Şimdi Ara

Level Requirement Reduced ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimde gördüğünüz belt lvl 70 Demon Hunter'a düştü. Görüldüğü üzere lvl 40 gereksinimi var + Level Requirement Reduced by 30 ibaresi var. Bu şekilde kullanım level'ı 10'a düşmüyormu yoksa ben durumu yanlış mı değerlendiriyorum. Resimde level 11 monk görüntüsü var ve item kullanılamıyor. Durumu açıklayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Level Requirement Reduced ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Codest -- 26 Temmuz 2014; 15:25:33 >

• İtem üzerinde yazan "required level" kaç level char'ın kullanabildiğini gösteriyor. Reduce level özelliği varsa yine required level'a yansıyor, yani tekrar hesaplayıp, çıkartma yapmak yanlış. Required ne yazıyorsa odur, o item'ın level'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

İtem üzerinde yazan "required level" kaç level char'ın kullanabildiğini gösteriyor. Reduce level özelliği varsa yine required level'a yansıyor, yani tekrar hesaplayıp, çıkartma yapmak yanlış. Required ne yazıyorsa odur, o item'ın level'ı.

Hocam yanlışınız var sanırım lvl reduced'ın amacı zaten lvl gereksinimini düşürmek değil mi ? Sizin dediğiniz gibi olunca bir anlamı kalmıyor ?
  • atiyorum lvl 70 charin var. lvl req 30 yazan it
    em dusurdun. bu itemi lvl 40 olan baska bir charla kullanmaya baslayabilirsin. ah varken lvl kasanlarin dusuk lvllerde daha guclu itemleri bulabilmesi icin iyi oluyoduda simdi tamamen gereksiz gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O item zaten 70 levelde düşmüş (70 - 30 = 40 level ) doğal olarak 40 levelden itibaren kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thedraco

O item zaten 70 levelde düşmüş (70 - 30 = 40 level ) doğal olarak 40 levelden itibaren kullanabilirsiniz.

Resmi dikkatli incelemiyorsunuz hocam. Neyse cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bir sonuç alamayacağız galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codest

quote:

Orijinalden alıntı: Thedraco

O item zaten 70 levelde düşmüş (70 - 30 = 40 level ) doğal olarak 40 levelden itibaren kullanabilirsiniz.

Resmi dikkatli incelemiyorsunuz hocam. Neyse cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bir sonuç alamayacağız galiba

düşen item'ın kendi orijinal leveli 70 , level reduced ile 40 olmuş işte.
  • 40 yapar! ve milliyetçi hareket partisinin 40.yıl dönümü ....

Ordaki olay şu ben fotoyu da inceledim, level 11 bir karakterle o itemi kullanmaya çalışıyorsunuz üzerinde level require 40 yazıyor diyorsunuz, ama o item level 70 bir karakterle düşürülmüş bir item (muhtemelen diğer ana karakteriniz) 30 da düşmüş ve 40a ulaşmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simonsorcerer

40 yapar! ve milliyetçi hareket partisinin 40.yıl dönümü ....

Ordaki olay şu ben fotoyu da inceledim, level 11 bir karakterle o itemi kullanmaya çalışıyorsunuz üzerinde level require 40 yazıyor diyorsunuz, ama o item level 70 bir karakterle düşürülmüş bir item (muhtemelen diğer ana karakteriniz) 30 da düşmüş ve 40a ulaşmış..

benimde aklıma o geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codest

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

İtem üzerinde yazan "required level" kaç level char'ın kullanabildiğini gösteriyor. Reduce level özelliği varsa yine required level'a yansıyor, yani tekrar hesaplayıp, çıkartma yapmak yanlış. Required ne yazıyorsa odur, o item'ın level'ı.

Hocam yanlışınız var sanırım lvl reduced'ın amacı zaten lvl gereksinimini düşürmek değil mi ? Sizin dediğiniz gibi olunca bir anlamı kalmıyor ?

Yanlışım yok, aynen yazdığım gibi. Sen istediğin gibi olsun istiyorsun sadece.
    70 level item, 30 level reduced ile 40 level char takabilir hale gelmiş. Orada 70-30=40 level required yazıyor zaten, hesaplama yapılmış halde geliyor, üzerine başka hesaplama yapmaya gerek yok.

• Codest kullanıcısına yanıt
    Pes yahu!

Programcılar, oyuncular hatalı; bir sen haklısın! Hemen "bug report" et!
  • Tamam vurmayın öldüm herkese teşekkürler arkadaşlar Olayı yanlış analiz etmisim require lvl 40 reduced da 30 olunca lvl 10'da kullanılabileceğini düşünmüştüm. Düşüren heronun lvl'ını hesaba katmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Codest -- 26 Temmuz 2014; 16:38:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resme aldanmaaa 70 lvl karaktere 40 lvl item düşme olasılığı ne ise senin 11 levelde o kemeri giyme olasılığın odur

Şaka bi yana orda yazan 40 lvl reduce yedikten sonraki hali.. İstersen reduceye bi roll çek başka bi stat al 40 olan rakamın 70 e çıktığını görmen kaçınılmazdır..

Kolay gele
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.