Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
16
Favori
30.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar , z2 düz model cihazıma twrp kuramıyorum.

Unlock ettim bootloaderı , fastboot ekranına geliyorum , adb devicesdan cihazı buluyor. adb reboot bootloader dada sorun yok , ancak flash twrp dediğim zaman waiting for device diyip bekliyor?

Zaten sürücülerde sorun olsa bootloader açamazdım.Adb ve lenovo ve zuk driverlar hepsi kurulu..
  • '' İndirdiğiniz dosyanın adını twrp olarak yeniden adlandırın. ''
    büyük ihtimalle bu maddeyi unuttunuz
  • lineage-14.1-20170505-UNOFFICIAL-z2_plus
    discovery_rom_RC2_D1_z2plus_7.1.2_2017-05-adlarında romlar indirdim
    fakat buradaki Stock ROM 1.5 gb
    bu indirdiklerim 500mb civarı neden böyle bu romlar QPST ile yüklenmiyor mu? lütfen yardım
  • Arkadaşlar elimdeki zuk z2 pro bootloader moda girmiyor adb den komut verince de girmiyor ses kısma power tuşları ile de 1- shtdown 2 restart böyle 5 e kadar seçenek veriyor nedeni nedir.
  • arkadaşlar bende z2 var. yarım yamalakta olsa türkçe desteği vardı. zui 2.5.334st stock rom yükledim ingilizce kaldı. şimdi tekrar eski sürüme dönüyorum fakat yine sadece ingilizce ve çince var. nasıl bi yol izlemem gerekiyor türkçe yapabilmek için?
  • Lenovo Zuk Z2/Z2Pro Unlock-TWRP-STOCK/CUSTOM Rom- IMEI Repair-!!LTE BAND UNLOCK!!

Arkadaşlar telefonumu sattıktan sonra aldığım satıcı bir silikon kılıf çevirici ve ekran filmi hediye göndermiş satıyorum almak isteyen pm atsın 10tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 12 Mayıs 2017; 12:12:0 >
  • Hocam merhaba öncelikle verdiğiniz bu değerli bilgiler için sonsuz teşekkürler hepsi sorunsuz çalışıyor. Ben Android 7.0 geçiş yaptım yalnız Türkçe olmağı için hoşuma gitmedi ve 6.0.1 Türkçe versiyonuna geri dönmek istiyorum bütün stock romları denedim içinde tükçe bulunun sürümü yok nasıl Türkçe olan versiyonuna ulaşabilirim acaba ? Stock Rom olacak hocam Zuk Z2 plus telefon modeli.
  • lineage-14.1-20170505-UNOFFICIAL-z2_plus bu romu kullanıyorum türkçe de sıkıntı yok tavsiye edilir
  • ZukZ2 Z kullanıcısına yanıt
    stock romların hiç birinde şu an için türkçe yok.android 7den 6ya dönmek istiyorsan qfil ile yeniden yazılımı kur ama zukfans sitesinden india romunu kur.
  • Hocam öncelikle konuyu hazırlayıp, emek sarfettiğiniz için teşekkürlerimi iletmek isterim. Takıldığım bir husus var ki yardımcı olabilirsen sevinirim. Mokee 6.0.1 release sürüm kullanıyorum şuan, malum türkçe çevirisi ve sensörlerde vs. sorunsuz oluşundan ötürü. Bu TWRP nin son adımında işlemi okeylediğimiz takdirde TWRP nin son versiyonumu kuruluyor acaba ? TWRP nin update ini nasıl gerçekleştirebiliriz ? Bunu yapsak bir zararı olur mu bize (çakışma, uyumsuzluk vs. gibi). Birde TWRP nin türkçeleştirme işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz ? Ayrıca mokee rom 6.0.1 kullandığımdan ötürü 7.1 versiyonu OTA dan almıyor, bunun nedeni 7.1 versiyonunun nightly oluşundan ötürü mü ? Son olarak şu başlangıçta ve cihazın kapatılmasında ekrana çıkan bootloader screen i kapatma imkanımız var mıdır, aşırı rahatsız ediyor. Bilgi verirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arquerox -- 21 Mayıs 2017; 2:12:55 >
  • Selam Arkadaşlar,
    Peki bu dx sitesinden temin edilmiş ZUK Z2 Pro (Z2121) da zui sürüm 2.3.044ST Android 6.0.1 sürüm var uluslararası diller de mevcut bilgisi olan var mı ?
    Uluslararası dilleri nasıl yüklemişler nasıl Çince uygulamaları kaldırmışlar, o stabil rom nereden temin edilebilir ?

