Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayvargel

türkçe stok rom yayınlanmış zukfan eu sitesinden.https://zukfans.eu/community/threads/multi-language-patch-on-stock-zui-2-5-462.6984/page-5

Ben U-Healt uygulaması haricinde bütün uygulamaları türkçeleştirdim. U-Healtı kullanmadığım için silmiştim ama verdiğim bütün uygulamaları eklememiş. Yani benim verdiğim bütün uygulamaların dillerini eklerse %95 oranında türkçe olarak kullanılabilir. daha sonra ekler belkide diğer uygulamaları

stock rom kullanan birisi bu patch i yükleyip senin verdiğin linkten de türkçeleştirdiğin diğer uygulamaları root explorer ile sisteme atıp denese aslında beklemeye gerek kalmaz :D eğer sorunsuz çalışırsa herkes aynı aşamaları izleyerek türkçe stock romuna kavuşurdu .

• Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 4 almaya karar vermiiken Zuk 2 dikkatimi çekti ve özellikleriyle gerçekten alınası bir telefon. Telefondan en büyük beklentilerimden biri batarya performansı Xiaomi note 4 oldukça iyi görünüyor. Zuk 2 ekran sürelerini öğrene bilirmiyim acaba buna göre zuk 2 alabilirim bir kaç gün içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatakdag -- 23 Eylül 2017; 2:50:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 4 almaya karar vermiiken Zuk 2 dikkatimi çekti ve özellikleriyle gerçekten alınası bir telefon. Telefondan en büyük beklentilerimden biri batarya performansı Xiaomi note 4 oldukça iyi görünüyor. Zuk 2 ekran sürelerini öğrene bilirmiyim acaba buna göre zuk 2 alabilirim bir kaç gün içinde

kardeşim 4000 amper bataryalı bir telefonla 3000 küsür amper bataryalı bir telefonun bataryasını nasıl bir tutabilirsin ? tabiki bataryada redmi note 4 üstün gelecek . burdaki en büyük ayrım kamera ve performans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiIIyTheKiD

quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 4 almaya karar vermiiken Zuk 2 dikkatimi çekti ve özellikleriyle gerçekten alınası bir telefon. Telefondan en büyük beklentilerimden biri batarya performansı Xiaomi note 4 oldukça iyi görünüyor. Zuk 2 ekran sürelerini öğrene bilirmiyim acaba buna göre zuk 2 alabilirim bir kaç gün içinde

kardeşim 4000 amper bataryalı bir telefonla 3000 küsür amper bataryalı bir telefonun bataryasını nasıl bir tutabilirsin ? tabiki bataryada redmi note 4 üstün gelecek . burdaki en büyük ayrım kamera ve performans.

Bataryaları bir tuttuğumu da nerden çıkarttınız ? Ben zuk z2 nin batarya performansından tatmin olursam yönelebilirim bu yüzden ekran sürelerini paylaşılmasını istedim xiaomi note 4 ile kıyaslamak için değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, Zuk Z2 Pro alınır mı? Samimi görüşleriniz nedir? Cihazı Türkçe kullanmak gibi bir isteğim yok, İngilizce her türlü kullanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: innformatics

Arkadaşlar, Zuk Z2 Pro alınır mı? Samimi görüşleriniz nedir? Cihazı Türkçe kullanmak gibi bir isteğim yok, İngilizce her türlü kullanırım.

özelliklerini iyice okuduysan lenovo gibi bir firmanın ürettiği ve özellikleri ile fiyatı diğer eşdeğer özellikleri olan cihazlardan en az 300-400 TL daha ucuz olan bu cihazı havada karada alman lazım kardeşim :)

Türkçe yazılımda sıkıntı değil . Bootloader açıp AOSP rom yükleyip tamamen Türkçe kullanabilirsin ( benim tavsiyem AEX rom . Hem Türkçe hem güncelleme alıyor )
  • Merhabalar 2 ay önce lenovo zuk z2 almıştım bugune kadar sorunsuz kullanırken telefon kendi kendlne kapandı açılmıyor.bildirim ışığı yanıyor ama tepkime yok açılmıyor cihaz daha önce başına gelen oldumu acaba.yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım tabi ki alınır ayrıca "DX" ve benzeri sitelerden aldığında Türkçe için de mevcut...
    Önceki mesajlarımdan da kontrol edebilirsin ( Özellik kısmında Uluslar arası diller olduğu bildiriliyor)

