Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün bu cihazdan aldım. Yaklaşık 24 saat olmuyor. Ve maalesef kullanamayacağıma karar verdim. Aldığım yer(bir numaralı teknomarketlerden isim vermeyeyim) ürünü iade veya değişim yapmıyor, sebebi SIM kart takmışım...

Bu sebepten 1 günlük Lenovo vibe x2'imi satmak istiyorum. Gold rengi. Ve android lolipop. Cihazda kesinlikle hiçbir sorun yoktur.
    Aranızda ilgilenen var mı?
  • Mehmet.can.97 M kullanıcısına yanıt
    Harfe basınca genelde 2 kere, nadiren 3 kere basmış gibi oluyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryen

130 kusur sayfa olmus baslik.

Klavyedeki cift tiklama olayi lenovonun klavyesinden oldugu belli. 2010 dan beri kullandigim bir klavye var. Her telefona onu kurarim, onda cift tiklama derdi yok.

Kendi kendine sayfa aciliyor diyen arkadaslar, eldiven ile kullanimin acik olup olmadigini kontrol etsinler. Bir defa denemek icin actim, ekrandaki parmak izinden, yagdan bile nem kapiyo, saga sola dokunuyor.

Arayuzunun iphone benzerliginden sikayet edenler, markette pek cok launcher mevcut. Iphone tarzi her uygulamanin bir ekranda olmasini ben de sevmiyorum. Xperia launcher kullaniyorum.

Ekrana cift tik ile kapama, launcher ozelligi. Kitkat launcher, lg g3 launcher yukleyip kullanabilirsiniz.

Hatta markette oyle uygulamalar varki, sallayarak, cevirerek, atip tutarak ekrani kilitleyebiliyorsunuz.

Hocam bende launcher olarak xperia kullanmak istiyorum hangisi güvenilir ve iyi bilmiyorum link atarmisiniz size zahmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TeknolojiDelisii kullanıcısına yanıt
    Allah Allah bende hiç olmadı ama klavyeden dır büyük ihtimal klavyeyi değiştirince halolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hergün 3 -4 defa 112 ci kanalı aktif et msj geliyor nasıl aktif edilir veya bu mesaj nasıl engellenir
  • Arkadaşlar lollipoptayim gece %75 di sabah kalktigimda %33 dü sinir oldum. Kullanımda bu kadar yemio 10 saat bekleme suresinde %42 yemiş CPU %67 yedi gözüküo bu CPU nedir nasıl kapatcam

• CPU dediği bekleme demek istiyor okadar yememesi lazım vodofone de 3g nin yarım çektiği yerlerde çok yiyoya ama okdar olmamasi lazim kapatamassin

• Arkadaşlar 1 aydan beri vibe x2 kullanıyorum. Daha demin telefonu actigim da perde dondu sonra gelmedi yeniden başlattım sorun çözüldü neden böyle oldu böyle sorunla karşılaşan var mı?

• TeknolojiDelisii kullanıcısına yanıt
    Lollipop ta en iyi calisan xperia launcher 8.0.A.0.7.

Ekran dugmelerini kullanmazsaniz alt tarafta bosluk kaliyor.

Ekran dugmelerini kullanmiyorsaniz.
    6.1.A.0.7.

• Merhaba arkadaşlar huawei p1 den geçiş yapıyorum bu telefona sipariş verdim dün pazartesi elimde olur sizin tavsiyeleriniz varmı , umarım istediğim gibidir , artık bende aranızdayım
  • eryen E kullanıcısına yanıt
    Xperia klavye denedim çalışıyor gayet güzel fakat sayı satırı yok öyle bildiğin klavye var mı? LG denedim çalışmıyor root istiyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: cem7816

Xperia klavye denedim çalışıyor gayet güzel fakat sayı satırı yok öyle bildiğin klavye var mı? LG denedim çalışmıyor root istiyor sanırım

Sayı satırlı bir klavye istiyorsanız Swiftkey i tavsiye edebilirim.
  • SkyReader kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim önerin için google in klavyesini buldum sayı satirli olan onu ve TouchPal klavyeyi kullaniyorum fakat LG ve Xperia klavyesi tasarımı kullanımı açısından rahat geliyor bana onları bulabilirsem diye uğraşıyorum :)

• Arkadaslar telefonun beyaz olan modelini bugün aldım hizlial.com dan ..Fakat bir sorum olacaktı bu arka planda çalışan uygulamaları nasıl görebiliyoruz ? Aralarında geçiş falan yapmak için ? Öyle bir tuş var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanih

Arkadaslar telefonun beyaz olan modelini bugün aldım hizlial.com dan ..Fakat bir sorum olacaktı bu arka planda çalışan uygulamaları nasıl görebiliyoruz ? Aralarında geçiş falan yapmak için ? Öyle bir tuş var mi ?

sol tuşa basılı tutun. ayarı değiştirdiyseniz 1 kere basınca da geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryen

130 kusur sayfa olmus baslik.

Klavyedeki cift tiklama olayi lenovonun klavyesinden oldugu belli. 2010 dan beri kullandigim bir klavye var. Her telefona onu kurarim, onda cift tiklama derdi yok.

Kendi kendine sayfa aciliyor diyen arkadaslar, eldiven ile kullanimin acik olup olmadigini kontrol etsinler. Bir defa denemek icin actim, ekrandaki parmak izinden, yagdan bile nem kapiyo, saga sola dokunuyor.

Arayuzunun iphone benzerliginden sikayet edenler, markette pek cok launcher mevcut. Iphone tarzi her uygulamanin bir ekranda olmasini ben de sevmiyorum. Xperia launcher kullaniyorum.

Ekrana cift tik ile kapama, launcher ozelligi. Kitkat launcher, lg g3 launcher yukleyip kullanabilirsiniz.

Hatta markette oyle uygulamalar varki, sallayarak, cevirerek, atip tutarak ekrani kilitleyebiliyorsunuz.

biraz once sabahtan bu yana bakmadigim facebook a bakiyordum.
    sayfalari asagiya dogru kaydirdikca takilmalar, son kaldigi yerde sayfayi acmalar falan gicik olmaya basladim ama.
    bu tarz sorunu yasayan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar turkcell romlu telefonlara lolipop gelmicekmi bilgisi olan varmı.eğer bilen yoksa lenovoyu arayıp soracağım..
  • want W kullanıcısına yanıt
    Ben mail atmıştım güncelleme geldi operatöründen bilgi al dediler bende uğraşmadım ilk sayfadaki gibi yaptım

• Arkadaşlar play storeden bişey indirirken indirdiğin yerden çıkarsan bilinmeyen bi hatadan dolayı indirilemedi diyo çok fena ayar oldum söylermisiniz
  • şakşak57 Ş kullanıcısına yanıt
    Play storenin salakligi o, 5.7.10 surumune yukselttiler. O hata bi daha cikmiyor.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.