması var.ayrıca üst köşede 3 ayrı yerde ekranla çerçeve arasından ışık geliyor.bir de dikey halde çizgiler var.bugün servisi çağırdım gelip bakacaklar.bu modeli google den arttığınızda aynı sorunları görüyorsunuz.ben bu biraz şans işi diye düşünüp aldım.aynı sorun bende olmaz diye düşündüm.ama sanırım yüzde 90 ı böyle.servisi aradığımda yetkili bu modellerde bu sorunun çok yaşandığını söyledi.bir an ağzından kaçırdı.sonra da pardon 660 modelinde bu sorun yaşanıyor dedi.şimdi soruyorum koskoca LG bu tvlerde sorun olduğunu biliyor da neden hala bu tv ler satışta? Neden acaba fiyatı birden 2500 den 2000 e hata bazı sitelerde 1900 e çektiler.şimdi 200 tl tekrar yükseltmişler.LG tüketiciyle oyun oynuyor resmen! İade almazlarsa mahkemeye gideceğim.şunu da söyleyim LG benşm için bitmiştir.panel üretiyormuş fln beni ilgilendirmez.ben markanın satış politikasına ve ürününe sahip çıkıp çıkmadığına bakarım

geçmiş olsun hocam talihsiz bir durum benim şansıma cihazda 0 ışık sızması siyah bır arkaplan açıldıgında simsiyah cihaz kapalı gibi.En ufak gözle görülür bir problem çıkmadı en azından ölü piksel,ışık testi vs hepsini test ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: gnc_erdem

quote:

Geçen haftasonu LG 42la740s aldım vatandan.2000 tl haftasonu indirimiyle..kanal geçişleri çok yavaş 5 san. Kanal liste görünümüne ulaşmak için 3 tık yapmanız gerekiyor. Menüsü kullanışsız.en önemlisi 4 köşesine ampül yerleştirmişler gibi ışık sızması var.ayrıca üst köşede 3 ayrı yerde ekranla çerçeve arasından ışık geliyor.bir de dikey halde çizgiler var.bugün servisi çağırdım gelip bakacaklar.bu modeli google den arttığınızda aynı sorunları görüyorsunuz.ben bu biraz şans işi diye düşünüp aldım.aynı sorun bende olmaz diye düşündüm.ama sanırım yüzde 90 ı böyle.servisi aradığımda yetkili bu modellerde bu sorunun çok yaşandığını söyledi.bir an ağzından kaçırdı.sonra da pardon 660 modelinde bu sorun yaşanıyor dedi.şimdi soruyorum koskoca LG bu tvlerde sorun olduğunu biliyor da neden hala bu tv ler satışta? Neden acaba fiyatı birden 2500 den 2000 e hata bazı sitelerde 1900 e çektiler.şimdi 200 tl tekrar yükseltmişler.LG tüketiciyle oyun oynuyor resmen! İade almazlarsa mahkemeye gideceğim.şunu da söyleyim LG benşm için bitmiştir.panel üretiyormuş fln beni ilgilendirmez.ben markanın satış politikasına ve ürününe sahip çıkıp çıkmadığına bakarım

geçmiş olsun hocam talihsiz bir durum benim şansıma cihazda 0 ışık sızması siyah bır arkaplan açıldıgında simsiyah cihaz kapalı gibi.En ufak gözle görülür bir problem çıkmadı en azından ölü piksel,ışık testi vs hepsini test ettim

Teşekkür ederim.kanal geçişlerindeki siyah ekranda da durum aynı mı ?

• mesajım bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gnc_erdem

quote:

Teşekkür ederim.kanal geçişlerindeki siyah ekranda da durum aynı mı ?

hocam açıkcası kanal geçişlerini hiç kullanmadım yani bilgisayara bağlı kullanıyorum birde smartını kullanıyorum gözle görülür hiç bir hataya rastlamadım sizde sorununuzu resim olarak buraya yüklerseniz arkadaşlarımızda bilinçlenir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.