Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
26
Favori
66.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: me2468

Arkdaslar bu telefonun piyasasi olusmus. Hemen alayim beklemeyeyim derseniz 900-950 arasi. 830-850 tl arasi fiyatlar var ama saticilarin ellerinde telefon yok, gelecek diyorlar. Aliexpresten siparis versek cok ucuza gelecek ama siparis veren arkadaslar sorun yasiyor. Gunlerce bekliyoruz.

Hocam bana rakamlar fazla geldi.
    Tamam telefon güzelde, 950 denen sayida hakikaten afaki bir sayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

Arkdaslar bu telefonun piyasasi olusmus. Hemen alayim beklemeyeyim derseniz 900-950 arasi. 830-850 tl arasi fiyatlar var ama saticilarin ellerinde telefon yok, gelecek diyorlar. Aliexpresten siparis versek cok ucuza gelecek ama siparis veren arkadaslar sorun yasiyor. Gunlerce bekliyoruz.

Hocam bana rakamlar fazla geldi.
    Tamam telefon güzelde, 950 denen sayida hakikaten afaki bir sayi.

Bence de 950 lira çok fazla. 800 850 lira normal diye düşünüyorum.

• madada256 kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bugün 8S rom attım. Oldukça başarılı, tavsiye ederim. Garantisi olmadığı için orjinal ROM la kullanmanızın zaten pek mantığı yok. Çince hiçbirşey kalmıyor. %95 türkçe çok az ingilizce var ayarlar kısmında.
  • quote:

Ben x600 kullanıyorum 15 günde gelmişti bana... Bugün abim için x500 sipariş verdim. Yılbaşı yoğunluğu olabilir belki ama 220 dolara almak varken 1 hafta fazla beklerim sıkıntı yok .
  • Bende de 8s rom var ama turkce yokki ingilizce ve cince var sadece siz nereden indirdiniz ki o romu

• quote:

Orijinalden alıntı: madada256

Bende de 8s rom var ama turkce yokki ingilizce ve cince var sadece siz nereden indirdiniz ki o romu

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/487479-rom-letv-x600-bb72-basata-su-eui-stock.html

2. başlıktaki 8s indirdim ama önceden 7s vardı farkedermi o kadar inceliklerini bilmiyorum...
  • Tesekkur ederim ancak bu x600/için degilmi x500 ede oluyormu

• madada256 kullanıcısına yanıt
    Ben x600 için olduğunu söylemiştim sanırım bir karışıklık oldu. BB72 nin güncel ROM u sanırım x500 içinde yakında çıkar. Bende takipteyim buradaki birçok arkadaş gibi çünkü abime aldık gelince hazır olsun...
  • Telefonu aktif olarak kullandigim ilk gunun tecrubelerini paylasalim artik:
    Sabah 8.30 gibi telefonu şarjdan çıkardım(%100) ve saat 23.10'da şarj %1 kaldı.
    Bu sure zarfinda çogunlukla wifi olmak kaydiyla bazen de 3G ile surekli internete bagli idim.
    Ekranin acik kaldigi sure zarfinda genelde facebook ve chrome'da idim.
    Yaklasik 30 dakika ekran kapali muzik dinledim vs vs.
    Bu kosullarda 5 saat gibi bir ekran suresi aldim.
    Telefonu fazla parlaklikta kullanmayi sevmem, gozlerimi yoruyor bu yuzden parlaklik çeyrek civarinda durdu.

Sunu da belirteyim telefon bostayken bana biraz fazla sarj harciyor gibi geldi.Bu da ileride stabil romlarla duzeltilir diye dusunuyorum, yani ekran suremiz artabilir.

Wifi'dan bahsedecek olursak metal kasali bir telefona gore wifi cekim gucu hic fena degil.Normalde benim eski telefonumun(xiaomi hongmi) bir cok telefondan(Iphone 5,5S,M7...) daha iyi cekim gucune sahipti, letv hongmiden de daha iyi gibi duruyor.

Ses konusundan bahsedecek olursak, hoparlor gercekten kuvvetli.Temiz bir ses aldiginizi soyleyebilirim.Dolby ses sistemi kendini belli etmis.

Titresimin de kuvvetli oldugunu belirteyim.

Kamera konusunda fazla deneme yapmadim ama daha once de belirttigim gibi 8S guncellemesinden sonra cihaz kesinlikle ortalama ustu bir cekim kalitesine sahip diyebiliriz.

