Şimdi Ara

LG 2020 OLED TV CX/GX/WX (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
22
Favori
27.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fromoksu

Teşekkürler okudum şimdi tüm makaleyi

Acaba hangi modelleri kapsayacak bu özellik bir liste var mı burak bey?
    Rica ederim

Daha da güzeli, evinizdeki akıllı eşyaları da TV üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Yani atıyorum salonun ışıklarını kapat dediginizde kapatıyor falan. Bunu da yabancı bir videoda izlemiştim.

Bana kalırsa LG cep telefonu pazarında bir adım gerilerken, tüm enerjisini ve gücünü TV pazarına vermiş durumda.

Yani akıllı TV pazarında, dünyanın en akıllı TV lerini biz üretiyoruz diyor.

E bakıyorsun Google Asistan ve Alexa destekli, yapay zekaya sahip sesli asistanı olan başka marka yok. İnsanlar bunun için farklı cihazlar alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler okudum şimdi tüm makaleyi

Acaba hangi modelleri kapsayacak bu özellik bir liste var mı burak bey?
    Hocam 2020 OLED TV lerin hepsi NANO916 var,diğer modeller için bilgi gelince paylaşım yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Burak Youtube videolardan ziyade kendi çektiğiniz videolarınızı (mağazanızdaki OLED TVnin piksel hata testi ve oled yanık sayacı gibi) yüklemeniz daha inandırıcı olacaktır.
    Hocam en kısa sürede çekip yükleme yapacam buradanda yayınlıyarım videoları

• Galeri Tasarımı LG OLED TV'ler,
    Şimdi LG Soundbar Hediyeli!!!

LG OLED55GX6LA özel fiyathttps://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-sn5y 2.200 TL hediye.

LG OLED65GX6LA özel fiyathttps://www.lg.com/uk/speakers-sound-systems/lg-sn7y 3.800 TL hediye.

LG OLED77GX6LA özel fiyathttps://www.lg.com/sa_en/audio-video/lg-sn11r 6.000 TL hediye.

Kampanya stoklarla sınırlıdır,düşünen varsa değerlendirsin,süper kampanya.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
  • Hocam yeni konu hayirli olsun diyecegim ama malum arkadaslar burayi da baltalamaya baslamis kacis yok sanirim. Bu arkadaslar oyle arkadaslar ki 3 aydir 3 ayri konuda her gun c9 soyle çöp, cx soyle kronik sorunlu, olu piksel saymaktan gozum kor oldu, cayir cayir yaniyor vs vs diye gezerler ama is para iadesine gelince kabul etmezler. Evlerinde oled tv'lerini kullanilmaya devam ederler. Ne gariptir ki biri de demez su kronik yanma sorunlu, ölü piksel saymaktan kor eden tv'yi geri vereyim parami alayim oled belasindan kurtulayim. Bunun yerine tvlerindeki olu pikseleri mazeret gosterip 55gx, 65gx, 65c9 falan isterler. Lg kabul etmeyince burada da hazimsizlanirlar. Aslinda hepsi biliyor C9, B9, CX, GX, WX'in ayni paneli kullandigini ama kronik diye bok attiklari panelin ust modellerini istemekten de hic cekinmezler. Bunlari yuzlerine vurunca da kufur kiyamet basliyorlar seviyesizlesmeye. Sizlere tavsiyem bu arkadaslarin hepsini bloklayin yoksa temcit pilavi gibi her gun ayni seyleri okursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 19 Temmuz 2020; 22:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Hocam yeni konu hayirli olsun diyecegim ama malum arkadaslar burayi da baltalamaya baslamis kacis yok sanirim. Bu arkadaslar oyle arkadaslar ki 3 aydir 3 ayri konuda her gun c9 soyle çöp, cx soyle kronik sorunlu, olu piksel saymaktan gozum kor oldu, cayir cayir yaniyor vs vs diye gezerler ama is para iadesine gelince kabul etmezler. Evlerinde oled tv'lerini kullanilmaya devam ederler. Ne gariptir ki biri de demez su kronik yanma sorunlu, ölü piksel saymaktan kor eden tv'yi geri vereyim parami alayim oled belasindan kurtulayim. Bunun yerine tvlerindeki olu pikseleri mazeret gosterip 55gx, 65gx, 65c9 falan isterler. Lg kabul etmeyince burada da hazimsizlanirlar. Aslinda hepsi biliyor C9, B9, CX, GX, WX'in ayni paneli kullandigini ama kronik diye bok attiklari panelin ust modellerini istemekten de hic cekinmezler. Bunlari yuzlerine vurunca da kufur kiyamet basliyorlar seviyesizlesmeye. Sizlere tavsiyem bu arkadaslarin hepsini bloklayin yoksa temcit pilavi gibi her gun ayni seyleri okursunuz.

