Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ekip aynı Bende Özledim dizisindeki gibi yine toplansa, konu yine absürt komedi olsa ve bu sefer dizinin ismi "Ferhat ile Şirin" olsa ne olur sanki? Çok mu şey istiyorum?
  • 3.5 ayda bitirdim Leyla ile Mecnun'u 102 ve 103. bölümlerde gözlerim dolu bıraktım kendimi..

Artık ne yapayacağım bilmiyorum ha bire tekrarlarını izler, müziklerini dinlerim yapacak bir şey yok.

3.Sezon toparlamıştı dizi 2.sezona göre özellikle Erdal Baggal efsaneydi son sezon.Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagertha Lothbrok -- 4 Ağustos 2015; 16:41:12 >
  • Katılıyorum sana usta. 3. sezonu Erdal Bakkal idare etti desek yeridir. Özellikle müzikte emeği geçen herkesi ayrı tebrik etmek lazım. Ağlatınca gözde yaş bırakmayan müzik hazırlamak zordur. Bir ara L&M müziklerini dinlerken, olmayan sevgilinin kahrını çektim. Çok müthiş bir ekipti gerçekten, yüzyılda bir kez gelir bu dizi. Zaten şu ana kadar bir Ekmek Teknesi birde bu dizi vardı benim içime işleyen diziler arasında. Sohbet ederken bana soru sorulduğunda aynı Mecnun gibi tepki veriyorum mesela. "Kahve içer misin" denirse, "kahve mi içerim" diye karşılık veriyorum. Demem o ki bu dizi insanın ruhuna bile işler. Keşke sinema filmi çekilseydi, neden çekmediler acaba? Aslında yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı "Limonata" filmi var ve hatta Serkan Keskin'de oynuyor ama maalesef o da tutulmadı. Şu an yayında olan ve izleyici kitlesi yüksek olan "Beş Kardeş" dizisini tavsiye ederim. L&M'den İsmail Abi, Yavuz, Hidayet'in annesi ve ak sakallı dede oynuyor. Birkaç bölüm izledim, L&M havası var. O diziye Ali Atay alınsa reyting patlaması yapar kanısındayım.

• 3. sezonda Mecnunun saçından dolayı keyif alamadım askere gidecek gibi geziyordu etrafta birde mahalle dışına çok çıkıldı 1. sezona bakın bakalım mahallenin dışına kaç bölüm çıkılmış 3. sezonda mahallede durmadılar. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Katılıyorum sana usta. 3. sezonu Erdal Bakkal idare etti desek yeridir. Özellikle müzikte emeği geçen herkesi ayrı tebrik etmek lazım. Ağlatınca gözde yaş bırakmayan müzik hazırlamak zordur. Bir ara L&M müziklerini dinlerken, olmayan sevgilinin kahrını çektim. Çok müthiş bir ekipti gerçekten, yüzyılda bir kez gelir bu dizi. Zaten şu ana kadar bir Ekmek Teknesi birde bu dizi vardı benim içime işleyen diziler arasında. Sohbet ederken bana soru sorulduğunda aynı Mecnun gibi tepki veriyorum mesela. "Kahve içer misin" denirse, "kahve mi içerim" diye karşılık veriyorum. Demem o ki bu dizi insanın ruhuna bile işler. Keşke sinema filmi çekilseydi, neden çekmediler acaba? Aslında yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı "Limonata" filmi var ve hatta Serkan Keskin'de oynuyor ama maalesef o da tutulmadı. Şu an yayında olan ve izleyici kitlesi yüksek olan "Beş Kardeş" dizisini tavsiye ederim. L&M'den İsmail Abi, Yavuz, Hidayet'in annesi ve ak sakallı dede oynuyor. Birkaç bölüm izledim, L&M havası var. O diziye Ali Atay alınsa reyting patlaması yapar kanısındayım.

Dizi bitti bilader ne reyting patlamasi? Final bolumu yayinlanacak yarin sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 4 Ağustos 2015; 18:32:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Katılıyorum sana usta. 3. sezonu Erdal Bakkal idare etti desek yeridir. Özellikle müzikte emeği geçen herkesi ayrı tebrik etmek lazım. Ağlatınca gözde yaş bırakmayan müzik hazırlamak zordur. Bir ara L&M müziklerini dinlerken, olmayan sevgilinin kahrını çektim. Çok müthiş bir ekipti gerçekten, yüzyılda bir kez gelir bu dizi. Zaten şu ana kadar bir Ekmek Teknesi birde bu dizi vardı benim içime işleyen diziler arasında. Sohbet ederken bana soru sorulduğunda aynı Mecnun gibi tepki veriyorum mesela. "Kahve içer misin" denirse, "kahve mi içerim" diye karşılık veriyorum. Demem o ki bu dizi insanın ruhuna bile işler. Keşke sinema filmi çekilseydi, neden çekmediler acaba? Aslında yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı "Limonata" filmi var ve hatta Serkan Keskin'de oynuyor ama maalesef o da tutulmadı. Şu an yayında olan ve izleyici kitlesi yüksek olan "Beş Kardeş" dizisini tavsiye ederim. L&M'den İsmail Abi, Yavuz, Hidayet'in annesi ve ak sakallı dede oynuyor. Birkaç bölüm izledim, L&M havası var. O diziye Ali Atay alınsa reyting patlaması yapar kanısındayım.