Birde zui sürümde telefonda belli bir süre sonra rehberde "System theme restored due to multiple app crashes"hatası veriyor nasıl düzeltileceği hakkında bilgisi olan var mı ?
    İngilizceye çevrilince düzelmesi ve harici bir çevirici yüklenmesi hariç

Şimdiden teşekkürler,
  • Zuk Z2 Plus (Z2131) 2.5.412ST:
    http://92.222.77.10/2.5.412.7z
    Linki kopyalayıp tarayıcıya yapıştırın. Donanımhaberin bir işe yaramaz reklam uygulaması yüzünden link düzgün çıkmıyor...

Qfil ile flashlanacak. Tüm verileriniz silinir. Yedek Alınız!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle Konu Sahibi Adrenailin teşekkürler.Eline Emeğine Sağlık
    Merhaba Arkadaşlar Ben Forum One Team' den Drason (ÖMER ŞANLI)
    Yaklaşık 1 Ay sonra bende Zuk Z2 kullanıcısı olacağım.Farklı bir platformda reklam yapmamak istiyorum.Sizlerin araştırıp baktığında sıkıntı olacağınıda zannetmiyorum.Sizlere bahsetmek istediğim mevzu telefon elime ulaştığında sizler için şahsım ve bulunduğum platform adına Cihazın Stock Romundaki eksiklikleri gidermek optimizasyon ve Türkçeleştirilmiş haldeki stock romunu yayınlamak ,
    Aynı işlemci bandında OS ve lineage tabanlı romları portlamak ve rehberler ile sizlere yardımcı olmak istiyorum.Sizde bu yolda bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkür Ederim .
    Forum One Teams -Drason
  • Cihaz modelinin seçilip seri numarası girilen yerin altına hangi mail adresini giriyoruz.Oraya kendi varolan mail adresimi girip devam ediyorum alttan ama orada kalıyor işlem devam etmiyor.YARDIM LÜTFEN..
  • Arkadaşlar GizRom'u zukfans kapandığı için xda'dan indirdim ancak hata alıyorum yüklerken

" Updating partition details..
    Failed to mount '/system' (Invalid argument)
    ..done
    Full SELinux VS..aşağı kadar iniyor;

Zip signature verification failed
    Error installing zip file 'SDcard/Gizrom........

Sanırım rom ile alakalı bir hata, Rom'u kurarken "zip signature verification" seçeneğini seçtiğimde de aynısı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Arkadaşlar GizRom'u zukfans kapandığı için xda'dan indirdim ancak hata alıyorum yüklerken

..done

Sanırım rom ile alakalı bir hata, Rom'u kurarken "zip signature verification" seçeneğini seçtiğimde de aynısı oluyor

Aynı sorunu ben de aldım, bu sorun detaylı wipe temizliği yapmaktan dolayı oluyor. detaylı seçme sadece twrpnin ufak seçeneği var, detaylı temizlik yapmayıp sadece ona tıklayıp kendi wipe yapsın, sonra yüklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracofire

quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Arkadaşlar GizRom'u zukfans kapandığı için xda'dan indirdim ancak hata alıyorum yüklerken

..done

Aynı sorunu ben de aldım, bu sorun detaylı wipe temizliği yapmaktan dolayı oluyor. detaylı seçme sadece twrpnin ufak seçeneği var, detaylı temizlik yapmayıp sadece ona tıklayıp kendi wipe yapsın, sonra yüklenir.

Rom dosyası hatalıydı sanırım.. Başka rom önerdi Acar bey sağolsun hallettik :)

• imei işlemini yaparken "adb devices" yazıp enter a bastım. cihazdan onay alma işlemi kısmını anlayamadım. telefonun ekranında onay vermem için karşıma herhangi bir şey çıkmadı. usb debugging açık. karşıma bu çıktı:

List of devices attached
    * daemon not running. starting it now on port 5037 *
    * daemon started successfully *
    xxxxxxxxx unauthorized

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 3 Haziran 2017; 21:44:44 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Telefonun ekranı açık olsun bildirim gelecek ekrana. Onaylamadan önce bu cihaza her zaman güven seçeneğini de işaretleyin.

Telefon seri numaranızıda kaldırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.