Şimdi Ara

LG 2020 OLED TV CX/GX/WX (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
22
Favori
27.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fromoksu

Sorun yaşayan şu listedekiler burak bey 20-30 kişi varlarmış öyle diyorlar. Yazmışlar her yere, Lg tvlerini kendi değişiyor vatan üzerinden değiştirmiyor. Görüşün de arkadaşlara yardımcı olsunlar. İyi forumlar.
    Hocam çözüm isteyen kim varsa ulaşsın bana yardımcı oluyum çözelim

• LG 55CX6 Oled
    LG 65CX6 Oled

LG 55GX6 Oled
    LG 65GX6 Oled

Bu modellerden düşünen varsa piyasanın altında fiyat verebilirim.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• Bu Lg nin verdigi sn11r ses sistemi.yerli forumlarda satilmiyor gordugum kadariyla 10bin civari.bugune kadar yaninda satilmayan spk8 arka kolonlari dahil gibi gorunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 20 Temmuz 2020; 12:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bu Lg nin verdigi sn11r ses sistemi.yerli forumlarda satilmiyor gordugum kadariyla 10bin civari.bugune kadar yaninda satilmayan spk8 arka kolonlari dahil gibi gorunuyor.
    Hocam 2020 model daha TÜRKİYE satışına açılmadı fiyat olarak bizdeki gözüken fiyatı 6.000 tl den satılacak gözukuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bu Lg nin verdigi sn11r ses sistemi.yerli forumlarda satilmiyor gordugum kadariyla 10bin civari.bugune kadar yaninda satilmayan spk8 arka kolonlari dahil gibi gorunuyor.
    Hocam evet spk8 içinde olarak gözüküyor.
  • Burak bey ,epeydir sayfaya bakmamıştım.sayfanın başlığı bile artık bize hitap etmiyor.maalesef bunlar bizim bütçemizi aşıyor.sorum şu biz 65 inç bakıyoruz.65 um 7100 LG sitede var. Ama sanırım satış yok gibi.2 yerde fiyat var.birinde 7000₺ diğerinde 8000₺.65um7450 bile bundan daha ucuz.biz 7100 serisi biraz daha ucuz olur diye beklerken fiyat facia.kısacası siz de var mı.ne zaman gelecektir bu model.bilgi verirseniz seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: üye07

Burak bey ,epeydir sayfaya bakmamıştım.sayfanın başlığı bile artık bize hitap etmiyor.maalesef bunlar bizim bütçemizi aşıyor.sorum şu biz 65 inç bakıyoruz.65 um 7100 LG sitede var. Ama sanırım satış yok gibi.2 yerde fiyat var.birinde 7000₺ diğerinde 8000₺.65um7450 bile bundan daha ucuz.biz 7100 serisi biraz daha ucuz olur diye beklerken fiyat facia.kısacası siz de var mı.ne zaman gelecektir bu model.bilgi verirseniz seviniriz.
    Hocam merhaba bu 2 sayfamız diğer sayfamız devam edıyor bilginiz olsun,
    https://forum.donanimhaber.com/lg-2020-oled-tv-nanocell-tv-ana-konu--139217274-468#144628629

LG 65UM7100 2020 modeli 2 hafta içinde stoklara girecek bilginiz olsun.

• Teşekkür ederim Burak bey cvp verdiğiniz için.geldiğinde sizde bilgilendirirseniz buradan sevinirim.belki nasip olur sizin aracılığınızla tv yi alırız inşallah

• quote:

Teşekkür ederim Burak bey cvp verdiğiniz için.geldiğinde sizde bilgilendirirseniz buradan sevinirim.belki nasip olur sizin aracılığınızla tv yi alırız inşallah
    Hocam hayırlısı diyelim tabiki bilgi veririm.
  • Eskisi aniden kapandigi için ,kendim Yeni telegram gurubu kurdum
    C9 ve c9 dan cx e gecmis arkadaslari bekleriz.

https://t.me/joinchat/RMPSv0xBt3Ugyh-Sxv_8-w

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Eskisi aniden kapandigi için ,kendim Yeni telegram gurubu kurdum
    C9 ve c9 dan cx e gecmis arkadaslari bekleriz.

https://t.me/joinchat/RMPSv0xBt3Ugyh-Sxv_8-w
  • Hocam bu oled tvlerde burn in sorunu çözüldü mü ? Bayadır takip etmiyorum. Hala yaşanıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Hocam bu oled tvlerde burn in sorunu çözüldü mü ? Bayadır takip etmiyorum. Hala yaşanıyor mu ?
    Merhaba hocam son 3 yıldır 1 kişi yaşamadı.

• Burak bey , dün media marktta 65um7100 5949 TL idi. sanırım 70um7100. 6149 ...bu fiyatlar nasıl sizce...fırsat kaçtı mı

• quote:

Burak bey , dün media marktta 65um7100 5949 TL idi. sanırım 70um7100. 6149 ...bu fiyatlar nasıl sizce...fırsat kaçtı mı
    Hocam süper fiyattı keşke alsagdınız birdaha o fiyatları zor görür bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

LG CX/GX tüm oled modelleri bu gece Media Markt'da indirimde

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-oled55cx-55-139-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-smart-4k-ultra-hd-oled-tv-1209539.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKCAjwx9_4BRAHEiwApAt0zkhQ_V2D4ncT6RkZb82ERtbgNCyB9g7kzwgqHLpwpLi2EPKizDGDHBoC1aAQAvD_BwE

LG55CX6 11.899 TL
    LG55GX6 12.749 TL
    55GX sitede yok bile nerede 12,749?

• weehwet kullanıcısına yanıt
    C9 da forumda bi arkadaşın 5 aylık cihazında ahaber logosu kalmıştı ekranda
    Yanmaz diyorlardı ama bende korkudan oled ışığını %45 indirdim

• A haber izleyenin tv side bozulsun bence,iyi olmus

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.