Şimdi Ara

LG 40UB800V (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
40.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt 4K kesintisiz ve muazzam yayın devam ediyor. Benim Lg tvmde acaba şu çok sık bahsedilen banding sorunun var olup olmadığıni tam nasıl saptarim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı acaba monitör olarak alsam sizce performans nasıl olur ? Monitör için tavsiyeniz nedir
  • miryigit M kullanıcısına yanıt
    Youtube den bakarsan sorunlu olan cihazların videolarıyla karşılaştırma yapabilirsin bu sitedende faydalanabilirsin Lcd-Test
  • 4k yı seyredince nirvanayamı ulaşacaz,test yayınını görüyoruz artık ama hareketli sahnelerde özellikle maçlarda hareketin anlık durakladıgını farkedin,yani yazılımla upscale yaparak çözüm sunmuşlar,hepimizin gözü aydın.
  • Arkadaşlar ben de 40inc bir led tv düşünüyorum araştırırken en son bu tv de karar kıldım sayılır. 1350 tl'nin altında fiyat bulan var mı acaba, varsa nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhti

Arkadaşlar ben de 40inc bir led tv düşünüyorum araştırırken en son bu tv de karar kıldım sayılır. 1350 tl'nin altında fiyat bulan var mı acaba, varsa nereden bulabilirim?

1350 liraya nerede buldunuz hocam?

Ben en ucuz şurada bulabildim :

http://www.beyazesyamerkezi.com/LG-40UB800V-4K-Smart-Tv-LED-Televizyon.html?ref=akakce&v=1.16.3

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

quote:

Orijinalden alıntı: muhti

Arkadaşlar ben de 40inc bir led tv düşünüyorum araştırırken en son bu tv de karar kıldım sayılır. 1350 tl'nin altında fiyat bulan var mı acaba, varsa nereden bulabilirim?

1350 liraya nerede buldunuz hocam?

Ben en ucuz şurada bulabildim :

http://www.beyazesyamerkezi.com/LG-40UB800V-4K-Smart-Tv-LED-Televizyon.html?ref=akakce&v=1.16.3

Mesajı yazdığım tarihlerde mediamarktta 1449TL idi işcep kullananlara da 100 TL indirim vardı. Tam almaya niyetlendim fiyatı 1899 TL'ye çektiler. Teknosa da 1400e buldum fakat o da izmir de mağazada var görünüyordu sadece. Sonuç olarak alamadım. Başka bir marka model aldım. Bilgilendirme için teşekkürler.

• alınırmı arkadaşlar bu televizyon bi kac gün içinde almalıyım birini artık
  • Ben de bu televizyonu babamlara almayı düşünüyorum. TV güncellemesini flash diske indirip usb'den güncelleme yapılabiliyor mu? Evlerinde internet yok, ya bu yöntemle yapmak lazım ya da telefondan vs internet vermem lazım. Bilgisi olan var mıdır?
  • Lg UB800 ve 820 kullanan arkadaşlardan hotbird 4K yayın seyreden varmı acaba ? birde mute tusuna 2 defa üst üste bastıgınızda farklı bir menü açılıyor sizdede bu mevcutmudur ?
  • Arkadaşlar bende bu tvden aldim paylastigim resimlerde sorunvarmi varsa servis cagirayimmi.. Çizgiler filmlerde ve maçlarda gözükmüyor... LG 40UB800V LG 40UB800V
     LG 40UB800V LG 40UB800V

• slm arkadaşlar bendede 40ub800v var bu akşam 4k maç seyredebileceğimi öğrendim frekansı ayarladım sadece ses çıktı güncellemelere baktım yeni güncelleme gelmiş onu yaptım şu an trt4k yayınına ulaştım eğer güncelleme çıkmıyorsa lg nin uk adresine girip oradan güncel dosyayı flash belleğe indirip tv ye yükleyebilirsiniz

• arkadaşlar ben de bu tv den aldım lakin usb den film izlemek istediğim zaman ne yaptıysam altyazıyı gösteremiyorum
    altyazı menüsü var lakin giremiyorum bilgisi olan var mı
  • Trt 4k yayını sizde de çok kısa anlık donmalarla mı geliyor? Sanki 4k yayını emaneten yapıyor gibi.Geçen hafta güncellenme geldi lakin ayni sorun devam ediyor.Neden ola ki?

• merhaba. bende de LG UB800v modelinde tv var. Servis flssh bellekle kanalları yüklemişti. Ben merakımın kurbanı oldum ve kanalları kaybettim. Tekrar kanal araması yaptım ama çok düzensiz bir hal aldı liste. Aynı tv yi kullanan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim. TV den kanal listesini usb belleğe atıp bana mail atabilecek yada burdan gönderebilecek arkadaş olursa minnetdar kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carrera73

slm arkadaşlar bendede 40ub800v var bu akşam 4k maç seyredebileceğimi öğrendim frekansı ayarladım sadece ses çıktı güncellemelere baktım yeni güncelleme gelmiş onu yaptım şu an trt4k yayınına ulaştım eğer güncelleme çıkmıyorsa lg nin uk adresine girip oradan güncel dosyayı flash belleğe indirip tv ye yükleyebilirsiniz

S.a arkadaşım indirebileceğimiz güncel bir link verebilirmisin.

• Wifi ile otomatik güncelleme aldım, 04.11.23 sürümünü yükledim trt 4k kanalını açtığımda önceden ses var görüntü yoktu, şimdi ise"Geçersiz Format" yazıyor ne ses ne görüntü hiç bir şey yok ... Bir çözümü yokmu acil yardım...

• 42ub820v'de de göstermez oldu trt 4k güncellemeden sonra.

• HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    LG yine yaptı yapacağını 1-2 ay oldu sanırım açılmıyor 4k nette bilgi yok bende Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. yi arıyarak durum hakkında bilgi istedim teknik birim yayının 50p ye çekildiğini bellirtti istasyon taramalarında yayını bulup açmaya gelince Geçersiz Format uyarısı alınıyor
  • ooo.bir senedir kimse yorum yapmamış,konuyu hortlatalım,,
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.