Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam gümrük vs nasıl geçiyor bunlar? ben alsam kesin kalır nasıl başardınız bu işi?
  • batublood kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yolunu bulmuşlar. Patlayana kadar devam :) Ergeç olayı çözecektir memurlarımız :(
  • beyazkarga70 B kullanıcısına yanıt
    nasıl hocam anlatabilir misin özelden? oldu da sistemi benim pakette çözdüler , paket geri mi yollanıyor yani para iadesi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batublood -- 4 Aralık 2015; 20:16:47 >
  • Deluxe001 D kullanıcısına yanıt
    0034E Beta sürümündeki Antutu Puanları
     LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzun68 -- 4 Aralık 2015; 20:27:27 >
  • uzun68 U kullanıcısına yanıt
    hocam imei numaran gözüküyor 2. resmi kaldır lütfen.
  • Acaba operatörler 4G ye geçince bizde sorun olacak mı ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sorum olucak. Önceki telefonum Redmi Note 2, Çok memnundum ama şebeke sorunundan gına geldi. 2g/3g geçişler ve arada şebekesi 30-40 sn kesilmesi gibi sorunlar yaşıyordum. Çoğu arkadaş ta yaşıyordu. Ve galiba gsm de 850 frekansı desteklemediginden oluyordu. (yada işlemci den) Baktım ki le tv de aynı işlemci ama 2g 850 frekansı var onda. Şimdi size sorum siz hiç böyle sorunla karşılaştınız mı? Telefonu yoğun 3g de kullanan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    Allahtan anna değilmiş. Para iadesi yapmazdı. Gönder yaptırayım derdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ehlullah-

bunda gyroscope sensörü yokmuş ne anlama geliyor

telefonu çevirdiğinde ekran sağa sola dönüyor ya o işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazkarga70

Acaba operatörler 4G ye geçince bizde sorun olacak mı ?

Cihaz 800 frekansi hariç Türkiye de kullanilacak bütün 4G frekanslarini destekliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sorum olucak. Önceki telefonum Redmi Note 2, Çok memnundum ama şebeke sorunundan gına geldi. 2g/3g geçişler ve arada şebekesi 30-40 sn kesilmesi gibi sorunlar yaşıyordum. Çoğu arkadaş ta yaşıyordu. Ve galiba gsm de 850 frekansı desteklemediginden oluyordu. (yada işlemci den) Baktım ki le tv de aynı işlemci ama 2g 850 frekansı var onda. Şimdi size sorum siz hiç böyle sorunla karşılaştınız mı? Telefonu yoğun 3g de kullanan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

Hocam genelde Wi-Fi ile kullaniyorum ama 3G de boyle bir sorun yasadigimi hatirlamiyorum.

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Hocam size zahmet benim için bu konuda dkkkat eder misiniz? 1 2 gün sonra tekrar yorumlarınızı isteyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Hocam size zahmet benim için bu konuda dkkkat eder misiniz? 1 2 gün sonra tekrar yorumlarınızı isteyeceğim.

Bakayim hocam

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Arkadaşlar Letv x500 kullanıyorum. META ile imei tamiri yapamıyorum. Bilgisayara usb ile bağlıyorum ama driver yüklenmiyor ve program telefonu görmüyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim ? Xp üzerinden deniyorum.

• dexander kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de sunu deneyin, isterseniz.
    http://www.mediafire.com/?pk5pl58686a6bta
    Bilgisayara kurun.

• Arkadaşlar takip konusunda yaşadığım sıkıntıdan sonra ilgili çinl satıcımın önerdiği siteyi sizinle paylaşmak istiyorum
    http://en.4px.com/ tüm detayları bulma şansınız mevcut her ne kadar geç geleceğini bilsekte bir ümit işte.
    Bu arada singapour post türkiyeye ne kadar sürede kargo ulaştırıyor bilgisi olan varmı özellkle son cihaz getiren arkadaşlardan bu konuda destek istiyorum.
     LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    Alisa Xiong tan mı aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

Orijinalden alıntı: beyazkarga70

Acaba operatörler 4G ye geçince bizde sorun olacak mı ?

Cihaz 800 frekansi hariç Türkiye de kullanilacak bütün 4G frekanslarini destekliyor

Bende öyle düşündüm ama dün Türkcell TİM e gittim. Biliyorsunuz ücretsiz simkart yenileme var. Neticede ben 2 ay öncesinde kartımı değiştirdiğim için uyumluymuş. Ama orada çalışan beyfendi telefon kayıtlarda 4G uyumlu gözükmüyor ( İmei den dolayı ) Sinyal göndermeyebilirler dedi. Biraz tuhafıma gitti çok da inanmadım neticede baz istasyondan gelen yayını benim telefonuma kısıtlama yapması biraz zor gibi ama olabilir mi diye kafama girdi. Bu arada ben şu anda x600 modelini aktif 2 aydır kullanıyorum ve arada mobil internette bariz zorlandığını farkediyorum. Arada sürekli ağ bağlantınızı kontrol edin diyor ve hiçbir işlem yapmıyor. Bir süre sonra süper çalışıyor. İşin tuhafı hep lazım olduğu zaman çekmemesi
  • beyazkarga70 B kullanıcısına yanıt
    X600 konusunda bilgim yok.Ama imei konusunda duyduklarimi aktarayim.

Avea ve vodafone icin;
    Telefonun ustunde 4G calismasi icin en azindan 3G uyumlu bir imei'ye sahip olmasini isteyecekler.
    Turkcell icin;
    Telefonun ustunde 4G calismasi icin 4G uyumlu bir imei'ye sahip olmasini isteyecekler.

Bunlar benim duyduklarim.1 nisanda net bilgiyi bulacagiz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.