Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
33
Favori
91.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka jelatin var mı acaba ya da sert arka kapak. Silikon kılıf çok dandik duruyor. Birde masaya koyunca kamera camı çizilecek gibi hissediyorum sizde de oluyor mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpersperm kullanıcısına yanıt
    http://www.xtremeguard.com/Lenovo-Vibe-Z2-Pro-K920-Screen-Protectors-p/lenz2proxgrds.htm#.WDYYvuaLTIU
    Arka jelatini tek geçerim ;)
  • ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım. Şu anda CM 14.1 kullanıyorum ve son derece memnunum.. İşlemler ile ilgili detaylı anlatımlar mevcut. Oradan okuyarak yapabilirsin. Önce bootloader kilidini aç. Sonra custom recovery yükle, en son da rom. Daha önce hiç bu işlere bulaştın mı?
  • romu yükkedim çift tıklama olayı güzel olmuş birçok alternatif gelmiş ama biraz daha stabilize edilmesi lazım şarj sürsi de fena sayılmaz
  • arkadşlar ben custom rom yükledim stock resmi 5.02 roma dönmek istiyorum dönemiyorum.internette araştırdım qpst(qfıl) mı ne onu indirdim download yaparken hata veriyor.masıl geri dönebilirim
  • Arkadaşlar, Android 7.1 ResurrectionRemix-N-v5.8.0-20161201-kingdom_row ROM kullanıyorum, şu ana kadar kullandıklarım içerisinde en iyisi diyebilirim, tavsiye ederim..
  • Merhaba... Ben bir zukz1 kullanıcısı,yım nasıl twrp kuracağım bir tr açıklaması bulamadım bana yardımcı olabilecek birisi var mı,, Biliyorum burası konusu değil fakat kullanan da pek yok sanırım. ..Özür şimdiden..

• ozkantut O kullanıcısına yanıt
    Link atabilir misin dostum, deneyeyim bakayım.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Ozkan hocam diğer konuya link atmıştı.

http://lan.franet.eu/android/kingdom_row/

Ben romu indirdim nasıl yuklenecegini anlayamadım hocam siz yüklerseniz haberleşelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blntmsl kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolasın 😉

• Dostlar merhaba K920 pro, şimdiye kadar En sevdiğim cihazım. İnanın arabamdan çok seviyorum :) Şimdi gelelim meseleye.

yaklaşık 1 ay önce twrp yüklemeye çalışırken epey kurcaladım ve bozdum telefonu. (güya root felan atıp kamera sesini kapatacaktım :d)
    Cİhaz Uçak modundan çıkmıyor, yani Wifi ve sim kartlar çalışmıyor. 2. olarak da açıldıktan 15 dk sonra başlıyor rest atmaya, sonsuz bir restart döngüsüne giriyor. açılıyor ve 1 dk sonra reset atıyor. Tabi, ben bu 1 dk içinde manuel olarak Power-off yaparsam geri açılmadan kalıyor.

İngilizce makalelerde okudugum kadarıyla KERNEL ini bozmuşum cihazın.

Şimdiye kadar Miflash ve Qfil ile unbrick yaptım. fakat sıkıntı düzelmedi. s123, s146 s288 felan yükledim aynı 2 problem devam ediyor.

Modem kurdum yine düzelmedi.

Götürdüğüm tamirciler anakartı bozuk felan filan sallayıp durdular. Bi halttan anlamıyorlar donanımsal sıkıntı yok yazılımla ugrasırken bozuldu diyorum haaa diyorlar.

Yeni telefon almak istemiyorum çünkü bunun özelliklerine sahip telefon yok piyasa, özellikle ekran-gövde oranı zirvede şuan. E gidip aynısından almak da istemiyorum. Belki basit bir çözüm yolu vardır.

Bu arada cihaz yurtdışı imei sertifikaları bile gitmiş durumda. Sıkıntı İMEİ kaynaklı olsa neden reset atsın, veya neden Wi-fi çalışmasın diye düşünüp Unbrickle felan kurtarmaya çalıştım telefonu, çünkü vaktim ve bilgim kısıtlı.

Bir kurtarma yolunu denemem 1 akşamımı alıyor :)

Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Hayrına ve ya ücret karşılığı olabilir. Veya bunları yaşayan birisi varsa yardımcı olsun lütfen.

