Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar 1aydan beri lenovo vibe x2 kullanıyon bataryasını ve kamerasını pek beğenmiyorum hele hele beklemede çok şarj yiyor yarım saatte %1 normal mi bence çok bugün 53mb güncelleme geldi hiç bir değişiklik olmadı sizde durum nasıl????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 53mb lık güncellemeyi bende yaptım. Ne fark etti anlayamadım.

• GEZİNTİDE OLUŞUN IŞIK KISILMALARININ ÇÖZÜMÜ RECOVERYDEN İLK OLARAK CLEAR DATE SONRA DELETE DATA SEÇENELERİNİ SEÇEREK HALLEDEBİLİRSİNİZ
  • orhanveo kullanıcısına yanıt
    Ayni sorunlar bendede oldu 4.4.2 eu rom kur flashtool ile duzelir... flashtol ile firmvare update kismindan romu kur.. sonra teli ac kurulumu yap ,sonra teli kapatip tekrar flashtool ile (formatal download) kismindan tekrar ilk yukledigin eu romu kur tel kendine geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erte2 -- 22 Temmuz 2015; 23:18:04 >
  • Arkadaşlar üstteki bildirim Işığı surekli yanıp sonuyor okunmamis bildirimde yok telefonu aç kapada yaptim ama duzelmedi lutfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.can.97

S.a arkadaşlar 1aydan beri lenovo vibe x2 kullanıyon bataryasını ve kamerasını pek beğenmiyorum hele hele beklemede çok şarj yiyor yarım saatte %1 normal mi bence çok bugün 53mb güncelleme geldi hiç bir değişiklik olmadı sizde durum nasıl????

Hangi operatörü kullanoyorsun

• Merhaba arkadaşlar telefonu rootladım. No frills cpu kontrolden düzenleyiciyi ne seçmeliyim ?
  • Bide vibe x2 EU android 5.0 rootlayamadim rooylayan varmı??

• Merhaba Arkadaşlar ben telefonu kısa bir süredir kullanıyorum bluetooth lu Sefine cubugu aldım ancak sefine kamerasıyla çekim yap sefine çubuğunun tuşuna basmama ses ayarı açılıyor sefine çubuğu ile bu telefonu kullanan var mı ?
  • şakşak57 Ş kullanıcısına yanıt
    Niye garanti gitsin kardeşim orjinal güncellemeyi yaptıkları için? Garanti falan gitmez, imei de gitmiyor zaten. Root başka elle güncelleme atma başka.
  • kralkan K kullanıcısına yanıt
    Ben mediamarkttan aldığımda sadece beyaz ve kırmızı vardı. Mağazadan mağazaya değişiyor olabilir.
  • vibe x2 EU android 5.0 rootlayamadim rootlayan varmı??

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.can.97

vibe x2 EU android 5.0 rootlayamadim rootlayan varmı??

forumdaki vibe x2 teknik konuya bak orada anlatılmış. dün gece rootladım bende
  • garanti dışına çıktı şimdi demi unroot yaptın mı geri garantiye giriyor mu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: soltero

Merhaba Arkadaşlar ben telefonu kısa bir süredir kullanıyorum bluetooth lu Sefine cubugu aldım ancak sefine kamerasıyla çekim yap sefine çubuğunun tuşuna basmama ses ayarı açılıyor sefine çubuğu ile bu telefonu kullanan var mı ?

sefine çubuğu ne kardeşim ya
  • unroot nasıl yapacaz geri hadi olmassa garanti gider

sıkıntı çıkmaz demi unrootta
  • tekadamm kullanıcısına yanıt
    Lenovo teknik servise bugün sordum güncellemeyi kendimiz yapsak garanti kapsamı dışı kalır mı diye?
    Sizin işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olamayacağımız için garanti kapsam7 dışında kalır dediler. (Root vs. olmadan muhtemelen servis ile aynı işlemi biz yapıcaz diye bastırmama rağmen )

Ama garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde türkcell romlu cihazlara normal leneovo vibe x2 romu yüklüyoruz dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soltero S kullanıcısına yanıt
    Arka kamera açıkken ayarlarında ses düzeyi düğme ayarları var orda deklansör ü sec selfie cubugundaki tusa basınca artık cekiyor olacaktır..
  • Vibe x2 için en iyi batarya programı hangisi?

• Arkadaşlar cihazım durduk yere SMS göndermez oldu başına gelen var mı?

Enginier Mode (Android)
    kısmında telefon bilgileri kısmına girmiştim orda birşeye mi dokundum da oldu ki?
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.