Şimdi Ara

Lenovo Z510 Batarya Sorunu Çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
10.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu programı kurmaya çalışıyorum ve uyumluluk hatası veriyr sizce sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Bu programı kurmaya çalışıyorum ve uyumluluk hatası veriyr sizce sebebi nedir ?

Lenovo Z510 mu modeliniz?
  • nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Evet .
  • Pil konusundaki sıkıntıdan ötürü bilgisayarı servise vermiştim 2015 Kasım ayında, 1 ay beklettikten sonra iade kararı çıkmıştı. Sizinle aynı sıkıntıları yaşıyordum ben de. Şimdi düşünüyorum acaba benim bilgisayar da boşu boşuna mı gitti. Bende de işe yarar mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Evet .

Durum ilginç vermemesi gerek ama:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagininsolu

Pil konusundaki sıkıntıdan ötürü bilgisayarı servise vermiştim 2015 Kasım ayında, 1 ay beklettikten sonra iade kararı çıkmıştı. Sizinle aynı sıkıntıları yaşıyordum ben de. Şimdi düşünüyorum acaba benim bilgisayar da boşu boşuna mı gitti. Bende de işe yarar mıydı ?

Evet, boşuna gönderdiğinizi söyleyebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

Arkadaslar iyi günler:) Haftalar süren arastirmam sonucunda Son 3 aydir kullanicilarda bas gösteren Lenovo Z510'daki Laptobu prize takmadan kullanamama sorununa çözüm buldum. Servise gönderdiginizde Laptobunuza yapilan islem tam emin olmamakla birlikte sanirim budur. Yapilan isleme gelecek olursak aslinda islem çok basit. Batarya Firmware'sini güncellemedir. Asagida verecegim dosyayi kurdugunuzda sorunu kökünden çözmüs olacaksiniz. Bataryami yaklasik iki saattir prize takmadan kullanabiliyorum simdi. Dosyayi asagidan indirip kurdugunuzda program size uyari verip bilgisayari kapatacaktir. Açtiginizda bataryaniz eski haline dönecektir. Not: Bu sorun bataryasinda yazilimsal sorunsal yasayanlar içindir. Batarya ömrü bitmis olanlara herhangi bir etki etmez. Bu kullanyicilarin bataryasini degistirmekten baska çaresi yoktur.

Buradan Indir

Bu sıkıntıyı tam 4 aydır çekiyordum.Servisle irtibat kurdum bana yazılımsal sorundan da kaynaklanabilceğini söyleyip bilgisayarı onlara göndermemi istediler, gönderdim(Sorunum pil %0 da sabit ve şarj olmuyordu).Bilgisayarı bile açmadan nasıl bir kafayla yaptılar bilmiyorum hemen teşhis koymuşlar bana bilgisayarı aldığım fiyatın 3 te 1 kadar fiyat teklifi yaptılar.Pil ve fan ızgaraları değişicek diye.Laptobu hemen geri istedim.Çok büyük sıkıntı çekiyordum ta ki senin açtığın konuyu görene kadar çok ama çok minnettarım.Çok mutluyum şuan anlatamam bile.

• Selamunaleykum arkadaslar
    Lenovo e 450 thinkpad sahibim 12 ayi yeni bitti fise takili olmadan 2,2,5 saat sarji gidiyordu ama birden ne oldu anlamadim sarj icin fise takiyorum fis takili batarya sarj olmuyor diyor bi arkadasa verdim pc tamircisi abi bataryasi bitmis dedi bir gunde 2 saat giderken simdi hic dolmamasi bitmesi mumkunmudur bilemedim ? Madem oyle bitmis yenisini alalim dedim turkiyede yok inanilir gibi degil :) neyse fise takili kullanalim batarya bulanakadar dedik simdide 30 dk sonra fise takiliyken kapaniyor tekrar takinca 10 dk sonra kapaniyor cokta anlayan birisi degilim sadece film indirmek icin kullaniyordum .
    Konu ile ilgili arkadaslardan destek istiyorum .
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl 2 ay sonra hort :) Teşekkürler dostum. Sorunu düzelttim sayende.
  • Öncelikle merhaba lenovo z510 i5 bilgisayararımı 5-6 yıldır kullanıyorum bende sorun dün yaşanmaya başladı. Laptop prize takılı değilmiş film izlerken biranda kapandı ve bu sorunu yaşamaya başladım. normalde batarya 1 saatten bazla dayanıyordu. pil göstergesi %0 da kaldı ve şarj aletin, sökünce sanki pil takılı değilmiş gibi kapanıyor. Bu programı da denedim ama hata verdi sizce pil komple mi öldü?  Lenovo Z510 Batarya Sorunu Çözüm

• Konuyu hortlatıcam ama teşekkür etmezsem ayıp olur. Yaklaşık 3 yıldır pili öldü diye sürekli şarjda kullanıp pilini değiştirmeye üşendiğim Z510'um canavar gibi oldu. Çok teşekkür ederim.
  • Bende de işe yaradı, paylaşan arkadaşım senden Allah razı olsun. Ancak pil seviyesi %27 de sabit duruyor neden olabilir?
  • öncelikle her şey iyi hoş ta linkten indiremiyorum indire tıklayınca reklam çıkıyo hep @samtiger beni hatırladınmı lenovo z500 açılış hızlandırma konusunda görmütüm seni

@nataraj marble

• tamamdır adblocker li opera gx tarayıcımda açıp indirdim ama yine bi sorun var there are no attaches battery diye devam eden bi hata veriyo

• yardımcı olabilecek varmı lütfen

• lenov0Zbesyuzuser kullanıcısına yanıt

adblocker kullanın bende indi.

• bios update yaptınız mı

• lenov0Zbesyuzuser kullanıcısına yanıt
  • knki evet indirdim ama şimdide biraz önce söylediğim hatayı verdi

• şimdi attığın konuuya bi bakıyım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.