Şimdi Ara

Leon Satılıp Audi A1 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlginç bir soru sorayım sizlere...

Sıfır aldığım 1 yaşını doldurmasına az bir süre kalan 2014 model Seat Leon 1.2 TSI aracımı satıp, benzer fiyata 2011 - 2012 model Audi A1 1.4 TFSI sizce alınır mı?

Aracın büyüklüğü küçüklüğü mesele değil. Evet MQB platformu yeni nesil A3'te kullanılıyor. C segmenti bir araçtan, B segmentine düşüyoruz. Ama Audi kalitesi bunu bertaraf edebilir mi?

Açıkcası eğlenceli bir araç istiyorum. MQB platformlu arabalar biraz şirket arabası gibi hissiz gelmeye başladı. İşini çok iyi yapıyorlar ama biraz daha ruhlu, zıpır bir araç bakıyorum.

Bu Audi A1 olabilir mi?

• Bir kez mecburiyetten kiraladım oyuncak araba gibi ötesi yok. klima ızgaraları ve konsol çok dandik duruyordu ama tam bayan arabası diyebiliriz.bence a3 düşünün derim yada aracınızın 1.4 tsi fr olanının alın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence alınmaz hocam ya anca daha performanslı olacaksa b segmenti bişey alınmalı 122 hp lik A1 de çok fark ettirmez .. 150 lik polo gt yada cupra falan olabilir...Yada Mito 136hp tct var beyaz mesala ruhu olan bi araç..
  • tasarımını beğeniyorsan iç hacim yetecekse alınır tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

Selam arkadaşlar

İlginç bir soru sorayım sizlere...

Sıfır aldığım 1 yaşını doldurmasına az bir süre kalan 2014 model Seat Leon 1.2 TSI aracımı satıp, benzer fiyata 2011 - 2012 model Audi A1 1.4 TFSI sizce alınır mı?

Aracın büyüklüğü küçüklüğü mesele değil. Evet MQB platformu yeni nesil A3'te kullanılıyor. C segmenti bir araçtan, B segmentine düşüyoruz. Ama Audi kalitesi bunu bertaraf edebilir mi?

Açıkcası eğlenceli bir araç istiyorum. MQB platformlu arabalar biraz şirket arabası gibi hissiz gelmeye başladı. İşini çok iyi yapıyorlar ama biraz daha ruhlu, zıpır bir araç bakıyorum.

Bu Audi A1 olabilir mi?

Leon yerine düşündüğünüz için ya a3 yada 1 serisi mantıklı olur.

A1 leon'u sattırıcak kadar iyi ve kaliteli bir araba değil.

Bana kalırsa hiç macera aramadan kendi bildiğiniz,ilk sahibi olduğunuz arabaya binmeye devam edin. Leon'dan a1'e geçmek pişmanlık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracinizi leon fr ile degistirin bence. Tada a3 1 serisi a class ile degistirin. Kalite yukseltin bence...

• tolgacem kullanıcısına yanıt
    Şehrin haylazi biraz öyle zipir zipir.

Premium diye b sinifina binmek enteresan fikir .

• alfa romeo mito odaha sevimli bence.
  • Polo blue gt 150 bence en iyi tercih olur veya 208 gti.208 1.6 thp yeni fiesta red 1.0 140hp gibi araçlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A1, Leon'un yanında Rolls Royce kalitesinde kalır yalnız, bilip bilmeden konuşanlara bakmayın. Sıfırının o kadar pahalı olması, üst segmentler ile sidik yarıştıracak kabin kalitesinden dolayıdır. Benim uzun zamandır gözümde olan bir araç aslında, gayet sıkı ve kaliteli bir araçtır. Kullanmışlığım var.

B segmentinde alabileceğiniz en kaliteli kabin A1'dir, hatta çoğu C segmentten kaliteli ve iyi birleştirilmiş malzeme yapısı ile iddialıdır. Mesela Jetta'dan kat kat kalitelidir.

Bunu ben değil bütün dünya otomotiv eleştirmenleri söylüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.