Hocam saolsın,
    Bu konuda sevyesiz muhabbet edecek kişiler olmuyacak
    SAMSUNG elemanları olmuyaçak
    Bunlar yorum yapsa bile silineçek.
    Herşey benim takibimde.
  • quote:

Hocam yeni konu hayirli olsun diyecegim ama malum arkadaslar burayi da baltalamaya baslamis kacis yok sanirim. Bu arkadaslar oyle arkadaslar ki 3 aydir 3 ayri konuda her gun c9 soyle çöp, cx soyle kronik sorunlu, olu piksel saymaktan gozum kor oldu, cayir cayir yaniyor vs vs diye gezerler ama is para iadesine gelince kabul etmezler. Evlerinde oled tv'lerini kullanilmaya devam ederler. Ne gariptir ki biri de demez su kronik yanma sorunlu, ölü piksel saymaktan kor eden tv'yi geri vereyim parami alayim oled belasindan kurtulayim. Bunun yerine tvlerindeki olu pikseleri mazeret gosterip 55gx, 65gx, 65c9 falan isterler. Lg kabul etmeyince burada da hazimsizlanirlar. Aslinda hepsi biliyor C9, B9, CX, GX, WX'in ayni paneli kullandigini ama kronik diye bok attiklari panelin ust modellerini istemekten de hic cekinmezler. Bunlari yuzlerine vurunca da kufur kiyamet basliyorlar seviyesizlesmeye. Sizlere tavsiyem bu arkadaslarin hepsini bloklayin yoksa temcit pilavi gibi her gun ayni seyleri okursunuz.
    Hocam anlamadıkları olay şu OLED 55C9 almışsın bir sorun cıkmış tamam cıkabilir LG kimseyi mağdur etmıyor, tüketiciğe isterseniz ücret iadesi yapalım veya muaildil ürün olarak OLED 55CX verelim dıyor çoğu kişi bunu kabul etmıyor,bu olayı yasal yollarada taşısanız cıkacak sonuç ücret iadesi veya muadil ürün onun dışında hiç birşey olmaz
  • Lg milletin fatura tarihlerini yedi ama atlamayın orayı. Doa kapsamında değişen ürünlerin garantisi geriden geliyor. İlk fatura tarihi baz alınıyor. Yasayı tam da işletmiyor yani Lg.

Neyse ki yazılı dilekçe gönderince yapılan değişime bayi yeni fatura kesmek zorunda kaldı.

• quote:

Lg milletin fatura tarihlerini yedi ama atlamayın orayı. Doa kapsamında değişen ürünlerin garantisi geriden geliyor. İlk fatura tarihi baz alınıyor. Yasayı tam da işletmiyor yani Lg.

Neyse ki yazılı dilekçe gönderince yapılan değişime bayi yeni fatura kesmek zorunda kaldı.
    Hocam bu olay LG ile alakalı değil aldığınız yer ile alakalı,
    Bende doa kapsamında ürün değişimi yapıyorum yeni fatura kesıyorum yeni tv nin serisini yazıyorum,bu yüzden alınan yerler çok önemli karşınızdaki muhatap çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam anlamadıkları olay şu OLED 55C9 almışsın bir sorun cıkmış tamam cıkabilir LG kimseyi mağdur etmıyor, tüketiciğe isterseniz ücret iadesi yapalım veya muaildil ürün olarak OLED 55CX verelim dıyor çoğu kişi bunu kabul etmıyor,bu olayı yasal yollarada taşısanız cıkacak sonuç ücret iadesi veya muadil ürün onun dışında hiç birşey olmaz

