Şimdi Ara

Lenovo Vibe Shot z90-7 (12.08.2016) Tam türkçe rom / türkiye moduna geçiş / unbrick / imei / root (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
11
Favori
19.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android sürümünü yükseltebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba sayın astrall..

Sürum yukseltme kasdettiginiz ilk mesajda anlatilan işlemler mi.. Telefon wifi ile nete bağlaniyor ama bir güncelleme var demedi kendiliğinden..

Şu an sadece chrome ile internete bağlanabiliyorum,, play store var ama sürekli hata veriyor ve açılmiyor... Çin sürümü olduğu için mi böyle oluyor?

İmei konusunu anlatıldığı gibi yaptim, sayenizde oldu.. Teşekkurler..

Fakat şu play store sorununu nasil çözebilirim..

(tabi telefon biraz turkce biraz ing, biraz çince)

İlk mesajdaki işlemlerden hangilerini yapmam gerekiyor, söylerseniz yarin denemek istiyorum.. Teşekkurler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • u_baydur U kullanıcısına yanıt
    Hocam android son surum 6 yazan linkten android surumunu bilgisayara indirin sonra anlatildigi gibi miflash ile update islemini yapin telefonunuz android 6 surumune guncellenecektir. Telefondan guncelleme yapmayn cogu kiside telefon brick oluyor tekrar acilmiyor. Bi sorun yasarsaniz ozelden yazin yardimci olurum.

• Arkadaşlar 6.0 güncelleme yaptım ama bir sorunum var..

Arama yapınca sesim karşı tarafa gitmiyor. Test sonucunda da gitmiyor.. Ama ses kaydı yapıp dinleyebiliyorum.. Messenger sesli arama sorun yok... Whatsapp sesli aramada yine ses gitmiyor... Nasıl çözebilirim.. Fabrika ayarları yaptım.. Düzelmedi..

Aynı telefondan iki tane var, bir de kardeşime almıştım, aynı güncellemesi onda da yaptım, o sorunuz çalışıyor.. Tek fark benim telefonu kobay olarak kullanmıştım :) bütün başarısız güncelleme denemelerini benim telefonda yaptım..

Bir fikriniz var mı, çözemiyorum..

kulaklıkla konuşunca gidiyor ses.. hoparlörden de gidiyor.. ama normal konuşunca karşı taraf duymuyor beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u_baydur -- 21 Ocak 2017; 1:4:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_baydur

Arkadaşlar 6.0 güncelleme yaptım ama bir sorunum var..

Arama yapınca sesim karşı tarafa gitmiyor. Test sonucunda da gitmiyor.. Ama ses kaydı yapıp dinleyebiliyorum.. Messenger sesli arama sorun yok... Whatsapp sesli aramada yine ses gitmiyor... Nasıl çözebilirim.. Fabrika ayarları yaptım.. Düzelmedi..

Aynı telefondan iki tane var, bir de kardeşime almıştım, aynı güncellemesi onda da yaptım, o sorunuz çalışıyor.. Tek fark benim telefonu kobay olarak kullanmıştım :) bütün başarısız güncelleme denemelerini benim telefonda yaptım..

Bir fikriniz var mı, çözemiyorum..

kulaklıkla konuşunca gidiyor ses.. hoparlörden de gidiyor.. ama normal konuşunca karşı taraf duymuyor beni..

tekrardan yazılım yüklemeyi deneyin hocam

• yarı türkçe yarı ingilice idi herşeyi yaptım ####682# yazıyorum hiç bişey gelmiyor. tamamen ingilizce oldu telefonum acil yardım lütfen
  • kahramankazan06 kullanıcısına yanıt
    paylaştığım romlardan birini yükle sorun çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ablam kazara tel hafizasindan 500 tane resim silmis (nasil basarabildiyse artik)

Nasil geri getirebiliriz acaba???

• sunlara bi göz at istersen

https://www.apowersoft-tr.com/android-telefondan-fotograflari-kurtarma.html

https://airmore.com/tr/android-telefondan-silinen-fotograflari-kurtarmanin.html

Not: kendim denemedim.

• Bu telefondan alacam, ama cift sim hafiza ayni anda kullaniliyormu? Gsm arena da resimlerine bakarken dikkatimi cekti ona gore xiaomi redmi pro satip alacam

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Evet çift sim kullanabilirsiniz, sim kart ve hafıza giriş yuvaları ayrı ayrı 2 slotta yer almaktadır.

• 170turgut kullanıcısına yanıt
    Peki alınır mı, hattim vodafone 4g 800mhz bandi destekliyor mu? Gsmarena da baktim var ama burda ki cogu yazilanlari okudum cekmiyor filan yazilmis

Vodafone kullanmadığım için o konuda bilgim yok. Şarj süresini sıkıntı etmezseniz alınabilir bir cihazdır. 1 günü ancak çıkartabiliyor. Fotoğraf kalitesi oldukça başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Vodafone kullanmadığım için o konuda bilgim yok. Şarj süresini sıkıntı etmezseniz alınabilir bir cihazdır. 1 günü ancak çıkartabiliyor. Fotoğraf kalitesi oldukça başarılı.

4000mah bataryali telefonu gunde 2 defa sarj eden insanim sorun yok o konuda ama iste pisman olurmuyum mesele orda.. Xiaomi redmi pro mtk islemcili ve hat kopmasinda illallah geldi bana.. Almadan once cok sordum ama kimse yanit veremedi mtk islemcilerde 3g internet kopmasi cok oluyor turkiye de cogu xiaomi de 800mhz destegi yok.. Gozumu kapatip aldim ama simdi elimden cikarmak icin ugrasiyorum

Ben kullandığım süreçte şebekede sıkıntı yaşamadım. Sizin şebeke farklı olduğu için o konuda yorum yapamıyorum.
  • Kısmetse 2 saat sonra telefonu aliyorum umarim pisman olmam, pek oyun beklentim yok

• Cihazı aldım ama pek hoşuma gitmedi ya 1 ay kullanırım alışamazsam satarım

• Cihazdan memnun kalmadım, aldığım cihaz Avrupa cihazı olmasına rağmen bir takım sorunları var.. Yine çok araştırmadan bir hevesimin kurbanı oldum..

ne gibi sorunları var öğrenebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

ne gibi sorunları var öğrenebilir miyim?

Bildirim ve zil sesleri az çıkıyor kulağımda Bluetooth kulaklık olmasa zor duyuyorum, kulaklık sesi bana az geldi birde alt tuş ışığını sürekli açık yapmama rağmen aktif olmuyor ama yiğidi ye hakkını öldür kamera muazzam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.