Şimdi Ara

LG 42LA640S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
47.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amerikada 60 hz olduğu için 120 olarak hesaplıyolar bizde 50 hz 100 olarak hesaplanır ....

oyun ve 3d için 100-200 hz gerekiyor ....
  • Teşekkürler bilgi verdiğin için ülkede verilen yayına göre olduğunu bilmiyordum o Hzlerin falan.

Ama oyunlar içinde 100 hz yeterli olmaz mı dersin?

Mesela grand tourismo 5 için?
  • 100 yeterli olabilir ama lg bi kere denemiştim mağazada ps3 pes 2013 çok kötüydü kullanıcılara sorabilirsin evde kullanmak farklı olabilir
  • turuncu indirim

teknosada ayın 3ve4 dünde fiyatı :1799 tl

LG 42LA640S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV

http://www.teknosa.com/urunler/110012614/lg-42la640s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv

ve

kliksada

http://www.kliksa.com/urun/tv-goruntu-sistemleri/901784019?ref=akakce&v=1.23.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalkanka_1905 -- 3 Mayıs 2013; 22:43:55 >

• Dün itibariyle bu Tv yi Teknosadan 1799 Tlye almış bulunmaktayım arkadaşlar. kutusuyla birlikte eve bıraktım. Bir kaç ay sonra Evleniyorum da :) evde takacak bir tv ünitesi yok :D o yüzden beklemede şu anda. Sizlere bir sorum var netten bu televizyonun desteklediği 3D özelliğini çok rahat bir şekilde kullanabileceğim filmleri nereden temin edebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Dün itibariyle bu Tv yi Teknosadan 1799 Tlye almış bulunmaktayım arkadaşlar. kutusuyla birlikte eve bıraktım. Bir kaç ay sonra Evleniyorum da :) evde takacak bir tv ünitesi yok :D o yüzden beklemede şu anda. Sizlere bir sorum var netten bu televizyonun desteklediği 3D özelliğini çok rahat bir şekilde kullanabileceğim filmleri nereden temin edebilirim ?

sana evliliğinde uzun ömürlü yıllar diliyorum.tv içinde hayırlı olsun diyorum bende 42LA640S kullanıcısıyım dostum cafeler para alıyo hem kalitesi düşük oluyo hero_ nun tavsiyesi üzerine abim şimdi torrent ten indiriyo
  • 42LA640S kullanıcısı olarak televizyondan yazıyorum tv nin int. akıcılığı iyi diyebilirim hem internete girip hem aynı ekrandan dahili uyduyla tv seyretmek ayrı bi keyif 3 sayfa internet açık ve tv banamısın demiyo sd ve hd yayınlarda bi problem görmedim diger tv lere göre iyi diyebilirim yayın kalitesi düşük olan kanalların genelde yerel kanallar aradaki farkı görebiliyon zaten yerel izlemiyorum 3D görüntülerdede iyi televizyon. tv nin ekranı daha canlı ve görseli daha iyi olduğu için sd,hd ve 3D görüntülerde birçok tv modelinden iyi diyebilirim tabiki bunun için kendi kişisel testinizide mutlaka yapıcaksınız. dahili hd uyduda hoşuma gitti fakat kanal silmeyi bulamadım bi arkadaş daha bulamamış kullanıcılar çoğaldıkça çözülür diye düşünüyorum bulutlanma ışık patlaması görüntü kayması gibi bi problemle karşılaşmadım sinemaskop fimde reklamlarda ve boş kanalda denedim ps3 te aktif olarak kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım şu an iyi bir kamera arıyorum bir haftaya kadar tv nin videosunu çekip buraya koymayı düşünüyorum tv yi beyenenler videoyu görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaS -- 10 Mayıs 2013; 12:36:59 >

• ana konuda yazmıştım fakat takip ermiyenler ve bu televizyonla âlâkalı olduğu için burdada yazma gereği duyuyorum diğer la serisi için araştırmadım aynı olabilir LG 42LA640S te sesli tanıma özelliğini kullanmak için magic motion kumanda almak şart aksi taktirde çalışmıyo görüntülü kontrol içinse LG An-VC400 harici kanera aldığınız zaman görüntülü kontrol yapabilirsiniz.saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D nasıl yani hani bu samsungun smart teknolojisi vs diye reklamlardaki gösterdiği gibi mi ? süper bir haber :) bir an önce yeni evime yerleşeyim de tadını çıkarayım şu makinanın :))))
  • quote:

:D nasıl yani hani bu samsungun smart teknolojisi vs diye reklamlardaki gösterdiği gibi mi ? süper bir haber :) bir an önce yeni evime yerleşeyim de tadını çıkarayım şu makinanın :))))

:D valla bilmiyom güzel biyere yerleşirsin artık :p televizyonun içinde menüler mevcut almamdaki ara sebeplerden ses tanıma ve görüntülü kontrol fakat denemedim :) tv yi yeni aldığım için kumanda ve harici kamera için mecbur bekliyoruz ekonomi kısaca. satıcının bana dediğini LG ile teyit ettim o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyRio35

quote:

:D nasıl yani hani bu samsungun smart teknolojisi vs diye reklamlardaki gösterdiği gibi mi ? süper bir haber :) bir an önce yeni evime yerleşeyim de tadını çıkarayım şu makinanın :))))

:D valla bilmiyom güzel biyere yerleşirsin artık :p televizyonun içinde menüler mevcut almamdaki ara sebeplerden ses tanıma ve görüntülü kontrol fakat denemedim :) tv yi yeni aldığım için kumanda ve harici kamera için mecbur bekliyoruz ekonomi kısaca. satıcının bana dediğini LG ile teyit ettim o kadar

