Şimdi Ara

Lg 27GL650F-B Yorumlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
6
Favori
14.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.amazon.com.tr/GAMING-VG27VQ-KAVISLI-FREESYNC-1920x1080/dp/B07YM72FFG?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sheris kullanıcısına yanıt
    Monitörü denediniz mi, oyun film vs nasıl buldunuz?
  • rogeryuk R kullanıcısına yanıt
    Oyunda g sync nin çalışıp çalışmadığını tam anlamadım açıkçası fps ile doğru orantılı ekranın hertz değerinin düştüğünü nasıl görebilirim. Osd menüsünde hep 144 hz yazıyor.

Film denemedim ama youtube den video açtım baya başarılı yanımda tn panel de var kıyaslayaniliyorum bir video hazırlamaya çalışayım boşa çıkarsam 😊

Gsync on yazıyorsa menüde calısıyodur muhtemelen. hz olayına da menüden bakıyorum ben oradaki yazı dogrudur muhtemelen. Zaten siz 100 fps alıyorsanız 144 hz yazıyosa menüde o 100 fps i de gormus oluyorsunuz yine.
    Anladım ama g sync nin mantığı fps ne ise hz yi de o seviyeye getirmesi ve yırtışmaları önlenmesi diye biliyorum yoksa bu özellik olmadan da 144 hz bir monitör 100 hz yi görüyor.

Benim bildiğim o anda oyunda 100 fps alıyorsam hz nin de 100 olması gerekiyor.

Bu arada menude freesync var bende g sync yi nvidia ayarlarından açıyorum.

Bu yırtılma olayını pek araştırmadım zaten ama şimdi anladım ne olduğunu. Gsync sertifikalı bir monitör sonuçta aktif olduğunu hz'i ayarlıyordur o zaman ona göre.
    Menüden freesync açıp nvidia ayarlarından da g sync açıyoruz değil mi?

Aynen o şekilde açıyorum zaten direk nvdia ayarlarındaki aktif oldu kendi kendine
  • Monitör bugün geldi, kurdum şuan için çok memnun etti. vg249q fhd, samsung 27" 2k bi monitör deneyip iade etmiştim. Bunda şuan için sıkıntım yok denemelere devam ediyorum.

Monitörü kullanan arkadaşlar on numara bi özelliğimiz var, çok seveceksiniz bunu :)

Lg 27GL650F-B Yorumlar

indirme linki
    http://gscs-b2c.lge.com/downloadFile?fileId=3uXj01sCVYC6BrTsjSh2WA

Bu benim için süper oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 4 Haziran 2020; 20:46:22 >

• Hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız. Hangi özellikten bahsediyorsunuz biz de deneyelim hemen :D
  • Teşekkürler, en iyi renk ayarlarını bulmak kaldı :)

@Sheris ilk sayfaya program link ve görselini ekler misin? Bilmeyen arkadaşlar yararlansın, bence on numara oldu ayar için.

En iyi kalibrasyon ayarlarını bulalım onuda ilk mesaja ekleyelim derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 4 Haziran 2020; 20:58:14 >
  • Pazartesi günü 2300e 240hz gsnycli samsung monitör almıştık bu fiyatlara bunları almak çok mantıklı gelmedi
    Not: LG Monitör kullanan biri olarak renklerinden zerre memnun degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 4 Haziran 2020; 21:15:32 >
  • Oyun harici kullanımda ayarlarım şuan için bunlar.

Gamer 1
    BlackStabilizer 40
    Brightness 45
    Contrast 60
    Sharpness 70
    Gamma mode 2

R/G/B
    Red 50
    Green 48
    Blue 44

Dfc Off
  • Ekledim hocam saolasın 😊

• VS18 kullanıcısına yanıt
    G-sync li mi yoksa G-sync uyumlu mu? Model nedir ve nerede satıldı?
  • Benimki 29-1 format free syncli 75hz 29 inç

• VS18 kullanıcısına yanıt
    "Pazartesi günü 2300e 240hz gsnycli samsung monitör" bunu kastetmiştim hocam.
  • Pardon buyrun

https://www.samsung.com/tr/monitors/curved-c27rg5/

• Şansımıza monitör gaming gecelerinde indirime girecek neyse sağlık olsun 😊 almak isteyen varsa incehesap sitesini saat 22 de kontrol etsin 😊 Lg 27GL650F-B Yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheris -- 5 Haziran 2020; 19:25:47 >
  • Şuan fiyat 1800 tl ince hesapta bilginiz için.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.