Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
32
Favori
74.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben teşekkür ederim... Ama şunu söyliyim 650 modelinde tek magic remote yok onun harici sorunsuz bir tv... Abi vardır bir açığı kesin eksik bir şey diyorum yine bulamadım... Sadece subWOOFER yok bu sefer işte 42LB670 lerde ses müthişti... Bu sefer her şeyi yapmışlar bass reflex koymamışlar.. Artık bunların yanında bir sound bar satarız muhabbeti için yapıyorlar sanırım..
  • Bende teknosa kampanyasından dün akşam 55LF650V modelini aldım ,kargoya verilmiş.Bu tv için mr-600 sihirli kumandamı almak gerek,nasıl bulabiliriz.Birde mr-500 kumanda bu modele uyumlumudur.Ayrıca sihirli kumanda yerine kablosuz klavye-mouse mu almak daha kullanışlı oluyor,yoksa sihirli kumandamı..?
  • akonay kullanıcısına yanıt
    Maalesef akıllı kumanda çıkmıyor içinden... Fakat yeni nesil kumanda çok iyi ben şahsen 200 TL den aşağı olacağını sanmıyorum.. Logitech k 400 alırsan işini fazlasıyla görür... MR-500 uyum sağlamıyor maalesef...
  • Arkadaşlar 42LF650 kısa tanıtım linkte buradan paylaşamıyorum....https://www.youtube.com/watch?v=qLbpoANwDQY
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgenmohan

Arkadaşlar 42LF650 kısa tanıtım linkte buradan paylaşamıyorum....https://www.youtube.com/watch?v=qLbpoANwDQY

Hocam öncelikle bu kadar uğraşıp bize ulaştırdığınız için teşekkür ederim.Size bir sorum olacak ,
    Bende şuan 42LB670V modeli var PS4 ve Maç izlemek için kullanıyorum şimdi odama bir televizyon alacağım yine PS4 ve maç izlemek amaçlı kullanacağım aklımda ki modeller 42LB652V,42LB670V ve 42LF650V modelleri sizce hangisini önerirsiniz 2014 serisi fiyatıyla daha uygun görünüyor ama performans olarak çok fark varsa 42LF650V yi alacağım önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

• 670 bulabiliyorsanız alın.. Özellikle ses konusunda çok iyi, Yanlız Tvden film izlerim, İnternette dolaşırım dıyorsanız kesinlikle LF serisi.. Artı LF serisi diğer ürünlere göre bakış açısı bakımında görüntü kaybı çok az ve yanlardan baktıgınızda daha parlak goruntu oldugunu şahsen gözlemliyorum.. 42LF650 2079 TL BEN 42 LB 652 Yİ 1500 den vermiştim 1 ay evvel... Bütçe sizin seçim sizin :)
  • Teşekkürler güzel bir tanıtım olmus.merak ettiğim nokta fiyat düşüşü ne zaman olur 42lf650 modelinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armadyon A kullanıcısına yanıt
    Ülkedeki kriz biterse emin olun fiyatlar düşer... Çünkü her şey dolar ve euro ya bağlı :)
  • Kendi tv işimi hallettim, şimdi sıra geldi pederlere almaya. 2000 tlye yakın bir tv bakıyorum. 49lf630 var bu fiyata. Teknosadan almam lazım ama webe özel 2000 tl. Benim mağazadan almam lazım. Nasıl tv sizce?

• Ben o ürünü gormedim şahsen ayrica Teknosa tarzi marketlerdede gormedim

• Çok güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim..

Şimdi Şubat ayında 47LB670V almıştım.

Nisanda güncelleme sonrası açılmadı, servise gitti geldi bu sefer panelde sıkıntı oluşmuş.. Değişim çıktı ama ellerinde ürün olmadığı için aldığım yer para iadesi yaptı..

Şimdi ne alacağımı bilmiyorum 50 LF 650 ye bakıyorum..

ekstra önerebileceğiniz model var mı ?
  • LF serisi alın derim iyiki arıza olmuş bence ☺

• quote:

LF serisi alın derim iyiki arıza olmuş bence ☺

Teşekkürler 50 LF 650 düşünüyorum şu an ama kumanda olmaması bi dezavantaj şu an için fiyat da bugün itibari ile kliksada 2500 e geliyor 100 Tl de world puan ile 2400 filan sizce uygun mu fiyat..

Birde uyumlu akıllı kumandayı satıyor musunuz Fiyatı nedir? geldi mi elinize.
  • mc_delta_te kullanıcısına yanıt
    Hayır daha gelmedi... Ben internete çok guvenmedıgım ıcın klıksa hakkında yorum yapamayacagım.. Bu arada akıllı kumandanın 200 TL den aşağı olacagınıda sanmıyorum
  • LG 40LF630V modeli Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Bilgisi olan var mı? TV almam gerekiyor fakat 2015 modeller tam olarak piyasaya girmedi.
  • quote:

Hayır daha gelmedi... Ben internete çok guvenmedıgım ıcın klıksa hakkında yorum yapamayacagım.. Bu arada akıllı kumandanın 200 TL den aşağı olacagınıda sanmıyorum

sizdeki fiyatı nedir bu modelin?

teşekkürler yorumlarınız için kumanda 45 dolar filan ebayda
  • Bir de bir soru daha sormak istiyorum.

Demişsiniz önceki mesajlarda LB670v ye muadil ürün gelmeyeceğini öğrenmişsiniz. Şİmdi 47 lb 670v ile 50lf650v yi kıyaslayınca daha üstün lf650 muadil üründen kastınız ne yakın özellikler mi yoksa lf650v daha iyi bariz..
  • mc_delta_te kullanıcısına yanıt
    LB670 çerçeve olarak daha ince ve 120 Hz panel frekansına sahip.. Artı üründe BassReflex hoparlör mevcut... Artı iki kumanda.... Demek istediğim bu aksiyonlardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

LG 40LF630V modeli Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Bilgisi olan var mı? TV almam gerekiyor fakat 2015 modeller tam olarak piyasaya girmedi.

Teknosa larda şuan satışta internet sitesinden de bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahabMert

quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

LG 40LF630V modeli Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Bilgisi olan var mı? TV almam gerekiyor fakat 2015 modeller tam olarak piyasaya girmedi.

Teknosa larda şuan satışta internet sitesinden de bakabilirsin.

40LF630V modeli yok. Yani 40" olan modeli yok. 49" boyutunda var oda benim için çok büyük.

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053?q=[marka:lg,]&page=2

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.