Şimdi Ara

Leon FR satılıp ne alınır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Estağfurullah, yeni kasa için tek ilan bu zaten ama yeni arabalar gelir illaki, bu olmazsa başkası olur. Güzel bir araba alırsınız inşallah. Bunun yanında 208 gti da bakılabilir, konforu ve yakıtı bie hothach için çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınızı satmanızı tavsiye etmem. Sonuçta kar etmiyorsunuz zaten. Kar etmiş olmanız için Leon'u sattığınız paraya tekrar o Leon'un aynısından alabilmeniz lazım.
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim, düz mantık olarak doğru söylüyorsunuz ama örneğin yine severek binebileceğim bir araç alıp kalan parayı da farklı şekilde değerlendirdikten sonra kar olayı farklı şekilde gelişebilir. Benim aslında amacım da biraz bu

• Galerici mantığı ile arabaya yaklaşırsan sonunda zarar edersin.

2. El her zaman risktir.

Hele dediğin fiyatlara temiz araba zor gibi.

Etraf uyanık?!? kaynıyor

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    ASELSAN al demedim zaten risk var kimseye tavsiye etmem ha bende var ama benim param UV sorun değil

1500 TL gibi rakamlarla 3 ki sepet yap her zaman 60-70 vs bulduğunda sat gitsin ben öyle yapıyorum haftalık 500 gibi kazanıyorum

Hep sağlam hisse alıyorum ama Karsan Tukaş Ersu vs gibi

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    Dedin demedim hocam ben de, ben uzun vadeli yatırım amaçlı bakıyorum borsaya günlük al satlar la ilgilenmiyorum, uzun vadede zararı çıkarırsın zaten ASELSAN sağlam kağıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 1 Ocak 2018; 20:0:33 >
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    Bu da bir bakış açısı hocam ben de onun teredüttünü yaşadım zaten ama satış olayı daha ağır basıyor kafamda. Hayırlısı bakalım

• Leon u satıp leondan sonra alacağınız araçtan kar veklemiyorsanız premium araçlar öneririm..

- f20 1.16i,a3,volvo v40,mazda..

-Yine leon tarzı kar etmek isterseniz, golf veya passat bakabilirsiniz.

V40 ve mazda 3 gerçekten güzel araç.

• Teşekkür ederim hocam yok beklemiyorum çünkü zaten bu olay ülkemizdeki vergi saçmalıklarından kaynaklandı, eskiden şöyle bi tabir vardı sıfır araç alıp galeriden çıktıktan sonra fiyatını direkt 10bin lira düş... Şimdi sağolsun devletimiz öyle bi vergi sistemimiz varki olay tersine dönüyor. Müşterim var audi a6 aldı 320bin gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam araç şimdi 400bin üstünde sanırım

• Benim de gözüm allure 308 lere kayıyor ama piyasası yavaş gibi onun da.

• Hocam çok piyasa durumunu düşünmemek lazım bence ya tamam satarken insan rahat etmek istiyor ama dünyaya 50 sefer mi gelcez hangisini beğeniyosan onu almak lazım bence içinde kalmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Teşekkür ederim hocam yok beklemiyorum çünkü zaten bu olay ülkemizdeki vergi saçmalıklarından kaynaklandı, eskiden şöyle bi tabir vardı sıfır araç alıp galeriden çıktıktan sonra fiyatını direkt 10bin lira düş... Şimdi sağolsun devletimiz öyle bi vergi sistemimiz varki olay tersine dönüyor. Müşterim var audi a6 aldı 320bin gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam araç şimdi 400bin üstünde sanırım

kesinlikle haklısınız hocam.

• Scirocco

• Ben mercedes a alırdım
  • 308 sürüş dinamikleri yüksek, bu sebeple sürmesi keyifli bir arabadır. Konfor önceliğiniz ise Golf daha mantıklı olur .

• Vw grubu alınmazsa başka ne alınır bilmem hatamınız ve bütçeniz neye yetiyorsa alınız. Önür tarafta malesef alamayacağız.

Bu arada konu sahibi arkadaşta kar ettiğini sanan kazazedelere dahil olmuş. Gerçi ve vw türevi sahibi olmak yeterli delil.

• TSY kullanıcısına yanıt
    Hocam kar derken düz mantık bakmayalım olaya araba anlamında sıfırı şuan 120bini dayanmışken kar olmuyor tabiki, öneriler için teşekkür ederim

• Arkadaşlar açtığım konuyu sadece basit bir kar zarar hesabı gibi görmeyelim bence aynı zamanda içler acısı bir durum var bunu siyaset olarak söylemiyorum ama çok güzel sömürülüyoruz ne yazıkki

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.