• Arkadaşlar bu telefon hızlı şarj var mı? Kaç saatte doluyor?
    Kaç saat ekran suresi alıyorsunuz???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihaz yeni aldim. 4.4.2 de guncellemeye basiom ama durduruldu diyor. Ne yapmam gerek.
  • Arkadaslar buyuk ihtimalle bana imei cakıp cihazi sattılar ama E den baska sebeke gormuyor. Buyuk ihtimalle siemns marka.
    Nasıl bunu H ceker yapmam gerek???

Bir kişi bari cevap versin yeter. Amma sessiz buralar.

• Neyse hallettim:)

• Android 7.01 cm14 kullaniyorum.

Suan itibari ile yuzde 19 sarji var.. Ekran suresi suanda 4saat 17 dk

Normalmidir???

En iyi ekran suresini hangi rom verir?

• quote:

Orijinalden alıntı: FoGLy

Dostlar merhaba K920 pro, şimdiye kadar En sevdiğim cihazım. İnanın arabamdan çok seviyorum :) Şimdi gelelim meseleye.

yaklaşık 1 ay önce twrp yüklemeye çalışırken epey kurcaladım ve bozdum telefonu. (güya root felan atıp kamera sesini kapatacaktım :d)
    Cİhaz Uçak modundan çıkmıyor, yani Wifi ve sim kartlar çalışmıyor. 2. olarak da açıldıktan 15 dk sonra başlıyor rest atmaya, sonsuz bir restart döngüsüne giriyor. açılıyor ve 1 dk sonra reset atıyor. Tabi, ben bu 1 dk içinde manuel olarak Power-off yaparsam geri açılmadan kalıyor.

İngilizce makalelerde okudugum kadarıyla KERNEL ini bozmuşum cihazın.

Şimdiye kadar Miflash ve Qfil ile unbrick yaptım. fakat sıkıntı düzelmedi. s123, s146 s288 felan yükledim aynı 2 problem devam ediyor.

Modem kurdum yine düzelmedi.

Götürdüğüm tamirciler anakartı bozuk felan filan sallayıp durdular. Bi halttan anlamıyorlar donanımsal sıkıntı yok yazılımla ugrasırken bozuldu diyorum haaa diyorlar.

Yeni telefon almak istemiyorum çünkü bunun özelliklerine sahip telefon yok piyasa, özellikle ekran-gövde oranı zirvede şuan. E gidip aynısından almak da istemiyorum. Belki basit bir çözüm yolu vardır.

Bu arada cihaz yurtdışı imei sertifikaları bile gitmiş durumda. Sıkıntı İMEİ kaynaklı olsa neden reset atsın, veya neden Wi-fi çalışmasın diye düşünüp Unbrickle felan kurtarmaya çalıştım telefonu, çünkü vaktim ve bilgim kısıtlı.

Bir kurtarma yolunu denemem 1 akşamımı alıyor :)

Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Hayrına ve ya ücret karşılığı olabilir. Veya bunları yaşayan birisi varsa yardımcı olsun lütfen.

s288 den sonra hangi modemi flaşladınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Android 7.01 cm14 kullaniyorum.

Suan itibari ile yuzde 19 sarji var.. Ekran suresi suanda 4saat 17 dk

Normalmidir???

En iyi ekran suresini hangi rom verir?

merhaba hocam cihazdan memnun musunuz sesi nasıl cıkıyor ? ekran nasıl cok net mi ? bende almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz

• kas_adam K kullanıcısına yanıt
    2 k ekran seside gayet süper.
    Kullanıcı dostu. Kısaca 1 diyalog anlatayım.

LG G4 olan arkadaşım o ne la öyle kocaman dedi, telefonu eline alınca bu benim telefondan da inceymis ya dedi.
    Diğer telefonlarla olan diyalogumu anlatmayayim. Gören 4 kez bakio.
    TV izlemesi filim izlemesi bu kadar zevkli olmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

2 k ekran seside gayet süper.
    Kullanıcı dostu. Kısaca 1 diyalog anlatayım.

LG G4 olan arkadaşım o ne la öyle kocaman dedi, telefonu eline alınca bu benim telefondan da inceymis ya dedi.
    Diğer telefonlarla olan diyalogumu anlatmayayim. Gören 4 kez bakio.
    TV izlemesi filim izlemesi bu kadar zevkli olmamıştı.

sizi meşgul ediyorum fakat aklımda bi kac soru daha var hocam , cihazın wifi cekim gücü nasıldır ? hat cekim gücü ? yani 4g vs cekiyormu rahat ? 800 tl ye buldum sizce fiyat nasıl ?

ve marsh sürümü geldimi ya da custom rom mu yükleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kas_adam -- 31 Aralık 2016; 9:52:33 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.