Şimdi Ara

LEYLA İLE MECNUN-YALAN ŞARKISINI SÖYLEDİM [AMATÖR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
31
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> LEYLA İLE MECNUN-YALAN ŞARKISINI SÖYLEDİM [AMATÖR]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    177 Mesaj
    hll knk
    |
    |
    Hocam 1-2 cümle dinleyebildim harika görünüyor.Net düzelsin tamamını dinleyeceğim.Başarılar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: StoryBro

Bu işlere yabancıyım biraz ama bende yapmak isterim karaoke için arkada çalan müziği nasıl buldun .
    quote:

Bu işlere yabancıyım biraz ama bende yapmak isterim karaoke için arkada çalan müziği nasıl buldun .

Hocam nete yaz neredeyse her şarkının var?

Google yazdım bunu buldum buyur.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    34 Not
    Güzel olmuş , ilk defa kayıt yapan birisi için çok iyi.Eksik yanların ; bu parçayı biraz daha kudretli söylemen lazım.Sakin bir şekilde değil , kuvvetli ve gırtlaktan ses vermen lazım.Ayrıca o arada sana düet yapmaya çalışan ses çok kötü.

Bir de o videodaki fotoğraf forumdan birisine aitti , izin almışsındır inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Kural Ahmet Kural -- 30 Ekim 2013; 17:22:02 >
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    İyi baya
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Güzel olmuş , ilk defa kayıt yapan birisi için çok iyi.Eksik yanların ; bu parçayı biraz daha kudretli söylemen lazım.Sakin bir şekilde değil , kuvvetli ve gırtlaktan ses vermen lazım.Ayrıca o arada sana düet yapmaya çalışan ses çok kötü.

Bir de o videodaki fotoğraf forumdan birisine aitti , izin almışsındır inşallah.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

saol dostum vokalimi değiştirmem gerekiyor sanırım haklısın :)

bu arada fotoğraftaki benim
    |
    |

• Binbaşı
    1699 Mesaj

Hocam uğraştırdım kusura bakma her sanatçının fon müziğini bulamadım maalesef sana zahmet olmassa Flört , haluk levet , grup 84 bulabilirmisin.
    |
    |
    lahm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    quote:

Hocam uğraştırdım kusura bakma her sanatçının fon müziğini bulamadım maalesef sana zahmet olmassa Flört , haluk levet , grup 84 bulabilirmisin.

Hocam ben google yazıyorum cıkıyorsa cıkıyor cıkmazsa bılmıyorum ben de pek anlamam.vardır dıye google yaz demiştim
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.