Şimdi Ara

Lenovo Y570 - Bir Bilgisayar Bu Kadar DANDİK ve KÖTÜ Olamaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihazı alalı 1 sene oldu ve hiç bir şekilde ne yere düşürdüm ne de zorladım cihazı yani bu kadar olamaz 2 büyük sıkıntım var yardımcı olabilen varsa olursa çok sevinirim...
    sizden yardım istediğim konu y570 kasa ne yaptım ne ettim yok. parçalandı resmen ya. ayrıca çerçevem de kırıldı. garantiye gönderdim kullanıcı hatası dediler 650 TL dediler kasa değişimine, bi arkadaş yazmıştı 2. sefer gönderdiğimde Y580 gönderdiklerini söylediler. izmir'denim. Aramadığım dükkan kalmadı İstanbul'a yöneldim orda da yok eğer bildiğiniz yerde varsa y570 kasası belirtirseniz çok sevinirim.

ikinci sıkıntım ise ekran kartı chip'im gitti sanırım çünkü driver'ların en son sürümü kurulu ve 2-3 sefer format attım cihaza. grafik işlemciyle çalıştır dediğimde böyle bi hata alıyorum. oyun oynayamıyorum ayrıca video rendering işleri'yle uğraşıyorum genelde dönüştürme yaparken falan baya bi yoruyo beni

beni aydınlatırsanız çok sevinirim bu konuda çünkü günden güne menteşe anakart'a baskı yapıyo başımıza daha büyük işler gelmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismetgt -- 24 Aralık 2012; 23:16:05 >

• Dostum duruma çok üzüldüm ama affını dileyerek soruyorum. Notebookun nasıl bu hale geldiğini anlatır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M60!

Dostum duruma çok üzüldüm ama affını dileyerek soruyorum. Notebookun nasıl bu hale geldiğini anlatır mısın?

tabiki ;
    ilk basta cihazim boyle oldu
    http://www.youtube.com/watch?v=3MLE2XZjDzA

garantiye gonderdim kullanici hatasi oldugunu soylediler ve 650 tl fiyat verdiler
    ondan sonra ekrani kapatip actikca o acilan yer daha da acildi ve artti cihazi ben actim garantisinin bitmesine 1-2 ay kala ondan sonra beni idare edicek sekile soktum

http://youtube.com/watch?gl=TR&hl=tr&client=mv-google&v=Y3OoNjq9vm8

sonra gittikce parcalandi ve son durum bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ebay'de Amerika'dan bir saticida buldum, Türkiye'ye de gönderiyor.

http://www.ebay.com/itm/New-Genuine-Lenovo-Y570-Series-Bottom-Case-Base-Cover-AP0HB0008201A-/121040960826
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§

Ebay'de Amerika'dan bir saticida buldum, Türkiye'ye de gönderiyor.

http://www.ebay.com/itm/New-Genuine-Lenovo-Y570-Series-Bottom-Case-Base-Cover-AP0HB0008201A-/121040960826

kargosu gumrugu falan ne kadara gelir ve ne zamana gelir?

• Ürünün degeri su anki kura göre 65 Euro civari yapiyor (kargo dahil).

Türkiye'ye posta yoluyla gelen ürünlerde 75 Euro'ya kadar gümrük muafiyeti var.

Ancak ilandaki gönderme sekli, kayitsiz posta. Hem size ulasma süresi 2 haftadan 6 haftaya kadar uzayabilir, hem de takip kodu olmadigi icin kaybolabilir.

Saticiyla takipli posta konusunda anlassaniz, biraz daha fiyat farki ödeyerek isinizi garantiye almis olursunuz. Veya biraz pazarlik falan yaparsiniz, size kalmis :)

Gümrüge takilsa dahi saniyorum eksra olarak fiyatin %20'sini falan ödemeniz gerekecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§

Ürünün degeri su anki kura göre 65 Euro civari yapiyor (kargo dahil).

Türkiye'ye posta yoluyla gelen ürünlerde 75 Euro'ya kadar gümrük muafiyeti var.

Ancak ilandaki gönderme sekli, kayitsiz posta. Hem size ulasma süresi 2 haftadan 6 haftaya kadar uzayabilir, hem de takip kodu olmadigi icin kaybolabilir.

Saticiyla takipli posta konusunda anlassaniz, biraz daha fiyat farki ödeyerek isinizi garantiye almis olursunuz. Veya biraz pazarlik falan yaparsiniz, size kalmis :)

Gümrüge takilsa dahi saniyorum eksra olarak fiyatin %20'sini falan ödemeniz gerekecektir.

bilgisayarimin 6 hafta daha dayanacagini sanmiyorum cunku cok kotu!

• Durduk yere bir kasa nasil o hale gelebilir ? Ya farkinda olmadan laptopu hor kullandiniz ya da kasasi cidden kalitesiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.