Şimdi Ara

Level 80 olmak üzereyim, ne yapmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cata'dan iki ay önce oyuna başlayıp ara vermiştim, geçen hafta tekrar başladım. 72 level'dım, bu son call to arms sayesinde bugün 78'e yaklaştım, iki güne kadar 80 olurum. sorunum şu, gear bakımından sürünüyorum. hala 71-72 itemleri mevcut, malum ne quest ne dungeon yaptım arada. yaklaşık 3.5k honor point var. 80 olana kadar 4.5-5k olur (4 te bittiği için arada satın almam gerekecek)

şimdi ben ne yapayım? 80 - 85 arası nasıl gear ile gideyim? elimdeki honor'ları 352 itemleri için mi saklayayım yoksa 80 olunca 80 seti mi çekeyim? yoksa 80'e gelince dungeon'lara girmeye başlayıp oradan düşenlerle mi 85'e kadar idare edeyim? 14k hp var ve 80 - 85 arası bu gear ile quest yapabileceğimi zannetmiyorum, tek vuruşta ölecekmişim gibi geliyor :)

oyunda yeni olduğum için ne yapmam gerekli çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

• Benim tavsiyem birkaç dg ye felan gir item topla zaten görevlerle karşılarsın eksiklerini.. Bir de craft itemler felan var onlara bakmanı tavsiye ederim WoWHead dan bakabilirsin şimdi 80de takılıp kalmanın bir mantığı yok
  • ahden bi kaç tane 78 lvllik cata itemı al bi sorun kalmaz. zaten cata questlerine başladın mı geara ihtiyacın kalmayacak
  • peki dg ve ah'deki 78'lik cata itemleri bana 85'e kadar yetecekse elimdeki honor'larlahttp://www.wowhead.com/class=8#itemsets linkindeki 352 setinin parçalarını almaya başlayayım mı? yoksa arada honor'ları harcamam gerekecek biyer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

ahden bi kaç tane 78 lvllik cata itemı al bi sorun kalmaz. zaten cata questlerine başladın mı geara ihtiyacın kalmayacak

+1

85 olana kadar bol bol dungeon yap, 85 olur olmaz heroic taktiklerini gözden geçir ve item level'ını 346 yapana kadar heroic farmla. Basit raidler için 346 level yeter 346 üstünü raidlerle ve valor point ile yapacaksın.

sana uygun 346 level eşya bulduğun gibi gemlerini tak enchantlarını yaptır
  • panik yapma derin bir nefes al sıkıntılar devam ederse bir doktora görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Php

panik yapma derin bir nefes al sıkıntılar devam ederse bir doktora görün

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

ahden bi kaç tane 78 lvllik cata itemı al bi sorun kalmaz. zaten cata questlerine başladın mı geara ihtiyacın kalmayacak

+1

85 olana kadar bol bol dungeon yap, 85 olur olmaz heroic taktiklerini gözden geçir ve item level'ını 346 yapana kadar heroic farmla. Basit raidler için 346 level yeter 346 üstünü raidlerle ve valor point ile yapacaksın.

hocam peki honor'ları ne şekilde harcayayım? az önce 3500 oldu, akşama 4k yı görür. 352 setini almaya başlayayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevaps

quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

+1

hocam peki honor'ları ne şekilde harcayayım? az önce 3500 oldu, akşama 4k yı görür. 352 setini almaya başlayayım mı?

e zaten 1 parça 2200 honor, honorla alabileceğin daha mantıklı bir şey yoksa al gitsin

• 85 olmadan itemlerini alamıyormuşum. 4k honor oldu. war mount al dediler 2k'ya ama mount sevdam da pek yok. 80 e varınca birkaç parça 80 pvp itemi mi alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevaps

85 olmadan itemlerini alamıyormuşum. 4k honor oldu. war mount al dediler 2k'ya ama mount sevdam da pek yok. 80 e varınca birkaç parça 80 pvp itemi mi alsam?

cataclysm questleri wotlk'in en iyi eşyalarından bile daha iyi şeyler veriyor boşuna ziyan etme. Battleground yapmaya devam edeceksen mount alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.