Dizi bitti bilader ne reyting patlamasi? Final bolumu yayinlanacak yarin sanirim.

Valla öyleymiş yahu. Bugün hatta, yarında değil. Diziyi takip etmiyordum ama 1-2 bölüm izlemiştim ve hoşuma gitmişti. Türkiye'de güzel olan her şey neden bitiyor/bitiriliyor? Bende Özledim dizisi de 13 bölüm sürmüştü, bu da. Ulan halkımız saçma sapan aşk meşk filmleri izliyor, bu yüzden güzel olan diziler bitiyor. Kadınlarımızın izlediği dizilerde erkek, eşinin kardeşine aşık oluyor. Kadın eşinin kardeşiyle, kardeşi kadının eşiyle. Karmaşık olay örgüsü ile kurgulanan dizilerin tutulduğu ülkede absürt komedi dizileri neden tutulmaz anlamıyorum. Aşk-ı Memnu, Deniz Yıldızı, Medcezir gibi tüm dizileri toplasan bir tane Leyla İle Mecnun etmez!

• 3. sezonu izlememiştim zamanında, yeni yeni izliyorum. Lastikçi Ömer ve Hidayet ne gereksiz karakterlerdir arkadaş. Zamanında Arda vardı, sempatikti. Bu Hidayet kadar itici bir karakter yok dizide. Yine de güzel bölümler, sahneler var ama.

• yatak sahneleri efsane yaa..nerde o eski günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasicPower

3. sezonu izlememiştim zamanında, yeni yeni izliyorum. Lastikçi Ömer ve Hidayet ne gereksiz karakterlerdir arkadaş. Zamanında Arda vardı, sempatikti. Bu Hidayet kadar itici bir karakter yok dizide. Yine de güzel bölümler, sahneler var ama.

Ömer'i beğeniyorum ancak hemşehrim Hidayet'e bende ayar oluyorum.

Hiçbir Leyla'nın Leyloş olamadığı gibi Hidayet'de bir Arda olamadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3. sezonu izlememiştim zamanında, yeni yeni izliyorum. Lastikçi Ömer ve Hidayet ne gereksiz karakterlerdir arkadaş. Zamanında Arda vardı, sempatikti. Bu Hidayet kadar itici bir karakter yok dizide. Yine de güzel bölümler, sahneler var ama.

katılıyorum. 3. sezonu pek sevememiştim. hadi leyla'lar yine diziye çok büyük etki etmiyordu ama kötü adamlar güzel figürlerdi. mesela bana ikinci sezonun en büyük eksiğini sorsan önce arda'yı sonra leyloş'u söylerim.

dizi öyle bir diziydi ki en kötü karakter bile sana sempatik geliyordu. hidayet yıktı attı onu. dizideki açık ara en itici karakterdi ama ben de özledim de kendisi iyi performans gösterenlerdendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

katılıyorum. 3. sezonu pek sevememiştim. hadi leyla'lar yine diziye çok büyük etki etmiyordu ama kötü adamlar güzel figürlerdi. mesela bana ikinci sezonun en büyük eksiğini sorsan önce arda'yı sonra leyloş'u söylerim.

dizi öyle bir diziydi ki en kötü karakter bile sana sempatik geliyordu. hidayet yıktı attı onu. dizideki açık ara en itici karakterdi ama ben de özledim de kendisi iyi performans gösterenlerdendi.

Aynen, ben şahsen 2. sezonu daha çok beğeniyorum. 3. sezonda ortamlar, karakterler çok farklı ilk iki sezona göre.

• arkadaşlar elinde 104. bölümün 1080p yüksek çözünürlüklü versiyonu olan varsa upload edip gönderebilirmi internette hiçbir yerde bulamadım
  • cramygda C kullanıcısına yanıt
    http://www.harikadizi3.com/leyla-ile-mecnun-104-bolum-720p-hd-tek-parca/

IDM falan varsa kolayca indirirsin. 720P.
  • youtube dan 720p indirdim zaten kardeşim sağol. ben arşivleme amaçlı arıyorum. tüm bölümler 1080p var bir tek bu bölüm yok elimde
  • cramygda C kullanıcısına yanıt
    Arşiv bende de var yalnız ilk 30 bölüm hep 360P.
  • internette torrentleri var istersen indirebilirsin
  • dizilab öneririm 720p ve 1080p bölümler..

• Yardımlarınız için teşekkür ederim. DiziLab'a baktım tam aradığım gibi, yavaş yavaş indireceğiz artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tekrar başladım diziye. Dizilab, Eagleget iş birliği ile 1080p izliyorum. Özlemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cramygda

youtube dan 720p indirdim zaten kardeşim sağol. ben arşivleme amaçlı arıyorum. tüm bölümler 1080p var bir tek bu bölüm yok elimde

Mail adresini pm den atar mısın we transfer ile göndermeyi deniyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.