Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam özelden iletişime geçin veya arayın yardımcı olayım size
    0506 620 31 32

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Sükutu hayal.

Maalesef LG ye attığım maile gelen cevapta aşağıdaki gibi.

Değerli Müşterimiz,
    Belirtmis oldugunuz model ile alakali planlanan bir güncelleme mevcut degildir
    Hocam belli olmaz gelebilir bir ihtimal çünkü talep cok olacak birşey varsa yapar diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zevc7

hatta şöyle yapalım...ben senin özeline yazamıyorum çünkü hata veriyor....ama sen benim özelime msj atarsan onu okuyabiliyorum..sen bana telefon numaranı özelden yaz ben seni arayım öyle görüşelim ...olur mu.
    Hocam telofon beklıyorum sizden LG den dönüş yapılaçak bilgilerinizi paylaşırsanız.
    Çözüm üretilecek
  • saolasın sana ulaştıktan sonra ana bayiden burak bey beni aradı baya bilgilendirdi beni...ve bu ekran yanığı ile küçük servislerin pek bilgisiz olup baştan savduğunu ve savma gerekçelerini anlattı ...ve sonrasın da bana yanık için gelen o servise ulaşıp benim maduriyetimi gidermesi için iletişime geçmiş....ve tekrar bana dönüp en kısa zaman da benim tv 0 panel ile değişeceğini söyledi......
    buradan her ikinize de ayreten de teşekürlerimi iletiyorum umarım kısa zamanda yanıklardan kurtulmuş olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

saolasın sana ulaştıktan sonra ana bayiden burak bey beni aradı baya bilgilendirdi beni...ve bu ekran yanığı ile küçük servislerin pek bilgisiz olup baştan savduğunu ve savma gerekçelerini anlattı ...ve sonrasın da bana yanık için gelen o servise ulaşıp benim maduriyetimi gidermesi için iletişime geçmiş....ve tekrar bana dönüp en kısa zaman da benim tv 0 panel ile değişeceğini söyledi......
    buradan her ikinize de ayreten de teşekürlerimi iletiyorum umarım kısa zamanda yanıklardan kurtulmuş olurum.

Hocam rica ederim önemli olan sorunun çözülmesi burada bundada biz elimizden geleni seve seve yaparız sonucta bir ürün almışınız sorun sıkıntısız güzel günlerde kullanın.
    En kısa zamanda panel değişminiz yapılacak tekrardan bilgi verirsiniz buradan farklı bir sorun sıkıntı olunca yazın yardımcı olurum.

• Garanti süresi dolmadan OLED TV olup sorun sıkıntı yaşayan varsa iletişime gecerse yardımcı olurum.
  • Siz ankarada mi calisiyorsunuz? Bir ihtimal tv yi sizden almis olabilirim. Giresuna gelmisti tv.

• quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Siz ankarada mi calisiyorsunuz? Bir ihtimal tv yi sizden almis olabilirim. Giresuna gelmisti tv.
    Merhaba Mete bey Ankara Kentpark avm LGshop mağaza yetkilisiğim.
  • Merhaba. Tamam sizden almistim tv yi 👍 2018 yilinda. Hala sorunsuz kullaniyorum. 3 yil da ek garanti yaptirmistiniz 👍

• quote:

Merhaba. Tamam sizden almistim tv yi 👍 2018 yilinda. Hala sorunsuz kullaniyorum. 3 yil da ek garanti yaptirmistiniz 👍
    Doğrudur güzel günlerde kullanın herhangi bir sorun sıkıntı yaşarsanız iletişime geçin yardımcı olurum inşllah olmaz
  • OLED TV 2018-2019-kullanan sorun yaşayan varsa özelden iletişime geçsin gerekli destekler sağlanacak.
    2020 model OLED TV hakkında sorulmasını istediğiniz sorunuz varsa isterseniz burdan isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.
    LG eğitim müdürü Abdullah beye sorulmasını istediğiniz sorularınız varsa yazarsanız, eğer çekim esnasında sorabilirim.
  • Tesekkur ederim satis sirasinda da cok yardimci olmustunuz. 👍

• quote:

Tesekkur ederim satis sirasinda da cok yardimci olmustunuz. 👍
    Hocam önemli olan satış yapmak değil satıştan sonra herhangi bir sorun sıkıntı oldunmu destek olmak yardımcı olmak
  • az önce daha öncede oled TV'im de ekran yanığı için panel değişimini artık yapmıyoruz diye gelen o servis elemanı tekrar evime geldi ve bu sefer oled tv min panelini yeni 0 panelle değiştirmek üzere oled TV'mi alıp servise götürdü ..bu gün panel değişimini yapacakmış ve muhtemelen de bu gün akşama yetiştire bilirsem tv ni yeni oled paneli takılmış şekilde geri getireceğim yetişmez ise pazartesi getiririm dedi.....

yeni bir gelişme olursa gene yazarım.

• quote:

az önce daha öncede oled TV'im de ekran yanığı için panel değişimini artık yapmıyoruz diye gelen o servis elemanı tekrar evime geldi ve bu sefer oled tv min panelini yeni 0 panelle değiştirmek üzere oled TV'mi alıp servise götürdü ..bu gün panel değişimini yapacakmış ve muhtemelen de bu gün akşama yetiştire bilirsem tv ni yeni oled paneli takılmış şekilde geri getireceğim yetişmez ise pazartesi getiririm dedi.....

yeni bir gelişme olursa gene yazarım.

Tamamdır hocam olursa sorun sıkıntı iletişime gecebilirsiniz tekrardan.
  • Zevc7 Z kullanıcısına yanıt
    Keske arkadasa hani degisim yapmiyordunuz diye sorsaydiniz. Gecmis olsun, sorununuzun cozulmesine sevindim.

• Lg c9 modeli vatandan teslim aldım cihaz beklentilerimin üzerinde çıktı. Cihaz türkiye de birleştirildi etiketiyle geldi ekranda sökülmesi gereken cam koruma filmi yoktu acaba diğer arkadaşlarında mi böyleydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: phaser123

Lg c9 modeli vatandan teslim aldım cihaz beklentilerimin üzerinde çıktı. Cihaz türkiye de birleştirildi etiketiyle geldi ekranda sökülmesi gereken cam koruma filmi yoktu acaba diğer arkadaşlarında mi böyleydi ?
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın hepsi aynı şekilde 55c9 65c9 77c9 ekran jelatini cıkmıyor artık
  • lg c 7 oled TV'im yeni paneli ile servisten geldi....ilk işim YouTube girip taratmak oldu...kusursuz bir panel takmışlar......

burada emeği geçip bu süreç için yardımcı olan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum.

• quote:

lg c 7 oled TV'im yeni paneli ile servisten geldi....ilk işim YouTube girip taratmak oldu...kusursuz bir panel takmışlar......

burada emeği geçip bu süreç için yardımcı olan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum.
    Hocam rica ederim güzel günlerde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.