Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
21.807
Cevap
416
Favori
652.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih2695

Burak bey merhaba size bişey danışacaktım LG 65Un7100 cihaz almıştım normal tv yayınında bazen görüntü karışıyor pul pul oluyor ve düzeliyor neden olabilir sorun neden kaynaklanıyor olabilir
    Hocam kullandığınız yayın kalitesi ile alakalı olabilir.
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt

görüntü de bir pus göremedim ben netflix izledim 4 k videolar izledim norma teledünya hd kanallarda da bir pus dikkatimi çekmedi açıkçası ışık sızması yok, siyah performansı iyi.(tabi ki bunlar bir gecelik gözlem )

Biraz yapay bir görüntü var netflixde ve netten denediğim filmlerde.(TrueMotion'u 4'e getirmeme rağmen)

youtube 4K videolarda, uydu hd kanalarda yok. naçizane tahminim orjinal 4K olmayan videoları dönüştürürken abartıyor tv biraz. :)

neyse biraz kurcalayayım hafta sonu çözeriz herhalde...

• call me kullanıcısına yanıt
    Hocam görüntü ayarlarını ne şekilde yaptınız?

çok hatırlamıyorum.eve gidince bakayım. ama çok oynamadım ayarları ile ilk servis kurduğu zaman da herhangi bir pus görmedim.ben çok parlak kullanmıyorum. nette lg SM 8200 ve nano 816 ile ilgili ortak birkaç video var. (Rıza T. Taşkınlar) a ait videolar.

ben o videodaki ayartları ve kişisel kullanımıma göre ayarlar yaptım.

• call me kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. Birde harici ses aygıtı kullanıyormusun
  • Bir karşılaştırma videosu

Sony KD55XH8005 vs LG 55NANO916

https://www.youtube.com/watch?v=ZZV2-Z7GtGE&feature=youtu.be
  • Bu karşılaştırmayı da izlemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=BEc2iznIdgQ&feature=youtu.be

Ama işletim sistemi ve Türkçe dili desteklememesi nedeniyle Samsung yine puan kaybetmeye mahkum.

hayır hocam. eskiden kullanıyordum. bizden geçti artık.tv'nin sesi cinema modunda gayet tatminkar...DTS olsaymış züper olurmuş o ayrı:)

• LG OLED55CX6 55 adet stok geldi piyasanın altında fiyat var düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG OLED55CX6 55 adet stok geldi piyasanın altında fiyat var düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

Burak beyden 1 adet ek garanti ile birlikte 55" CX satın aldım ilgilendiği için kendisine teşekkür ediyorum.

• sağolun Hocam, size özel mesaj attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xreas kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar bilen varsa cevap verirse sevinirim hdmı kablosunu takınca bilhassa pes 2020 veya 2021 de tv de sanki çizgi gibi veya titreme gibi bişey oluyor normal tv izlerken veya YouTube da yapmıyor trumotion kapattım hareketli sahnelerde yapmıyor artık. Hdmı taktım onda yapmaya başladı trumotion açmaya çalışıyorum orada müdahale edilmiyor oyun modunda aynı hiç bir modda müdahale edilmiyor ne yapmam lazım nasıl çözülür.
    Burak hocam sizin de bilginiz var mı

• Kargomuz geldi. Ürün kapalı kutu mu bakar mısınız?
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• derinsuvari kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun bişey yok gibi görünüyor ama burak bey daha iyi bilir o gelsin baksın daha iyi anlar.

• Chansort programı ile kanalları düzenleyip Tv ye aktardığımda her seferinde Beyaz Tv yi 0 nolu kanala atıyor 9 numara boş kalıyor tv den taşımak istediğimde ise bu kanalı taşıyamazsınız uyarısı veriyor başına gelen var mı böyle birşey?

• Merhaba Burak bey, LG CX 65 görsellerinde yandan baktığımızda 90 derece dik duruyor, dün kurulumu yapılan tv 1mm geriye doğru yatık. Ayak kısmında ayar gibi birşey var mı, yada normal mi bu durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdiri -- 5 Aralık 2020; 10:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinsuvari

Kargomuz geldi. Ürün kapalı kutu mu bakar mısınız?

Hocam direk kapalı kutu hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.