Şimdi Ara

Lenovo Y500 ve Bütün Ürünleriyle ilgili. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
8.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000-2200 sınırım var.
    Bide uygun bir fiyat varsa link atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeiMei

Sizce Y500 mü alsam GE60 veya GE70 mi?
    2000-2200 sınırım var.
    Bide uygun bir fiyat varsa link atarsanız sevinirim.

www.ebrarbilgisayar.net/Urun/Msi-GE60-0ND-412TR-i7-3630-24Ghz-8GB-750GB-2GB-GTX660-VGA-156-Freedos-Notebook-pmu238618.html?ref=akakce
    Bi kac gun once ge70(17 inc) vardi.bu fiyata ama su an cogu yerde stok yok.olanlarda da daha pahali.
    Sanalmarketimde var.2400 mu ne.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bi pc begendim klavyesi isikli ses sistemide iyi vsvsvs ama o touchpad sorunu olmasi inanilmaz sacma bir sorun.sifir pc aliosunuz parayi verip fakat sonuv husran.ne alicam hem sesi kaliteli hem bu ozelliklerde hemde 2000lirayi gecmick anlamiyorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunnn

Ya bi pc begendim klavyesi isikli ses sistemide iyi vsvsvs ama o touchpad sorunu olmasi inanilmaz sacma bir sorun.sifir pc aliosunuz parayi verip fakat sonuv husran.ne alicam hem sesi kaliteli hem bu ozelliklerde hemde 2000lirayi gecmick anlamiyorun

Agir programlar kullanmayacaksaniz i5 ge60 iyi bir secim olur.Zaten agir progfam disinda i7den farki olmaz

www.vatanbilgisayar.com/msi-ge60-0nd-454tr-ge60-core-i5-3210m-25ghz-8gb-750gb-156-2gb-gtx660m-ddr5-dvdrw-cam-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=64376
    2 milyara da isletim sistemsiz olanlar satiliyor

• Burdada var ama herkes duymasin cok iyi fiyat ama iste tpuchpad sorunu almamda kararsiz kalmami sagliyor cozumu yokmu yaw bu isin.http://www.sanalmarketim.com/urun/f3ff458b89adc8629aad3ddfeddad85d/?ref=akakce

• http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-352499-y500-core-i7-3630qm-8gb-16gb-ssd+1tb-hdd-2gb-gt650m-156-win8/productdetails.aspx?I_ID=64360

hocam bu y500 de touchpad sorunu var mı sli olduğundan olması lazım sanırım eğer varsa servise göndersek hallederlermi yanıtlayarak cevaplarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunnn

Burdada var ama herkes duymasin cok iyi fiyat ama iste tpuchpad sorunu almamda kararsiz kalmami sagliyor cozumu yokmu yaw bu isin.http://www.sanalmarketim.com/urun/f3ff458b89adc8629aad3ddfeddad85d/?ref=akakce

hocam sli olmayan modeller yeni üretim onlarda touchpad sorunu yok vatanda böyle ama sanalmarketimde bilmiyorum vatanda 1977 liraya hafta sonu alabilirsin slisiz modeli
  • merhabalar..
    y580 e Photoshop cs 6 kuruyorum sorunsuz calısıyor ama bilgisayarımı yeniden baslattıgımda Bilgisayarım klasörü otomatik acılıyor bunun sebebi ne olabilir?baska laptoplarda denedim sorun olmuyor.bilgisayar acıldıkdan sonra pat diye bilgisayarım klasorunun acılması can sıkmaya basladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warwiwor

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-352499-y500-core-i7-3630qm-8gb-16gb-ssd+1tb-hdd-2gb-gt650m-156-win8/productdetails.aspx?I_ID=64360

hocam bu y500 de touchpad sorunu var mı sli olduğundan olması lazım sanırım eğer varsa servise göndersek hallederlermi yanıtlayarak cevaplarsan sevinirim

evet servise gönderirsen touchpadı snyaptics touchpad ile değiştiriyorlar

• bu ürü sizce iyi midir ? sli dediğiniz olay yok sanırım bunda o yüzden diğerlerinden ucuz doğru muyum bu konuda ?http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=8799&name=lenovo-ideapad-y500-59-367293-notebook
  • Hocam emin misiniz Cumartesi günlerinin de 20 günlük servis süresine dahil edileceğine ?

