Şimdi Ara

Lenovo Z580 Lenovo ekranında takılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, az önce laptopumu açayım dedim ancak makine açılmıyor. Lenovo yazısı çıkıyor sürekli orada reset atıyor kısır döngü gibi.. Ama bios ayarlarına felan girebiliyorum hardiski görüyor. Başlangıcı atlayamadı. Acaba sorun nerden kaynaklı bilgisi olan var mı? Bir sürü yedeğim de var. İşletim sistemini kullanamadığım için yedek de alamıyorum. Pili çıkartıp şarj aleti ile çalıştırdım yine fayda etmedi. Garantiye mi göndermeliyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerden aldini?
    Aldiginiz yere bi goturun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Nerden aldini?
    Aldiginiz yere bi goturun

Vatan bilgisayar dan almıştım 5 ay önce kadar.. Sanırım en mantıklısı öyle olacak. Umarım yedekleri kurtarabilirim.
  • Başlangıç dosyaları zarar görmüş yapmanız gereken sistemi onarmak böyle basit nedenlerden dolayı değişim olmaz uğraşılmaz bu tip yazılımsal sorunlar her bilgisayarda olur,işletim sistemi başlangıç dosyaları zarar gördüğü için açılmıyor bir format cd'siylede onarım yaparak çözülebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 30 Ocak 2013; 18:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

Başlangıç dosyaları zarar görmüş yapmanız gereken sistemi onarmak böyle basit nedenlerden dolayı değişim olmaz uğraşılmaz bu tip yazılımsal sorunlar her bilgisayarda olur,işletim sistemi başlangıç dosyaları zarar gördüğü için açılmıyor bir format cd'siylede onarım yaparak çözülebilir

Hey Allah razı olsun hocam ya vallahi ne yazacağım bilemiyorum şu anda az önce dediklerini yaptım pc açıldı. İlk işim yedek almak olacak artık.. Tekrar tekrar teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 30 Ocak 2013; 19:08:21 >
  • İşin hallayduysa ne güzel,burda işim elimden geldiğince yardım etmek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.