Şimdi Ara

LG 27GN880-B Nano IPS 2K 144Hz/10 Bit DCI-P3 %98/DP 1.4/ 4463 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
5
Favori
16.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben monitör alarak aslında ileriye dönük bir alışveriş yaptım zira 4K ve 2K hâlâ standart değil bu bağlamda kablolar da değil, zaten bilgisayar toplamadan önce tam anlamıyla ürünü test edemeyeceğim. Ama şunu söylemeliyim ki ben başarılı buldum.
  • Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lafügüzaf. -- 22 Mart 2021; 0:44:16 >
  • Arkadaşlar merhaba bir kaç gün önce ''MSI Optix 27'' 165hz MAG274QRF'' almıştım.(Non-QD) Renkleri, canlılığı, input lag seviyesi falan çok iyiydi ama şansıma ölü piksel çıktı. Hemen paketleyip gönderdim. Normalde aynısını tekrar almayı düşünüyordum fakat daha düşük bir fiyata ''LG 27" 27GN880-B'' adlı monitörün daha fazla özellik sunduğunu gördüm.(En azından öyle görünüyor ) Hangisini tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 23 Mart 2021; 15:25:2 >
  • Ducard kullanıcısına yanıt
    İade ettiğiniz monitörün QD versiyonunu alabiliyorsanız alın. Bana da bjkyener hocam önerdi o monitörü, kendisinin tecrübesine güvenerek aldım ben de. Bir kaza olmazsa yarın elime ulaşmış olacak. Sizinle paylaşırım düşüncelerimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lafügüzaf.

İade ettiğiniz monitörün QD versiyonunu alabiliyorsanız alın. Bana da bjkyener hocam önerdi o monitörü, kendisinin tecrübesine güvenerek aldım ben de. Bir kaza olmazsa yarın elime ulaşmış olacak. Sizinle paylaşırım düşüncelerimi.

QD versiyonu fiyat olarak biraz uçuk seviyede geldi bana. QD olmayan versiyonuyla arasında çok fark olmadığını söylüyorlardı redditte. O yüzden düşünmemiştim pek. Tecrübelerinizi bekliyoruz 

• Ducard kullanıcısına yanıt

Panelleri farklı

LCD Modül Denetleyicileri Farklı Daha Ne Olsun

Sadece Kasaları Aynı

• Monitörü Amazon'dan aldım ama kullanmaktan vazgeçtim. Kutusu açılmamış sıfır şekilde aldığım fiyata satıyorum. İade hakkım 5 Nisan'a kadar devam ediyor, alıcı çıkmazsa bu süre dolmadan iade edeceğim, maksat forumdan birileri faydalansın. İlgilenen arkadaşlar için linki bırakıyorum:

https://forum.donanimhaber.com/satildi--148406698

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thom yorke -- 23 Mart 2021; 23:42:29 >
  • @bjkyener şimdi gn880 iyiimi kötümü alınırmı ? yada gn950 4k nasıldır? ips glowları hala çok kötümü. 4 yıldır asus pg278qr kullanıyorum, rtx3090 var bu lg nin 2 monitörüne geçsem iyi deneyim yaşarmıyım. acerin yeni çıkacak monitörün tipinden dolayı 100 tl vermem

• quote:

Orijinalden alıntı: AleynaFox

@bjkyener şimdi gn880 iyiimi kötümü alınırmı ? yada gn950 4k nasıldır? ips glowları hala çok kötümü. 4 yıldır asus pg278qr kullanıyorum, rtx3090 var bu lg nin 2 monitörüne geçsem iyi deneyim yaşarmıyım. acerin yeni çıkacak monitörün tipinden dolayı 100 tl vermem

Bence bu yılın en iyi monitörü bu (oyun - tasarım - ofis - sinema) 4 özellikli monitör

Gigabyte AORUS FI27Q-X

🔵  Panel : Sharp LQ270T1JG04 (Service Menu)

🔵  Çözünürlük : 2K

🔵  Yenileme Hızı : 240 Hz

🔵  Parlaklık (cd/m²) : 400

🔵  DP 1.4 :

🔵  HDMI 2.1 :

🔵  USB Type C :

🔵  Thunderbolt 3 :

🔵  Thunderbolt 4 :

🔵  VESA DisplayHDR : 400

🔵  Adobe RGB % : 100 (Panel katalog değeri)

🔵  DCI P3 % : 92 (Panel katalog değeri)

🔵  Rec. 2020 % :

🔵  HBR3 Desteği (4 Şerit x 8,1 Gbps = 32,4 Gbps) : 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 19 Nisan 2021; 15:43:24 >

• Merhabalar, monitörü bir kaç aydır kullanıyorum son bir haftadır ara ara monitör ekranı kararıp bir iki saniye sonra açılıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ? Neden kaynaklarnıyor olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sametatabasch

Merhabalar, monitörü bir kaç aydır kullanıyorum son bir haftadır ara ara monitör ekranı kararıp bir iki saniye sonra açılıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ? Neden kaynaklarnıyor olabilir ?

aynı problemi yaşamaktayım

• Arkadaslar selam. 4500 lira civarina bu nano ips'i mi alayim yoksa elimdeki gl83a normal model ile bir 600 liraya stand mi alayim?

akakce.com
    LG 27GN880-B 27" 1ms QHD G-Sync FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-27gn880-b-27-1ms-qhd-g-sync-freesync-oyuncu-u-fiyati,866309596.html

https://www.hepsiburada.com/msi-mag-mt81-xx-vesa-hareketli-monitor-standi-p-HBV00001BO6I4

• arkadaşlar monitorde 2 adet ölü piksel var.

lg garanti kapsamında olması için birkaç tane yanyana olması lazım falan diyor.

bende 2 farklı yerde var ve sayıları artacak belli ki

thh mi basvurmalıyım?

süreci bilen arkadaşlar var mı?

• oryuken O kullanıcısına yanıt

Bende yeni sipariş ettim, daha elime ulaşmadı monitör, tek korkum ölü pixel çıkması, siz ne yaptınız?

• zeynelkoc kullanıcısına yanıt

Dell marka farklı bir monitörler son 1 aydır ara ara bankada oldu. Bir Windows update i sonrası GPU driverında hata oluşuyor ve arada sinyal kesiliyor gibi geldi bana. Farklı bilgisayar ile test etme şansınız var ise gözlemleyib derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duman50 D kullanıcısına yanıt

tüketici hakem heyetine vereli 6 ay oldu. geçen aradılar bilirkişi gelip bakacak dediler. bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.