Ben haftaiçi olarak düşünüp herhangi bir talepte bulunmadım ve benim hesabıma göre 18. gün 16 nisan salı günü tamiratı bitirdiler.

Telefonla birkaç kez değişim istediğimi belirttim. Bunu belirtmek için dilekçe mi vermeliyim ?

21 Mart Perşembe 17:20 de servise girdi. 20 gün sonrası hangi gün oluyor ? Ben sadece hafta içi iş günleri sayılıyor biliyorum. Haftasonu yarım gün v.s. olabilir mi ? Hesabım doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Hocam emin misiniz Cumartesi günlerinin de 20 günlük servis süresine dahil edileceğine ?

Ben haftaiçi olarak düşünüp herhangi bir talepte bulunmadım ve benim hesabıma göre 18. gün 16 nisan salı günü tamiratı bitirdiler.

Telefonla birkaç kez değişim istediğimi belirttim. Bunu belirtmek için dilekçe mi vermeliyim ?

21 Mart Perşembe 17:20 de servise girdi. 20 gün sonrası hangi gün oluyor ? Ben sadece hafta içi iş günleri sayılıyor biliyorum. Haftasonu yarım gün v.s. olabilir mi ? Hesabım doğrumudur ?

iş gününü bende tam olarak bilmiyorum haftanın 7 gununu 5 ini iş günü diye biliyorum ama cumartesı gunude aclısıyor bu servısler onu sayıyorlarmı hıc bır bılgım yok...

• quote:

Hocam emin misiniz Cumartesi günlerinin de 20 günlük servis süresine dahil edileceğine ?

Cumartesi gunu is gunu sayiliyor
    Bilginize

• quote:

hocam garanti yönetmeliğinde şöyle bir madde var

İş Günü: Ulusal, resmî ve dini bayram günleri ile yılbaşı, 1 Mayıs ve pazar günleri dışındaki çalışma günlerini

yani cumartesi günü iş günü olarak sayılır ben lenovo ile konuştum onlarda iş günü diyorlar zaten direk değişim istediğinizi belirtin hem sizin tamiratı nasıl bitirdiler anlamadım benim laptopta anakart değişcek daha yurt dışından parça gelmemiş ki sizinkine anakart gelip benimkine nasıl gelmiyor anlamadım siz laptobu aldınız mı ?

hocam sizin 12 nisan cuma günü 20 iş günü doldu eğer laptobu aldıysanız direk geri gönderip değişim isteyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slh3772 -- 19 Nisan 2013; 23:36:29 >

• Merhaba arkadaşlar, Y500'ün SLI'siz olanını almayı düşünüyorum. Skyrim, Far Cry3 gibi güncel oyunları rahatlıkla "high"da oynayabilir miyim ? Evetse gönül rahatlığıyla alabilirim herhalde. Ayrıca bu oyunları 2-3 saat oynadıktan sonra çok ısınır mı ? Son olarak Vatan'a gidip elden mi almalıyım, yoksa birazcık daha ucuza PCdepo'dan mı sipariş etmeliyim ? ?

Teşekkürler
  • y500 2013 serisinde touchpad sorunu giderildiği söyleniyor. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caqatay3535

y500 2013 serisinde touchpad sorunu giderildiği söyleniyor. Bilgisi olan var mı?

dogrudur ama ppıyasada olan ürün kodlarının sonu 470 olanı alırsanız sorunsuz bı sekılde kullanabılırsınız
  • Peki y500 için karne indirimi gibi birşey olabilirmi? Vatanda indirimle 1900 oluyor 1650 1700 civarina düşerse almayı düşünüyorum?

• Hocam y500 için express cache yapamadım. Bi türlü olmuyor hep driver sorunu veriyor teknik bilginiz varmı bu konuda ?

• http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-360470-y500-notebook-core-i7--8gb-1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377
    Kardeş burdaki model sli mı?
    bir de herhangi bir sorunu var mı?(ısınma vb.)
    ayrıca %25 indirim belli kart ve taksitlerde oluyo.bu hep böle mi olacaka yoksa değişebilir mi?(asyacard var %25 indirim olur mu?)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.