Şimdi Ara

Letgoda Dolandirildim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
20.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşük bir ihtimal de olsa montajını tam yapamamış olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Equaties kullanıcısına yanıt

Yapmasam Bile Adamim Engellemesine Ne diycez

• jurvets J kullanıcısına yanıt

Ürünü sorunsuz satmıştır ve sizin ürünü bozup iade etmek istediğinizi düşünmüş ve uğraşmak istemeyip engellemiş olabilir, bunu düşünmek çok zor değil fakat montajdan eminseniz evet dolandırılmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Equaties

Ürünü sorunsuz satmıştır ve sizin ürünü bozup iade etmek istediğinizi düşünmüş ve uğraşmak istemeyip engellemiş olabilir, bunu düşünmek çok zor değil fakat montajdan eminseniz evet dolandırılmışsınız.

Montajindan Eminim

Bizim ki kimin parası :) geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Bizim ki kimin parası :) geçmiş olsun

Sagol :)

O ekran kartı anakarttan yeterli elektrik alamıyor, dolayısıyla power supply dediğimiz güç kaynağından ekran kartına kablo ile direk elektrik vermen gerekiyor.

Bende bir üst model HD6970 var, 775 watt güç kaynağından (power supply) elektrik kablosu çektim.

Öyle bir ekran kartı için en az 750 watt'lık power supply gerekiyor.

Boş zamanlarında en yakın camide dilencilik yap, polis yakalarsa en fazla Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapar.

Google'da dilenci haberlerini aratırsan dilencilerde ne kadar para çıktığını öğrenebilirsin..

15-16 sene önce görmüştüm, eli-yüzü düzgün kıyafetinden üniversite öğrencisi olduğu belli olan bir kız Taksim-Mecidiyeköy arasında her önüne gelenden 1 TL istiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 30 Ağustos 2020; 21:5:36 >
  • serdarski S kullanıcısına yanıt

Başka pc de denedim o dada acımadı diyor. Kart kesin bozukki adam üyeliğini kapatmış.

Ama suç sende genç adam böyle ticaret olmaz genç ve heyecanlı olduğundan kandırılmışsın ama bu sana hayat boyu tecrübe olacaktır. Bir daha eminim yapmayacaksın bu hatayı. Geçmiş olsun

Geçmiş olsun kardeşim hiçbirşey çıkmaz. Elinde telefon no bile yok bende 3 sene önce falan taşınabilir HDD aldım elimde 2 tane TC 2 tane telefon no var ismi de Musa Mete diye bir şerefsiz polise gittim şikayetçi oldum ekran görüntüsü dekont falan dava açtılar 1 kere mahkemeye gittim yakalama kararı var ama yakalanmadı. bir sürü hırsızlık dolandırıcılık sabıkası varmış. Senin elinde tel no bile yok hiçbirşey çıkmaz yani. Bir sonraki alışverişlerinde biraz daha dikkatli olursunuz umarım. Yüksek bir meblağ değildir inşallah.

• Kralkopra kullanıcısına yanıt

Taktığın bilgisayarlardaki power supply kaç watt?

Ben NVİDİA'nın bir ekran kartını vermiştim, amcam power supply'den direk elektrik kablosu ile bağlantı olmadan kullanmaya kalkmış ve ekran kartı yanmış.

Bilgisayarlardaki kaç watt'lık power supply kullanıldığını sormamın sebebi bu..

Eğer bilgisayarda düşük watt değerine sahip power supply varsa ekrana görüntü de gelmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 30 Ağustos 2020; 21:10:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralkopra

Başka pc de denedim o dada acımadı diyor. Kart kesin bozukki adam üyeliğini kapatmış.

Ama suç sende genç adam böyle ticaret olmaz genç ve heyecanlı olduğundan kandırılmışsın ama bu sana hayat boyu tecrübe olacaktır. Bir daha eminim yapmayacaksın bu hatayı. Geçmiş olsun

Sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: Karamanenes

Geçmiş olsun kardeşim hiçbirşey çıkmaz. Elinde telefon no bile yok bende 3 sene önce falan taşınabilir HDD aldım elimde 2 tane TC 2 tane telefon no var ismi de Musa Mete diye bir şerefsiz polise gittim şikayetçi oldum ekran görüntüsü dekont falan dava açtılar 1 kere mahkemeye gittim yakalama kararı var ama yakalanmadı. bir sürü hırsızlık dolandırıcılık sabıkası varmış. Senin elinde tel no bile yok hiçbirşey çıkmaz yani. Bir sonraki alışverişlerinde biraz daha dikkatli olursunuz umarım. Yüksek bir meblağ değildir inşallah.

Birdaba Duşmem İnsallah 200 tldi

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Taktığın bilgisayarlardaki power supply kaç watt?

Ben NVİDİA'nın bir ekran kartını vermiştim, amcam power supply'den direk elektrik kablosu ile bağlantı olmadan kullanmaya kalkmış ve ekran kartı yanmış.

Bilgisayarlardaki kaç watt'lık power supply kullanıldığını sormamın sebebi bu..

Eğer bilgisayarda düşük watt değerine sahip power supply varsa ekrana görüntü de gelmeyebilir.

500w

• serdarski S kullanıcısına yanıt

450 w oneriliyor ve guc kaynaginin kablosunun kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Boş zamanlarında en yakın camide dilencilik yap, polis yakalarsa en fazla Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapar.

Google'da dilenci haberlerini aratırsan dilencilerde ne kadar para çıktığını öğrenebilirsin..

15-16 sene önce görmüştüm, eli-yüzü düzgün kıyafetinden üniversite öğrencisi olduğu belli olan bir kız Taksim-Mecidiyeköy arasında her önüne gelenden 1 TL istiyordu.

Deneyecem

Yani herkesin bütçesi farklı tabi ama 200 lira ile kurtarmışsınız. Arkadaşım letgodan PC aldı kurumsal gibi görünüyor bilgisayar kasası aldı gelen ambalajın içinden bakliyat çıktı.

• Karamanenes K kullanıcısına yanıt

Sizede Gecmis Olsun

Peki ekran kartına kaç tane monitor takılı?

Yorum yapılmış kişilerden almaya bakın veya PTT kapıda ödemeli sistem isteyin. Kaç tane şikayet ettim hep hesaplar kapanıyor. Letgoda gezinirken şüphe duyduğunuz ilanları şikayet edin ben adam yakalanmak diye değil başka biri mağdur olmasın diye polise gittim.6000 lik karta 3 4 bin yazıyorlar sadece kargo ile gönderim yazıyorlar. Neleri var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.