Alıntıları Göster
    Hocam bende onu anlamadım aylarca LG mahkeme ile uğraşmadan yasal haklarımızı bize sağlasın mağduriyetimizi gidersin dediler. LG'de 3 yasal haklarını da önlerine sürdü. Yeni seri ile değişim, para iadesi, cihaz tamiri ne istiyorsanız hepsine okey dedi. Hala neyin kavgasını veriyorlar anlamak mümkün değil. Ama ben eminim C9'dan CX'e çok büyük bir özellik sıçraması olsaydı rtings'den 9.5 falan alsaydı hepsi LG böyle iyi LG şöyle iyi diye geziyordu. Şimdi Lg kötü, paneller kronik sorunlu oldu. Panellere kronik deniyor ama para iadesine de yanaşmıyorlar. Arkadaşların durumu tam komedi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 19 Temmuz 2020; 23:22:24 >
  • quote:

Hocam bende onu anlamadım aylarca LG mahkeme ile uğraşmadan yasal haklarımızı bize sağlasın mağduriyetimizi gidersin dediler. LG'de 3 yasal haklarını da önlerine sürdü. Yeni seri ile değişim, para iadesi, cihaz tamiri ne istiyorsanız hepsine okey dedi. Hala neyin kavgasını veriyorlar anlamak mümkün değil. Ama ben eminim C9'dan CX'e çok büyük bir özellik sıçraması olsaydı rtings'den 9.5 falan alsaydı hepsi LG böyle iyi LG şöyle iyi diye geziyordu. Şimdi Lg kötü, paneller kronik sorunlu oldu. Panellere kronik deniyor ama para iadesine de yanaşmıyorlar. Arkadaşların durumu tam komedi oldu.

Alıntıları Göster
    Hocam bunu yapan 1,2 kişi diğerleride onların gazına gelıyor ama ellerine geçen hiçbirşey olmayacak herşey ortada,biraz daha sağda solda konuşuruz oradan geri adım atar cx alır kullanır

• LG 2020 OLED TV CX/GX/WX (ANA KONU)

2020 Serisi LG GX OLED TV'ler Soundbar Hediyeli

Sıra dışı tasarımıyla evlerde bir sanat galerisi havası yaratan LG GX OLED TV’ler şimdi LG Soundbar hediyeli. 18 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında LG GX OLED’in 55, 65 ve 77 inçlik modelleri bulunuyor.

LG, 18 Temmuz – 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında 2020 Serisi 77GX, 65GX ve 55GX model OLED TV satın alan tüketicilere, LG Soundbar hediye ediyor. Hediye edilecek soundbar modelleri arasında 2020 serisi LG SN11R, SN7Y ve SN5Y bulunuyor. Kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden itibaren en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine TV kurulumunu yaptırmaları ve 15 Eylül 2020 tarihine kadarwww.lgkampanya.com adresindeki ilgili kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

Duvarlardaki Sanat Eseri: LG GX OLED TV
    LG’nin 2020 TV serisinde duvara boşluksuz monte edilebilen Galeri Tasarımı GX OLED modeli öne çıkıyor. 55, 65 ve 77 inç seçenekleriyle satışa sunulan GX OLED kendinden aydınlatmalı OLED piksel teknolojisini yenilikçi ve minimalist bir tarzla sunuyor. Kullanıcıların TV izlerken dikkatlerini dağıtabilecek her türlü detaydan arındırılmış bir tasarıma sahip GX OLED, şaşırtıcı inceliği ile de dikkat çekiyor.
  • Alınan yerden ziyade Lg bu listedekilere gelin cihazları değiştireyim demiş fatura falan kesmeden. Sizden alıp da Lg tarafından değişse yine aynısı olacak. Ne alakası var alınan yerle Allah aşkına. Yasa siz veya başka firma diye ayırmıyor. O fatura kesilecek. Lg ne yapsın daha dediğiniz için yazıyorum. Tartışmak için değil.

Burada olay Lgyi karıştırmadan satın aldığın yere yazılı dilekçe vereceksin değişim raporuyla beraber. Değişim yapmak zorunda yasal olarak. Bunlar ayıplı ürün oldukları için de yeni fatura kesilmek zorunda. Lg 2 sene geçtikten sonra yaptığı değişim gibi muamele ediyor bu listedeki adamlara.

