Şimdi Ara

LG 2350V-PN VS. Hangi monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2010 Yılı haziran ayında LG E2350V-PN model bir monitör almıştım. Hala çalışıyor. Bir şikayetim yok. Tabi monitörü kardeşlerim kullanıyor. Kendime ise 2015 yılında forumda platformu bile olan Asus X550JK model laptop aldım. Laptopa ufak değişiklikler yaptım. Mesela 8 GB Ram siparişi vereceğim, 250 GB Samsung Evo SSD aldım, 500 GB EVO 860 modeli ise şuan duruyor. Yedek olarak onu kullanacağım. Laptopa monitör bağlayarak kullanmak istiyorum. Malum gözümde sıkıntılarım var artık. Sağ gözümden Retine Dekolmanı (Retina Yırtılması ) yaşadım ve ameliyat oldum. 2.5 olan miyop şuan 6,5 ve görme şuan % 80-85 lerde. Ayrıca katarak sorunuda başladı ve net görme problemi var. Özeti, laptopumun monitörleri yetersiz olmaya başladı. Monitör ağırlıklı olarak Ofis-Web ağırlıklı kullanılacak ama eski Diablocu olduğum için arada oynarım. Fifa-Pes serilerini de çok arada bir eserse kafama yine oynarım, yani yoğun bir oyuncu tipim yoktur. Yukarda paylaştığım monitörden daha aşağı olmayacak bir model ne önerirsiniz? IPS olsun istiyorum. Sanki araştırdıklarıma göre benim LG mönitör TN panel ve ondan daha iyi diye biliyorum. Önerilerinize açığım. World ün 150 tl puan iadesi ile alacağım için kampanya bitmeden satın almak istiyorum. Fiyat olarak düşüncem 1000 TL yi geçmemesi ama özellikle şunu al en az 10 sene kullanırsın diyeceğiniz birşey olursada bütçeyi yükseltebilirim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.