Not: Rom: Stabil 8S Launcher: Nova Prime 3

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

• Linki eklediğiniz için teşekkür ederim @ALTINBAŞAK
  • ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi konusunda gün içinde 4 saat gibi bir süre yeterli olacaktır bence. Telefon ilk duyurulduğunda alması için söylemiştim ve ilk siparişlerde aldılar fakat alan kişinin vize işlemlerinden dolayı elime geçmedi hala telefon :) Telefon elime ulaşana kadar stabil romlar çıkacak herhalde :)
    Şuan z2 var elimde telefon çok rahat 6.30 saat görüyor, eğer parlaklığı kısar ve wifi ile bağlantı yaparsam abartısız olarak söylüyorum 8 saat kullanabiliyoruz :) Böyle bir ekran süresi beklemiyorum fakat dediğim gibi 4 saat yeterli olacaktır. Android 6 ile gelen Doze programını kullanmayı denediniz mi hocam? Android 5 üstü ile çalışıyor diye hatırlıyorum, belki bekleme modunda pil tüketimini azaltabilir.
  • Arkadaşlar selamlar,

Bende LeTv X500 sipariş ettim geekbuyingten 11.11.2015 sipariş tarihim, ön satış olarak almıştım 195,99 dolar falandı sanırım. ikiye bölerek sipariş istedim 1 dolarda kargo sigortası yaptırdım. aradan geçen bunca zamana rağmen kargoya verilmedi. Sorduğumda en erken 07.12.2015 te kargoya verilebileceğini söylediler. malum sebebi de stokların ani tükenmesi.. Velhasılı yaklaşık 1 aydır bekliyorum. Arkadaşım x600'ünü kullanıyor halinden memnun. umarım telefon sağ sağlim elimize ulaşır. ANTUTU puanları noktasında uçuk farklı istatistikler gördüm. 27.000 civarı diyende çok. 48.000 diyende 52.000 diyende. telefon elinde olan kullanıcılar tam olarak ANTUTU puanını yazabilirler mi? yeni bir telefonda bu kadar fark olması pek bir alakasız geldi bana.

.
    Birde %100 Türkçe desteği konusunda sıkıntılar var zannımca ama bu kadar rağbet gören bir telefon için bu sorunu aşacaklarını sanıyorum.

• Deluxe001 D kullanıcısına yanıt
    Antutun az çıkmasının sebebi şarj ile alakalı bir durum olabilir.
  • x500 için miu ya geçebilirmuyuz
  • Benim de telefonum geldi, parmak izi acilma hizi super olmus. Basman da gerekmiyor. Menu hizi da baya baya iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YağmurAdam- -- 5 Aralık 2015; 17:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deluxe001

Arkadaşlar selamlar,

Bende LeTv X500 sipariş ettim geekbuyingten 11.11.2015 sipariş tarihim, ön satış olarak almıştım 195,99 dolar falandı sanırım. ikiye bölerek sipariş istedim 1 dolarda kargo sigortası yaptırdım. aradan geçen bunca zamana rağmen kargoya verilmedi. Sorduğumda en erken 07.12.2015 te kargoya verilebileceğini söylediler. malum sebebi de stokların ani tükenmesi.. Velhasılı yaklaşık 1 aydır bekliyorum. Arkadaşım x600'ünü kullanıyor halinden memnun. umarım telefon sağ sağlim elimize ulaşır. ANTUTU puanları noktasında uçuk farklı istatistikler gördüm. 27.000 civarı diyende çok. 48.000 diyende 52.000 diyende. telefon elinde olan kullanıcılar tam olarak ANTUTU puanını yazabilirler mi? yeni bir telefonda bu kadar fark olması pek bir alakasız geldi bana.

.
    Birde %100 Türkçe desteği konusunda sıkıntılar var zannımca ama bu kadar rağbet gören bir telefon için bu sorunu aşacaklarını sanıyorum.

Hocam stok olayi muhtemelen dogru, yabancilarda oyle diyor.
    Antutu olayi sarjin dusuk olmasi ve multiromdaki sıkıntılardan dolayi dusuk cikiyor.Dogrusu stabil romda 50 bin ustu skor aliniyor, hatta yakin zamanda cikmasini dusundugumuz BB72 romda 55 bin civari skor aliniyor.
    Turkce olayida dedigim gibi BB72 yi beklememiz gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

x500 için miu ya geçebilirmuyuz

Şuan birkac tane miui rom var, fakat parmakizi olmak uzere sıkıntıları var.

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bb72 romun ne zaman çıkacağı belli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Hocam bu bb72 romun ne zaman çıkacağı belli mi?

Hicbir yerde tarih yok ama soylentiler var.
    Yani okuduklarima gore birkac gun icinde romu gorebiliriz

• bunda gyroscope sensörü yokmuş ne anlama geliyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.