Şimdi Ara

Lensle uyusam ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lensi çıkarıp bir yere koyamıyorum arkadaştayım. Lensler uyumalık değil. Az araştırdım kuruyomuş falan filanmışta aranızda hiç lenslerle uyuyan falan var mı? Gözüme bir şey olur mu? Uyandıktan sonrada tekrar çıkarma şansım yok 1-2 saat falan, görüşte bozukluk falan oluyor mu? Yani şimdi uyusam sonra, hiçbir şey olmadan 1-2 saat beni götürür mü lensler?

• bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

bişey olmaz

forum silinebilir.
  • ben lens kullandım ama gözü mikrop kaptırıyor iyi değil
    ayrıca alışveriş yerinde kasiyer kızın yanına gidince lens kaydı,kız tip tip bakmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

ben lens kullandım ama gözü mikrop kaptırıyor iyi değil
    ayrıca alışveriş yerinde kasiyer kızın yanına gidince lens kaydı,kız tip tip bakmıştı

Teşekkürler anladım.
  • benim ark da lensle uyudu sabahı çıkaramadı. dönmüş lens gözde arkaya kaçmış ordan beyne falan derken tak diye gitti çocuk
  • 1 günden bişey olmaz hey allahım yarabbim kafadan uydurma yapmayın 1 hafta çıkarmayanlar var ne atmasyonsunuz yah
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

1 günden bişey olmaz hey allahım yarabbim kafadan uydurma yapmayın 1 hafta çıkarmayanlar var ne atmasyonsunuz yah

Ya orası öylede, eğer lens kurur murur, ne bileyim bir şey olursa falan lensi çıkarmak zorunda kalırsam, koyacak yerim falan yok kalırım öyle, gider lenslerde. Ondan korkuyom.
  • benim bir keresinde lens kayboldu dedim gözün arkasınamı kaçtı nedir
    göz kapağını kaldırın orada görünüyor dibe kaçabiliyor
  • normalde lensle bikaç defa uyumuşluğum var
  • Benim lensler 15 dk. uyusam bile yapışıp batıyor, gözümü suyla yıkamadan rahat edemiyorum.Tüm gece uyursam nolur bilmiyorum.

1 hafta çıkarmayanların markası falan farklı. Yerinde olsam çay tabağı veya bardağın içine su koyarım ağzını kapatarak.Sabah da lensi takar denersin, rahatsız etmiyorsa sorun yok.En kötü ihtimal atarsın
  • lensi çesme suyunda bekletmek, lensle uyumaktan daha zararlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.