Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.583
Cevap
32
Favori
74.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özgenmohan

LB670 çerçeve olarak daha ince ve 120 Hz panel frekansına sahip.. Artı üründe BassReflex hoparlör mevcut... Artı iki kumanda.... Demek istediğim bu aksiyonlardı...

Anladım teşekkürler.. Çerçevesi evet gerçekten çok inceydi lb670v nin bunun çerçevi bi görmek lazım canlı olarak en iyisi yarın gidip bi bakayım..

Panel frekansı lf 650 nin 100 hz mi..
  • Size bir soru daha soracaktım kendi uydu alıcısının kanal geçişleri nasıl. Lb670 'deki gibi beklettiriyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mc_delta_te kullanıcısına yanıt
    Size şunu söyliyim... HD yayınlar kanal geçişi zaten yavaş olur... Sonuçta Full Hd sinyal alan kanallarda ortalama 1, 1.5 saniye sd yayınlarda kanal geçişiniz zaten hızlıdır.. Bir hd yayında birde sd yayında kanal geçişini deneyin farkı görürsünüz...
  • quote:

Size şunu söyliyim... HD yayınlar kanal geçişi zaten yavaş olur... Sonuçta Full Hd sinyal alan kanallarda ortalama 1, 1.5 saniye sd yayınlarda kanal geçişiniz zaten hızlıdır.. Bir hd yayında birde sd yayında kanal geçişini deneyin farkı görürsünüz...

tabi o şekilde normalde de sanki bana eski 47lb670v de biraz daha yavaş gibi gelmişti. Hani yeni serilerde bunla ilgili hızlanma olmuş mu onu merak ettim ..
    Denemedim Onunda videosunu çekerim yakında yayınlarım....
  • özgenmohan Ö kullanıcısına yanıt
    Philips 48PFS8109 Philips 49PUS7909
    arasında git geller yaşıyorum kafam karıştı. yarımdımcı olmanız mümkün mü?
  • Efe_09_34 kullanıcısına yanıt
    pHİLİPS hakkında bilgim yok tek bilgim firma fabrıkasını çinlilere devretti. Orjınal phılıps sadece ev aletlerı uretıyor oldugu :) Birde çogu Lg nin panelını kullanıyor... Bilgim bu kadar...
  • üstad ben hala ikilemdeyim şimdi kafamdaki yeni soru
    50 LF 650 v mi yoksa gecen sene modelleri UHD lermi?

49ub lermi?
    Kronik problemler var UH Tvlerde... (950) model harici git 650 al hiç bakma başka tvlere... İlla UH alacagım dıyorsan tabi bir şey diyemeyeceğim bu benım kişisel görüşüm..
  • quote:

Kronik problemler var UH Tvlerde... (950) model harici git 650 al hiç bakma başka tvlere... İlla UH alacagım dıyorsan tabi bir şey diyemeyeceğim bu benım kişisel görüşüm..

teşekkürler yorum için.. sanırım 650 tamamdır o zaman.. 650 alacağım ah şu kumandası içinden çıkıverseymiş :)
  • 49lf630un teknosada fiyatı düşmüş. Almayı düşünenler kaçırmasın

• Lf650 tasarım olarak 652 ile aynı metal kasa titanyum grisi beni en çok etkileyen webOS 2.0 Gerçekten müthiş bir deneyim ayrıca bellek sorunuda lf ve uf serlerinde yok kesinlikle deneyin

• İnatla 42 lf nin fiyatını dusmuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armadyon -- 26 Mayıs 2015; 19:59:38 >
  • 49lf630un nette fiyatını 1700e mağazada 1800e düşmüşler

• arkadaşlar nette sürekli görüyorum 49lf630v modeli ile ilgili hiçbiryerde bilgi bulamıyorum bu ürün 2015 ürünü mü detaylı bilgi verecek yok mu fiyatı da düşük?
  • bu forumda da iş yok anlaşılan kimseden ses soluk çıkmıyor??
  • 2015 model hocam

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101292054&p=1#101292054

• hocam hiç bilgilendirme bulamadım bu tv ile ilgili şu sıralar acayip ir tv araştırması içindeyim de kafam çok karşık açıkçası full hd bir tv olsn 42 inç üzeri en fazla 2bin tl bütçem var
  • vatanda 42lf650 1899 tl meraklılara duyurulur
  • 50 LF 650 V aldım bu dertten kurtuldum 2399 fiyat + 240 tl hediye çeki ile teknosadan aldım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.