Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
33
Favori
123.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twrp 3.0.3 kurdum bende en son twrp programini icinde turkce dilide var onunlada verdigim.custom romu kurdum sikintisiz hocam twrp surumu ile aalakasi yok sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resatt

Lenovo zuk z2 mi 5 hangisini alayım arkadaşlar benim için önemli olan Türkçe güncelleme alan rom imei ile uğraşamam zor oluyor film izlemek internet için ekranı hangisi tavsiye edersiniz

Yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: Meriçli

Twrp 3.0.3 kurdum bende en son twrp programini icinde turkce dilide var onunlada verdigim.custom romu kurdum sikintisiz hocam twrp surumu ile aalakasi yok sanirim

Yok hocam sizin romu 3.0.3 le kurdum onda sıkıntı çıkmadı. Benim bahsettiğim rom dracofire ın paylaştığı gizrom

• Z2 kullanan arkadaşlardan kısaca artı ve eksileri alabilir miyim? Nelere dikkat etmem gerekiyor? Bugün bir tane sipariş geçmeyi düşünüyorum. DX'de inanılmaz indirim var!
  • Romu doğru yerden indirdiğinize eminseniz, kurulması lazımdı. şuan bende teamwin twrp 3.03 var, ve yükledim sıkıntısız. Sizdeki sorunu ben de anlamadım gizrom 1.1 yükledim.
  • dracofire kullanıcısına yanıt
    dahili hafızayı formatlamıyorum ondan olabilir mi wipe cache/dalvik/system yapıyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoKToR_TiLKi

Z2 kullanan arkadaşlardan kısaca artı ve eksileri alabilir miyim? Nelere dikkat etmem gerekiyor? Bugün bir tane sipariş geçmeyi düşünüyorum. DX'de inanılmaz indirim var!

Bende yazdim burda ama mesajimi silmisler reklam mi sandilar nedir hic bi yazida yazmamislar nedensiz mesajimi silmisler

• Uzun bekleyiş sonunda Zuk Z2 telefonuma dün itibariyle kavuşmuş bulunmaktayım. ilk izlenimlerim olumlu. Şu an için Custom romla uğraşmayı gerektirecek bir durum yok. 2.0.093 ST sürümü ile geldi.Official sürüm olduğu için stabil. içinde Türkçe dil var ama detaylı çevirilerde google translate modunda ama kullanılabilir. Ben ingilizce kullanmayı tercih ediyorum. sadece zui nin arayüzünü beğenmediğim için şimdilik Miu launcher kurdum. ileride şu anki Miu custom romu stabil olursa onu kullanırım. ilk işim antutu testi oldu 128000 beklediğim skordu.utouch başarılı şekilde çalışıyor. Kamerası ortalama seviyede diyebilirim.üzerinde mat ekran koruyucu olması güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 25 Şubat 2017; 10:5:9 >
  • arkadaşlar telefonum geldı bugun. sanırım orj. rom yulu, turkce telefon. sürümü 1.9.044 st
    guncelleme var mı yok mu nasıl gorebılırım? bır de google play den ındırme yapmıyor, ındırılıyor yazıyor ama hareket yok. nasıl cozerız bunu?
  • karakral1 kullanıcısına yanıt
    aynı şey bana da oldu bu ikinci yazışımdı. bize cevap verende yok :D neyse sipariş verdik artık elimize geçince araştırırız. o değil konuda yazılanları da okuyayım demiştim daha öncesinde ama sayfalarca gereksiz tartışmalar falan var pek kayda değer bilgi edinemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoKToR_TiLKi

aynı şey bana da oldu bu ikinci yazışımdı. bize cevap verende yok :D neyse sipariş verdik artık elimize geçince araştırırız. o değil konuda yazılanları da okuyayım demiştim daha öncesinde ama sayfalarca gereksiz tartışmalar falan var pek kayda değer bilgi edinemedim.

Insallah gumrukte takilmaz takilirsa para iadesi yapiliyomu acaba cok ucuz ya korkumdan alamadim siparis veremedim 660 tl ye bole guzel telefon nerde yokkii :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakral1 -- 25 Şubat 2017; 21:4:49 >
  • gümrükte kalır geçmez.. türkiye'ye gönderiyorlarmış ama dx özellikle sormuştum gümrükten dönerse para iade edeceklerini söylemişlerdi ama riske etmedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Dostlar Z2 için kılıf ve ekran koruyucu arıyorum satan var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lenovo-zuk-z2-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-rz-262401658

ben az once 2 tane aldim

• Arkadaşlar selam,bende Zuk Z2 Pro var,üzerinde zui 1.9.104 ST yüklü.Root lu ve TWRP 3.0.2 var.Zip li rom yüklemek istediğimde aşağıdaki hataları veriyor.Fikri olan var mı?

updater process ended with signal 11

Status 7 error
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDH_2007

Arkadaşlar selam,bende Zuk Z2 Pro var,üzerinde zui 1.9.104 ST yüklü.Root lu ve TWRP 3.0.2 var.Zip li rom yüklemek istediğimde aşağıdaki hataları veriyor.Fikri olan var mı?

Status 7 error

Uyumsuz TWRP
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

quote:

Orijinalden alıntı: MDH_2007

Arkadaşlar selam,bende Zuk Z2 Pro var,üzerinde zui 1.9.104 ST yüklü.Root lu ve TWRP 3.0.2 var.Zip li rom yüklemek istediğimde aşağıdaki hataları veriyor.Fikri olan var mı?

Status 7 error

Uyumsuz TWRP

3 farklı twrp denedim hepsinde bu hataları aldım.Kullandığınız TWRP nin linki varsa gönderebilir misiniz Z2 pro için.
  • MDH_2007 M kullanıcısına yanıt
    http://blog.grossoshop.net/lenovo-zuk-z2-rom-gs-bb72/
  • Merhaba arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum kullanan yada bilgisi olan artı ve eksilerini yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar inceleme videosu hazırladım elimden geldiğince.
    Lenovo ZUK Z2 Pro 6GB Bellek, 128GB Depolama ile Performans Canavarı. Türkiye'de ilk defa Türkçe inceleme.
    https://youtu.be/sq_4q2orqwg
  • diemcizone kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık.

Android 7 güncellemesini telefon kendimi aldı sizmi yükledin iz. Ben Mokee room kullanıyorum Android 6 yüklü.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.