Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • To romda cu nun modem dosyalarini flashlarsak 3g interbet calisirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • POSEİDON-19 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonun Android M güncellemesi alıp almayacağını sorabilir misiniz

Bence kılıf daha mantıklı. Sokete ve şarj etmeye gerek kalmadan kılıf gibi kulllanıyorsun. Sadece telefonu biraz kalınlaştırıp ağırlaştırıyor. 70 liraya nereden buldunuz?

• BonzArt kullanıcısına yanıt
    Hocam lenovo türkiye ile iletişime geçtim 1 ay içinde 5.1 updatesi gelcekmiş ama android m hakkında bir sorum olmadı lakin yeni çıkan amiral gemilerinin arasından olduğundan kaynaklı hem android sürümü olarak hemde arayüz sürümü olarak mutlak güncelleme yaparlar
    Ben de öyle düşünüyorum ama lenovo ile tekrar iletişime geçme şansınız varsa lütfen android m guncellemesini sorun. Çünkü android m batarya performansını katlayacak gibi görünüyor ki bu çok önemli bir konu. Ayrıca sarjlı kılıfı nereden 70 liraya alabileceğimi söylerseniz sevinirim

• BonzArt kullanıcısına yanıt
    http://www.webdenal.com/lenovo-mpx100_743617.html
    Ürün fiyatı 78 + kargo ücreti 6tl toplamda 84tl ediyor. 9 taksitle birlikte 88tl. Siz düz hesap mı 70 dediniz yoksa bir ara 70e mi düştü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonzArt -- 21 Temmuz 2015; 20:36:49 >
  • Klavye de emoji var arkadaslar ilk başta ben de on yargiliydim ama var gerçekten. Gönderme tuşuna basılı tutiunca çıkıyor. Ayrıca bendde kırmızı modeli var ve 2 ay önce mediamark den 999tl ye aldım lenovo Türkiye garantili. Şuan bitmiş olabilir renk olarak kırmızı. Aama kırmızı tavsiye ederim, rengi çok iyi :)

• Arkadaslar telefonunda twrp ve lolipop yüklü olanlardan bir isteğim olacak.

Protect_f ve Protect_s klasörlerinin bir kopyasını verebilirlerse çok makbule geçecek.
  • Arkadaşlar yarın gidip telefonu alicam goldla beyaz arasında kaldım hangisi lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: şakşak57

Arkadaşlar yarın gidip telefonu alicam goldla beyaz arasında kaldım hangisi lütfen

Hiç düşünme gold al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X2-eu için güncelleme geldi fakat twrp den dolayı yapamıyorum. nasıl yapıyorduk bu şekilde olunca?
    gelen güncelleme X2-EU_S224_150709_ROW
  • Güncellemeyi yaptım az önce hata düzeltme ile ilgili Birsey sanırım. Dikkatimi çeken ram kullanımı azalmış sanki. detayları bilen arkadaşlar söyler zaten

• Evet arkadaşlar android 5.0 dan sonra ilk güncellemeyi almış bulunmaktayız :) telefonum turkcell romluydu ilk sayfadaki rom u yükleyip 5.0 a geçirmiştim güncelleme alır mı diye merak ediyordum aldı şuan kurulumunu yaptım 53 Mb boyutu bakalım ne gibi sorunlar giderilmiş :)
  • kamera ve galeride küçük resim önizlemesinde düzelme var mı?
  • Çift tıkla kapama sorunu devam ediyor malesef.. Arkadaşlar 2g 3g ayarlarını nereden değiştiriyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 22 Temmuz 2015; 12:03:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo vibe x2 almak istiyorum. fiyattan dolayıda muhtemelen türkcell romlu olacak
    android 5 update.zip ile güncelleme ile bi kaç sorum olacak.güncelleme de yapmak istiyorum çünkü

1) imei kaybı
    2) wifi MAC adres problemeri vs. nedeniyle wifi bağlanamama sorunu
    3) stabilite optimizasyon problemleri

bazı arkadaşlar bu update.zip yüklemişler ve hiçbir problem yaşamamışlar(türkcell romsuz gibi yolarına devam etmişler) ama bazıları da bu 3 maddeyle ilgili sıkıntı yaşamışlar.

(şuan kulladığım galaxy s2ye defalarca rom kurdum kaldırdım hiçbir problem yaşamadım ne imei kaybı ne wifi problemi. En olmadı zaten herşeyiyle orjinal yazılıma dönme şansı vardı.
    Ama galiba mediatek işlemcide işler daha farklı galiba)

yani sorum şu bi problem olmadan güncellemeri telefonun içindeki yazılım güncelleme kısmından kendi kedine alacak şekle getirebiliyomuyuz telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fufu_38 -- 22 Temmuz 2015; 12:08:39 >

• Arkadaslar 21.07.2015 tarıhınde webdenal.com dan lwnovo vıve x2 ve akıllı sarj kılıfı sıparıs ettım. ve takır takır calısıyor.
    en basta 3 tane ufak guncelleme gelıyor daha sonra 1.10 gb lık lolıpop guncellemesı gelıyor. sarj olayına gelınce yeterı kadar dayanıyorr hernagı bır sıkıntısı yok bence..
    Yaw gıdıp yurt dısından alıp room la fılan ugrasmayın skıntıı yasarsını zaten yasıyorsunuzda.
  • Nova launcher kur hatta g3 teması ile birlikte ardından çift tıklama ile kapama da var. 2g 3g için de bildirim çubuğunda mobil veriye basılı tut görürsün orda

• Fufu_38 F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan aldım turkcell romlu idi ilk sayfadaki gibi 5 dakikada lollipop yaptım herhangi bir problem çıkmadı bugün 53 mb lik güncelleme de geldi herhangi bir sıkıntı olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.