Syg
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes1516

Merhabalar 2 ay önce lenovo zuk z2 almıştım bugune kadar sorunsuz kullanırken telefon kendi kendlne kapandı açılmıyor.bildirim ışığı yanıyor ama tepkime yok açılmıyor cihaz daha önce başına gelen oldumu acaba.yardımlarınızı bekliyorum.

o problem genelde ısınmadan dolayı oluyor . telefona stock rom yüklemeyi dene .
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, Zuk Z2 Pro alınır mı? Samimi görüşleriniz nedir? Cihazı Türkçe kullanmak gibi bir isteğim yok, İngilizce her türlü kullanırım.

özelliklerini iyice okuduysan lenovo gibi bir firmanın ürettiği ve özellikleri ile fiyatı diğer eşdeğer özellikleri olan cihazlardan en az 300-400 TL daha ucuz olan bu cihazı havada karada alman lazım kardeşim :)

Türkçe yazılımda sıkıntı değil . Bootloader açıp AOSP rom yükleyip tamamen Türkçe kullanabilirsin ( benim tavsiyem AEX rom . Hem Türkçe hem güncelleme alıyor )

Ozelliklerini okudum, cihaz guzel fakat yazilim destegi konusunda biraz kararsiz kaldim. Custom Romlarla ne kadar stabil calistigini merak ediyorum. Arastirmami vaktinde bitirebilirsem 220 euroya almak istiyorum. Bu guzel donanima stabil bir rom yoksa uzucu. Lenovo'nun çin disinda pek destek vermedigini dusunuyorum.

• baracuda41 B kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Ozelliklerini okudum, cihaz guzel fakat yazilim destegi konusunda biraz kararsiz kaldim. Custom Romlarla ne kadar stabil calistigini merak ediyorum. Arastirmami vaktinde bitirebilirsem 220 euroya almak istiyorum. Bu guzel donanima stabil bir rom yoksa uzucu. Lenovo'nun çin disinda pek destek vermedigini dusunuyorum.

aosp rom desteği kendi stock romundan bile daha iyi . sürekli güncelleme alan romlar var . Örneğin Flyme rom ...

• Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zuk z2 kapak, kılıf satıyorum, ilgilenen olursa 4 tane kılıf var. biri mofi deri kapak, saydam kapak, armor kapak, ve metal aynalı kapak. özelden resimleri göndereceğim.
  • Beyaz renk zuk z2 pro arka kapak lazım . elinde olup satmak isteyen olursa özelden iletişime geçsin lütfen.
  • BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    selamlar, 1 ayı geçkindir orijinal rom ile kullanıyorum. dediğiniz rom ları araştırmaya uzak kaldım. tavsiye edeceğiniz en stabil rom (ingilizce olması sorun değil) bu yazdığınız rom mudur?

saygılar
  • BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    bu arada stock rom ile yaşadığım tek sorun hotspot paylaşımında karşı taraf bağlanmasına karşın data akışı sağlanmıyor. yani laptopu kablosuz ile bağlıyorum ama internete girmiyor. daha önce giriyordu diye anımsıyorum ama başka bir rom ile kullanıyor olabilirim. bir fikriniz var mıydı hocam?
    saygılar
  • en stabil olanı şu anda AEX rom , daha sonra ise Flyme rom

http://downloads.aospextended.com/z2_row/

http://www.flyme.cn/firmwarelist-114.html
  • bana Z2 Pro için twrp ile yükleyebileceğim ZUI_2.5.462 rom lazım . link gören varsa atabilir mi?
  • https://zukfans.eu/community/threads/multi-language-patch-on-stock-zui-2-5-462.6984/

bu konudaki multilanguage patch ile bayvargelin verdiği türkçeleştirmiş dosyaları birleştirip tamamen olmasada çoğu türkçe olabilecek bir patch yapmaya çalışıyorum . umarım işe yarar . şimdilik framework-res apk dosyasında problem yaşıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.