Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilen birisi aydınlatabilir mi? Bağlayıcılığı olur mu bu kuponları kullanmanın?

• Kuponu kullanmanız demek mağduriyet karşılığında iyi niyet göstergesi olarak algılanacaktır bence. Sonuçta karşılıksız vermiyor kuponu. Aynı fiyata tekabül edecek kupon dışında bir kupon kabul etmeyeceğim şahsen.
  • Beni arayan soran olmadı bende aradım yarın teknik ekip sizi arayıp bilgi verecek dedi. Kod tanımlamasından bahsetti ama limiti ve açıklamayı teknik ekip yapacakmış Mh bilmiyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PT.Zafer kullanıcısına yanıt

Spesifik olarak belirttim hocam ben hakem heyetine gideceğimi. Atılan kodlar hesaba bağlı değil büyük ihtimal. Verdikleri çek yaptıkları kanunsuzluğu değiştirmiyor, hakem heyeti buna bakar.

• Sağolsunlar 7000/1000 kupon vermeyi uygun görmüşler. Ses kayıtlarını dinleyin dedim çünkü aynı fiyattan alacaksınız dedi müşteri hizmetleri yetkilileri . Tabi yine buradan bişey çıkmayacak gibi

• Arkadaşlar kimse 7300 e 1000 tl çeki kabul etmesin..

Onlarda farkındalar bu olayı kapatmak istiyorlar başlarına büyük bir be la aldılar türkiyede tek bu firma bunu yaptı koskoca alışveriş döneminde böyle rezilliğe kimse kalkışmadı...

Beni aramadılar arasalar diyeceğimi biliyorum...

• Arkadaşlar kimse 7300 e 1000 tl çeki kabul etmesin..

Onlarda farkındalar bu olayı kapatmak istiyorlar başlarına büyük bir be la aldılar türkiyede tek bu firma bunu yaptı koskoca alışveriş döneminde böyle rezilliğe kimse kalkışmadı...

Beni aramadılar arasalar diyeceğimi biliyorum...

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Riske atmaya değermi bilemedim hocam. Yani savunma verecekler sonuçta ve savunmada bu teklifi sunduklarını ve kabul etmemenize rağmen çeki kullandığınızı söylerlerse o zaman onların iyi niyet göstergesinde bulunup sizin de bunu mağduriyet karşılığında kullandığınıza kanaat getirebilirler. Ses kayıtlarının falan dikkate alınacağını da sanmam bu durumda.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 29 Kasım 2020; 17:12:11 >
  • Benim anlamadığım ürün hala satılmaya devam ediyor. Biz yasal sürece girdik ve mahkemeye taşındı 1 yıl ve daha fazla sürdü. Ellerinde bu ürün muhtemelen bitmiş, tedarik edilemez olduğunda ne olacak?

• wntln kullanıcısına yanıt

Muadili gönderilecek. bu arada şikayetvar da açılan konuya gelen cevap:

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle yaşanan durum karşısında üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sistemsel bir hata sebebiyle bu ürün siparişleri merkez tarafından iptal edilmiştir. Tarafınıza yaşadığınız durumdan dolayı kupon tanımlanacaktır.

İade işleminiz başlatılmış olup ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 10 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Saygılarımızla.

MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 28 Kasım 2020; 10:17:15 >
  • Size bu üründen sonra başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. Malum sizler gibi bu üründen ben de aldım sipariş iptal edildi vs. Bilgisayar ihtiyacım olduğu için dün (https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08KSBBD44/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1) bu bilgisayarı 7599 tl fiyat ile satın aldım.

LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL

Daha sonra sabah şöyle bir mail geldi.

LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL

Media Markt mağduru olarak başıma kaynar sular döküldü resmen. Amazonu açtım hemen. Siparişlerime baktım sipariş yok gerçekten, iptal edilmiş. Nasıl sinirlendim anlatamam. Bir hışımla amazonu aradım, durumu anlattım. Siparişin iptal olduğunu söylediler isterseniz tekrar sipariş verin dediler. Güncel fiyatı 11,250 TL olmuştu. Dalga mı geçiyorsunuz şu an o fiyat değil falan diye çemkirdim. Ben öyle deyince sakin olun sorun yok dedi müşteri temsilcisi. Dedim nasıl sorun yok? Siz ürünü güncel fiyattan alın biz aradaki farkı size ödeyeceğiz dedi. Dedim aradaki fark 4 bin yaklaşık. Sorun yok ödeyeceğiz aradaki farkı dedi. Media Markt ile kıyaslayınca gerçekten şaşırdım bu tutuma adamlar 4 bin lira da olsa fark sorun değil diyorlar, pekala teşekkürler deyip yeni sipariş verdim. Bundan sonra daha da Media Markt gibi şark kurnazlarıyla işim olmaz.

• erturkburak E kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun kardeşim. amazonTR degil de amazon.com bu konuda çok iyiydi aklıma o geldi. İnşallah amazon.com gibi olurlar.

amazon.com dan Ben ürünü satın aldıktan sonra fiyatı 10 dolar düşmüştü ben de bunu amazon canlı destekten yazdım direk üstünü iade ettiler. isteseler etmezlerdi çünkü ben ürünü satın almıştım.

bu arada media mrkt beni aradı ve 7 bine 1000 tl kod tanımladıklarını söyledi ben de verin ama o kodu kullanmayacagım dedim aldım denedim kod geçersiz.....

sövsem de az gelir. özürü kabahatinden büyük 2 kere doğrulattım verdigi kodu geçersiz çıktı

• Biraz önce beni de aradılar, kodu istemediğimi, süreci de zaten THH'ne taşıdığımı belirttim. Kodu okumayı bile teklif edemediler, konuyu uzatmadan görüşmeyi medenice sonlandırdık.

Ben ciddi ciddi çekte de bilgisayarda da değilim. Bu iş bilmezliklerine, kanun tanımazlıklarına ayar olduğum için süreci sonuna kadar devam ettireceğim. Bu bana keyfi nedenlerle yaptıkları üçüncü sipariş iptali ve hiçbirinde de sorunumu çözmediler.

• bana da aynı fiyattan ürünü almanız için çek yüklenecek dedi.

• seferihsn kullanıcısına yanıt

Ne zaman dediler hocam yeni mi?

• erturkburak E kullanıcısına yanıt

evet az önce. 24 saat içinde mail gelecek dedi.

Banada aynısını 3 gün önce dediler hocam bugünde arayıp 7000/1000 dediler kabul etmedim ses kayıtlarına bakın dedim

Hikaye.. MH dediyse bilmedigi içindir. üst departman ilgileniyor bu işlele 7000/1000 tl çek tanımlamışlar sizi de arayıp kodu vereceklerdir.

• MM nin arayan yetkilisi kesinlikle uzlaşma taraftarı değildi. çeki alıyorsan al almıyorsan dükkanın önünü kapatma dercesine. bu firmalar nasıl bu kadar astım kestim ile iş yapabiliyorlar neye güveniyorlar çok merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.