Şimdi Ara

Leon mu auris mi !! COOOOOK ACILLLLL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

Auris daha az yakabilir.

Auris daha az yakar orasi kesin, ama her sey yakıt değil.. Az yakacak diye her gun çıktığım yokuşta beni birakmaz inşallah

Bence aurisi kullanmayı deneyin ama lpglisi olsun mümkünse.. daha iyi karar verirsiniz performans olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 33 bin lira var ben araba bulamıyorum cok canım sıkkın o yuzden ince eleyip sık dokumam lazim..

• Ikisi de sizi üzer başka araba mi yok o paraya hocam alla sen.

• yumuşak konforlu sürüş için auris, sert spor sürüş için leon
  • Leon benim standartlarıma göre her açıdan Auris'ten önde....

Auris Lpg ile düşünülürse Leon dan bir miktar az tüketecektir sadece o avantajı var. 148nm tork bile yetersiz sayılırken 120 küsür tork çok can sıkar.
  • 2012 1.33 auris kullanıyorum 128nm tork var auriste atmosferik benzinli öyle koltuğa yapıştıran bi performansı yok. ki zaten araba 1300 kg. Aynı motor yaris ile daha performanslı (onu da kullanıyorum).

istanbul şehiriçi ortalaması 7-8 litre civarı. uzun yol 6.5 max ancak pedala sakin davranarak 6 ya düşer ki 90-95 civarı 6. vitese attığımda anlık tüketim 5.5 litre/100km civarı görüyorum.

lpg ile 17 kuruş yapan var güncel değerler ile km de uzun yolda..

Uzunyolda biraz çekilmiyor tork yetersiz geliyor 1300 kg kasaya ama konforludur araç . tam aileye hitap ediyor arkada şaft tüneli vesaire yok yayla gibi geniş araç. bagajı da yetiyor 380 litre civarı galiba yarisin 2 katı kadar var.

32bin lira 13bin tl hasar kayıtlı aurise fazla bence. kaç model ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsepya -- 22 Ekim 2016; 0:42:51 >
  • hiç ama hiç düşünme, Leon..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.