:) inşallah oluyordur olursa dadından yenmez :) 3D performansını denedin mi ? derinlik olarak sinemalarda izlenilenler kadar iyi mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrazyRio35

quote:

:) inşallah oluyordur olursa dadından yenmez :) 3D performansını denedin mi ? derinlik olarak sinemalarda izlenilenler kadar iyi mi ?

inş. bende beklemedeyim menüde varsa olmamasına sebep yok 3D de ise televizyon başarılı görseldeki canlılık 3D yede yansıyo ve güzel bi seyir zevki veriyo kendi testinide mutlaka yap güzel bi filmle modelleri ve tv leri dene burdaki yorumlar yanıltıcı olabilir arşivimde 9 film oldu hobbiti seyrettim hoşuma gitmedi tv ile alakalı deil film kötü 9gb. mkv dosyası. abim şimdi 20 gb. mkv hobbit indirmiş seyretmen lazım diyo daha almadım. burda hEro_ hobbit i indirmiş 30gb. LA660S kullanıyo ve harika diyo. en iyi filmle test edebilirseniz ekranların arasındaki görsel farkı daha iyi görebilirsiniz gibi geliyo

• Bende dün itibariyle la640s sahibi olarak aranıza katıldım... Gerçekten güzel tv. Kurulum aynı gün yapıldı. Akıllı telefona
    bağlantı yapmayı deneyen oldumu_? Kutudan çıkan Tag-On etiketini servis eleman ne olduğunu anlamadı tv kullanım kılavuzunda menüdeki
    Tag-On etiketinin akıllı telefonların tv ile bağlantsı için gerekli olduğu yazıyor... Ben programını falan kurdum ama beceremedim :(

Varsa yapabilen açıklamalarına ihtiyacımız var.. İyi seyirler.
  • Selamlar. 1 saat önce yalova teknosadan aldım.1850 tl + üç katlı cam tv konsolu hediye ettiler. Bakalım akşam deneme şansım olacak. Yanlız yukarıda okudum kafama takıldı 100 hz demişler. Satıcı 200 hz olduğunu söylemişti ?

• panel hızı 50 hz

yazılımsal hızı 200 hz önemsiz birşey bu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Selamlar. 1 saat önce yalova teknosadan aldım.1850 tl + üç katlı cam tv konsolu hediye ettiler. Bakalım akşam deneme şansım olacak. Yanlız yukarıda okudum kafama takıldı 100 hz demişler. Satıcı 200 hz olduğunu söylemişti ?

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Sehpa mağazaya özel bir hediye miydi?Bir de ürün hakkındaki görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Selamlar. 1 saat önce yalova teknosadan aldım.1850 tl + üç katlı cam tv konsolu hediye ettiler. Bakalım akşam deneme şansım olacak. Yanlız yukarıda okudum kafama takıldı 100 hz demişler. Satıcı 200 hz olduğunu söylemişti ?

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Sehpa mağazaya özel bir hediye miydi?Bir de ürün hakkındaki görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler dostum. Evet sehpa mağzaya özel hediyeymiş. Hani dandik bişey bekliyodum ama orda hazırını gösterdiler. Mat siyah kalın camlı çok zarif bir ünite. Tv yi daha deneyemedim servis bugün geliyorkurmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaS

ana konuda yazmıştım fakat takip ermiyenler ve bu televizyonla âlâkalı olduğu için burdada yazma gereği duyuyorum diğer la serisi için araştırmadım aynı olabilir LG 42LA640S te sesli tanıma özelliğini kullanmak için magic motion kumanda almak şart aksi taktirde çalışmıyo görüntülü kontrol içinse LG An-VC400 harici kanera aldığınız zaman görüntülü kontrol yapabilirsiniz.saygılar

Görüntülü kontrol nasıl oluyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaytoh

quote:

Orijinalden alıntı: MambaS

ana konuda yazmıştım fakat takip ermiyenler ve bu televizyonla âlâkalı olduğu için burdada yazma gereği duyuyorum diğer la serisi için araştırmadım aynı olabilir LG 42LA640S te sesli tanıma özelliğini kullanmak için magic motion kumanda almak şart aksi taktirde çalışmıyo görüntülü kontrol içinse LG An-VC400 harici kanera aldığınız zaman görüntülü kontrol yapabilirsiniz.saygılar

Görüntülü kontrol nasıl oluyor acaba ?

Valla hocam tam bi muamma dvb-t2 diye aldık harici kamerayla kamera kontrol oluyo dediler satan arkadaşta aynı şeyi söyledi LG Türkiye'de. olmaması büyük ihtimal mesajı silcektim ama ellemedim istedimki gören okusun ve asıl inanılması gereken merci olan LG nin nasıl yalan söylediğini herkez görsün. bana söylemişse bu televizyonu alan herkeze söylemiştir

• Başka bir sorun yoksa şunuda belirteyim DVB-T2 olsun hertz olsun LA başlıkları ve başlıkların içindeki tartışmalara bakarsan konuları tartışılır yapan zaten LG türkiyenin kendisi hiçbir yerde yazmadığı halde satıcının televizyonun DVB-T2 olduğunu söylemesi ve LG türkiyenin bunu onaylaması hertz konusuda aynen öyle harici kamera gibi satan arkadaş harici kamerayla kontrol var dedi LG türkiye onayladı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.