Ahmet’ten, Mehmet’ten, Vatan’dan alınmasıyla alakası yok. Eğrisine eğri doğrusuna doğru tüm gerçekleri yazalım bilinsin. Tartışmayacağım bu konuyu. İyi akşamlar.

• quote:

Alınan yerden ziyade Lg bu listedekilere gelin cihazları değiştireyim demiş fatura falan kesmeden. Sizden alıp da Lg tarafından değişse yine aynısı olacak. Ne alakası var alınan yerle Allah aşkına. Yasa siz veya başka firma diye ayırmıyor. O fatura kesilecek. Lg ne yapsın daha dediğiniz için yazıyorum. Tartışmak için değil.

Burada olay Lgyi karıştırmadan satın aldığın yere yazılı dilekçe vereceksin değişim raporuyla beraber. Değişim yapmak zorunda yasal olarak. Bunlar ayıplı ürün oldukları için de yeni fatura kesilmek zorunda. Lg 2 sene geçtikten sonra yaptığı değişim gibi muamele ediyor bu listedeki adamlara.

Ahmet’ten, Mehmet’ten, Vatan’dan alınmasıyla alakası yok. Eğrisine eğri doğrusuna doğru tüm gerçekleri yazalım bilinsin. Tartışmayacağım bu konuyu. İyi akşamlar.
    Hocam LG direk tüketiciye fatura kesemez,siz ürünü satın aldığınız yer fatura keser veya faturada düzenleme yapar
    Aldığınız yer size yeni fatura kesmekle hükümlü neden mi?
    Yeni gelen ürünün seri numarası farklı oluyor,garanti kapsamına girmesi için faturadaki seri numarası geçerli bu detay çok önemli
  • Aynı şeyleri diyoruz işte Lgyi karıştırmadan satıcı ile iletişime geçilmesi lazım. Diğer türlü Lg garantiyi yemiş oluyor ilk fatura tarihinin sonuna sonradan eklemiyor CX değişimine kadar olan süreyi bunu diyorum.

Yani Lg bir şey lütfetmiyor arkadaşlar en tabii haklarını kullanıyorlar.

Uzatmayalım konu amacından sapmasın.

• quote:

Aynı şeyleri diyoruz işte Lgyi karıştırmadan satıcı ile iletişime geçilmesi lazım. Diğer türlü Lg garantiyi yemiş oluyor ilk fatura tarihinin sonuna sonradan eklemiyor CX değişimine kadar olan süreyi bunu diyorum.

Yani Lg bir şey lütfetmiyor arkadaşlar en tabii haklarını kullanıyorlar.

Uzatmayalım konu amacından sapmasın.
    Hocam zaten sizin faturanız OLED 55C9 değilmi?
    Yeni gelen ürün koduda OLED 55CX aynı ürün olsa devam etse yine sorun olmayabilir,ama burada zaten ürün farklı modelle değişim oluyor yane firma mecbur yeni fatura kesmek zorunda size yeni ürünün garanti devam etmesi için
    Lg'yi karıştırmadan satıcı ile iletişime geçilmesi lazım. Doğru bu cümleniz
  • Evet firma kesmek zorunda o sebeple değişimler firma üzerinde yapılmalı Lg üzerinden değil.

İlk 6 ay içinde değişimlerini Lg üzerinden yapanlar hak kaybına uğrar.

• quote:

Evet firma kesmek zorunda o sebeple değişimler firma üzerinde yapılmalı Lg üzerinden değil.

İlk 6 ay içinde değişimlerini Lg üzerinden yapanlar hak kaybına uğrar.

Hocam bu firmaların stok durumu ile alakalı bir olay,
    Bununla ilgili varsa sorun yaşayan bana özelden bilgilerini göndersin ben düzeltmeyi yaptırım,LG görüşüp satıcıya bilgi verilir.
    İyi forumlar hocam
  • Sorun yaşayan şu listedekiler burak bey 20-30 kişi varlarmış öyle diyorlar. Yazmışlar her yere, Lg tvlerini kendi değişiyor vatan üzerinden değiştirmiyor. Görüşün de arkadaşlara yardımcı olsunlar. İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.