Şimdi Ara

Lenovo Vibe P2 '5100mAh pil ile şarj şampiyonu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziksel Home butonu için kasada yer bırakıp sonra ekrana ayriyeten tuş koymak nasıl bir kafanın ürünü merak ediyorum aklını merak ediyorum bunu tasarlayanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi parmak izi okuma kalitesi ne durumda test edebildin mi ilk neil göre gelişme var mı?

• Fiyati ne zaman belli olacak bunun?

• Ya arkadaş fiziksel tuşu kullanıp neden yukarı sanal tuş koyarsın. Sırf bu yüzden almama sebebim. Lenova vibe p1 alacağım sanırım.

• Yalnız izlemedim ama bir yerde P2'nin sanal tuşları kapatıp kapatmama konusu ayarlar ile kullanıcıya bırakılmış diye okumuştum.
    Büyük ihtimal Lenovo A7000 ve diğer modellerdeki gibi eksra ekran tuşu ile geri gelmek var olacak.
    Ya o değil de niye bütün telefonlar 5.5 inç?Sığmıyor cebe:(

• cok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Fiziksel Home butonu için kasada yer bırakıp sonra ekrana ayriyeten tuş koymak nasıl bir kafanın ürünü merak ediyorum aklını merak ediyorum bunu tasarlayanın

Kağan N1'i tasarlayan kadar uçuk değildir o kafa... geri ve şeçenet tuşu sanal home tuşu kapasitif

• Erdi hocam, arkanızdan atlı kovalar gibi hızlı okumuşsunuz metni :( İzleyici takip ederken kopukluk yaşayabiliyor.

• 1399 dan yukarı olursa işi zor

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Ekran amoled olacaksa sanal tuş olmamalıydı.. Samsungun yıllardır kapasitif ve home tuşu kullanma sebebi ekran yanmasını en aza indirmek.. zira 1 yıl sonra tam ekran video izlendiğinde ya da oyun oynandığında sanal tuşların izleri kalmış olacak.

bu modelde ya ekran ips olacaktı ya da sanal tuşlara yer verilmeyecekti

Hocam ıps nedir. Ips devri lg sağolsun g serisi ile sona erdi. Hayalet ekrandı bilmem ne derken.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Yalnız izlemedim ama bir yerde P2'nin sanal tuşları kapatıp kapatmama konusu ayarlar ile kullanıcıya bırakılmış diye okumuştum.
    Büyük ihtimal Lenovo A7000 ve diğer modellerdeki gibi eksra ekran tuşu ile geri gelmek var olacak.
    Ya o değil de niye bütün telefonlar 5.5 inç?Sığmıyor cebe:(

aynen ya
    sırf boyutu 5.5 inç olduğu için çoğu telefonu almaktan vazgeçtim.

• Tek eksisi tuşların ekrandan çalması

• usb type c varmı acaba p2 de

• beleş é mal gelmiş gene ! :)

• işlemciyi beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Ekran amoled olacaksa sanal tuş olmamalıydı.. Samsungun yıllardır kapasitif ve home tuşu kullanma sebebi ekran yanmasını en aza indirmek.. zira 1 yıl sonra tam ekran video izlendiğinde ya da oyun oynandığında sanal tuşların izleri kalmış olacak.

bu modelde ya ekran ips olacaktı ya da sanal tuşlara yer verilmeyecekti

Hocam ıps nedir. Ips devri lg sağolsun g serisi ile sona erdi. Hayalet ekrandı bilmem ne derken.

Aksine amoled ekranlarda ghost screen problemi yaşanıyor, ips ekranlar daha dayanıklı ekranlar.

• Aman lenovo dan uzak durun. Ürünleri çok kalitesiz ve çok çabuk arızalanıyor en kötüsü servise gidince genelde parça yok diye bekliyor vatan bilgisayar da temsilcilerden bilgi alabilirsiniz. Servisi rezalet.

• abi çok güzel bir video olmuş teşekkür ederiz :) ayrıntılı incelemesini de bekleyeceğiz...

• Emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Yalnız şarj şampiyonu biraz fazla iddialı olmuş sanırım nitekim 2015 haziran ayında lanse edilen 6020mAh bataryalı Gionee Marathon M5, Gionee M6 Plus(temmuz 2016) veya 6000mAh bataryalı Allview P8 Energy(eylül 2015), Posh Volt Max LTE L640(mart 2016) varken. Elbette batarya mAh değeri kullanım süresi için salt bir ölçüt değil fakat siz de takdir edersiniz ki şişirilmiş değerler değilse önemli bir etken

Lenovo vibe p2: Non Removable Li-ion 5100 mAh battery Standby time 400 Hours and talk time 18 Hours on 2G and 3G

Kaynak:http://www.mobilewithprices.com/lenovo-vibe-p2-3172.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 22 Eylül 2016; 0:36:49 >

• Ne zaman belli olcak durumu bu telefonunun p1kullaniyorum p2 de efsane olcak gibi duruyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.